DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 9
  Печат  
Автор Тема: SОFIA, SО Good  (Прочетена 42000 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
22 Юни 2006

Невереоятно, страхотна публика, концерт, който ще се помни с години.
Време за празнуване. Колко е хубаво да виждаш щастливи хора и ти да си един от всички тези щастливи хора.
Последна редакция: 25 Юни 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #1: 22 Юни 2006

Първият ми концерт... беше невероятно-да.Незабравимо. Думите не стигат за да се опише тази емоция... БРАВО на всички, които бяха там.Благодаря Ви, че направихте това преживяване толкова прекрасно...

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #2: 22 Юни 2006

Това не беше моят 1ви концерт, но въпреки всичко беше феноменален и благодаря на всички фенове, които направиха така, че групата да подивее на сцената! Първият ми концерт от първа линия и нямам думи да изразя емоциите си!
Аз поснимах, както някои забелязаха, но в момента нямам възможност да прикача снимки, но и това време ще дойде!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #3: 22 Юни 2006

Велик концерт на велика група Пощурял.Много съм въодушевен и като че ли все още не мога да осъзная,че съм видял любимците си толкова от близо.Сцената беше страхотна,а сетът,мисля че задоволи всеки един от феновете.Дейв пак показа,че е най-добрия фронтмен,давайки всичко от себе си и координирайки движенията на публиката.Изобщо всичко беше перфектно от страна на Депеш Мод,всички бяха страхотни и се надявам и българската публика да не им оставила особено лоши впечатления.
Голямо БЛАГОДАРЯ на цялата група,както и на СМЕ,че изпълниха една от мечтите ми! Одобрение
iliakinanev
Някой
Публикации: 18

Профил
Отговори #4: 22 Юни 2006

Стрхотно! Супер! Невероятно. Това беше и моят 1-ви концерт на Депеш! Пишете във форума за впечатления. Хората които са били на седалките казаха че гледката от там е била невероятна! Особено към края на "Never let me down again". Много ме радваче режисьора който в това време през 5 сек. пускаше на монитора един кадър с плакат "Bulgaria loves Depeche Mode". Съжалявам само че концерта беше в един от най ужасните квартали на София. Дано не останат с впечатление че това е България.

You can’t change the world
But you can change the facts
And when you change the facts
You change points of view
If you change points of view
You may change a vote
And when you change a vote
You may change the world
cocolina
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #5: 22 Юни 2006

15 godini jivqh s me4tata za tova, koeto se slu4i sno6ti.Izjivqnoto e vul6ebno.Mislq, 4e se polu4i pove4e ot vzaimno razdavane.Ima6e neveroqtna himiq mejdu nas i tqh.SLQHME SE V EDNO.
Magiqta be6e unikalna. Mislq, 4e gi iznenadahme.Kato 4e li ne o4akvaha tolkova jadni za tqh hora.Sklonna sum da mislq 4e 6te gi vidim otnovo tuk.SKORO.

Nothing`s Impossible
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #6: 22 Юни 2006

Смяташ ли, че думите могат да предадат емоцията от концерта?   Намигване

Беше нереално, размазващо и групата според мен беше МНОГО доволна, дори очарована от публиката. Те се раздадоха до края. Доказаха, че за да си номер 1 трябва да обичаш това, което правиш и да уважаваш феновете си.
Още не мога да опиша преживяването. Адреналина май ми дойде в повече  Усмивка

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #7: 22 Юни 2006

Това беше първият ми концерт на ДМ и въпреки, че очаквах невероятно шоу, това което направиха ТЕ надмина и най-смелите ми очаквания. Благодаря на хората, които организираха концерта и сбъднаха една мечта, която 17 години живее в мен.
Групата, атмосферата, песните, гората от ръце - просто неописуемо. Емоциите, с които ме зареди това преживяване ще ме държат 20 сантиметра над земята поне още няколко дни. Одобрение

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #8: 22 Юни 2006

Ето едно линкче с малко снимки от концерта:
http://netinfo.bg/index.phtml?tid=20&oid=4750&mgdi=6263

Enjoy!
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #9: 22 Юни 2006

Ето малко снимки и от мен : http://www.depeche-mode.org/index.php/submenu,11/uid,293/record,16961

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
doroty
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #10: 22 Юни 2006

Words are very unnecessary...

Пощурял

I need to drink more than you seem to think
before I'm anyone's
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #11: 22 Юни 2006

И аз останах с впечатление. че малко бяха изненадани (положително). Не мога да бъдя сигурен, но искренно се надявам да е така... аз също бях на първа линия за първи път. невероятно изживяване!
искам да благодаря искренно на всеки един от публиката, които е пял с пълен глас. Знам, че имаше много такива хора. Аз лично не можех да чувам много добре мощния рев на публиката, защото чувах предимно истеричните писъци на сестра ми и моето гръмогласно бучене, но знам че всеки е дал всичко от себе си. Аз го направих... сега не знам за какъв период от време няма да мога да произнеса нормален звук. при всеки опит да го направя се чува леко скърцане, а усещането е все едно преглъщам шепа бръснарски ножчета... това обаче няма никакво значение, защото за мен да пея с пълна сила беше най-добрят начин да покажа любовта си пред групата. Надявам се са останали доволни. Още веднъж благодаря на всеотдайната публика. На две от песните просто стоях обърнат с гръб към сцената, защото виждах нещо уникално красиво...
Кварталът няма да го коментирам, всеки го видя какво представлява, няма смисъл да си развалям въодушевлението.
Който има снимки, моля нека ги предостави. Аз нямах фотоапарат, но видях, че много хора имаха...
От самият сет също съм доволен. Изпълнението на Мартин на Shake The Disease беше може би кулминацията в целият концерт за мен... заедно с обичайните заподозряни (Enjoy the Silence, Walking In My Shoes и In Your Room). Единствено на Never Let Me Down забелязах малки технически проблеми в началото, но песента си беше изживяване въпреки това.... няма смисъл да продължавам да изреждам песни... всички сте били там и знаете не по-зле от мен какво беше....
и както каза Dave на финала... See you next time  Намигване
Последна редакция: 24 Юни 2006 от Alt
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #12: 22 Юни 2006

Трудно ми е да обобщя с няколко изречения емоциите от вчера,аз бях отпред до мантинелата точно срещу микрофона на Мартин и около мен беше пълна лудница,всички скачаха и пееха с пълно гърло и колкото им глас държи.Аз не можех да чуя собствения си глас и имах чувството,че от устата ми не излиза и звук.Мисля,че в началото ДМ бяха доста апатични  и без настроение,но с течение на времето концертът увлече и тях,както и цялата публика.Определено ги изненадахме с пълната си всеотдайност.Стори ми се обаче,че Мартин беще тъжен почти през цялото време,в началото дори не поглеждаше много към публиката,въпрки че Мартиновата агитка се съдрахме да крещим името му.
Изпълнението на песните беще превъзходно,повече отколкото очаквах!Когато си тръгвах оттам,а дори и сега все още не мога да повярвам,че всичко това се е случило,а не е било най-красивия сън в живота ми!!!

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #13: 22 Юни 2006

Едва ли има смисъл да казвам колко незабравима вечер, невероятен концерт или неповторимо изживяване беше.. всеки който е бил там е усетил. За мен си имаше и кофти моментите, но все пак емоцията надмина очакванията ми ПощурялУжасно много ме радваше ентусиазма на публиката, радвам се, че ви имаше вас и идеята да ги посрещнем по начина, по които го направихме!
Иска ми се да вярвам, че това място ще остане така живо и ще бъдем 'заедно' дори и след като емоциите ни покрай турнето утихнат:)
Обичам тази снимка  Намигване
http://netinfo.bg/photo/depechemodeinsofia/pages/P6211322.htm

Life goes on..
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #14: 22 Юни 2006

Пощурял Това беше първият ми концерт на Депеш и за мен винаги ще бъде много специален. Никога не съм си и представяла, че ще бъда най-отпред, толкова близо до тях. Мечтите наистина се сбъдват!  Одобрение Концертът беше невероятен, не стигат думите, за да се опише преживяното. В момента нямам глас, едвам говоря и все още съм под влияние на емоциите от снощи. Страхотно шоу и страхотна публика! Благодаря!
Words are meaningless and forgettable....

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Страници: [1] 2 3 ... 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.