DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Желаете ли да посетите концерта на Депеш Мод в Истанбул?  (Гласуването приключено: 07 Юли 2006)
Да, желая със сигурност едно място! - 13 (35.1%)
Да, но не съм сигурен! - 16 (43.2%)
Да, желая със сигурност повече от едно място! - 8 (21.6%)
Общ брой гласове: 37

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 23
  Печат  
Автор Тема: Посещение на концерта в Истанбул  (Прочетена 93602 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #210: 17 Юли 2006

Ето малко подробности относно хотела:

Хотел Аксарай - 3 звезди
Хотелът се намира в историческата част на Истанбул, на броени минути пеша от Големия пазар (Капалъчарши), Синята джамия, Света София, двореца Топ Капъ. Разполага с 44 единични, двойни и трийни стаи, апартаменти, всички с климатик, TV-Sat, директен телефон, минибар, 3 channel music и собствена баня. На разположение е  Ресторант предлагащ традиционна турска кухня с капацитет 150 души, American Bar и 24 часов румсервиз. В цената на нощувката ни е включена и закуска на блок (шведска) маса.

Цитат
Кире, и аз и аз, ама нещо ме забравяш! Да не слънчаса на плажа онзи ден? Шегувам се естествено...
Хаха не съм слънчасал, ще си запиша в халваджийския тефтер...вади калема и драска нещо неразбрано по пожълтелите страници с напрегнато изражение на лицето...готово записах.

Няколко снимки от хотела:

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* aksaray hotel.jpg (33.86 KB, 315x225 - видяно 432 пъти.)

* aksaray hotel 2.jpg (26.65 KB, 315x225 - видяно 427 пъти.)

* aksaray hotel 3.jpg (120.62 KB, 315x225 - видяно 423 пъти.)
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #211: 18 Юли 2006

Хотелчето изглежда доста симпатично... бравос... само музика май ще е добре да си носим... Ухилен Намигване Пощурял....малко кючеци, туй-онуй.... Шок Зъл

... и да предупредя, за тези които не са ходили ... носете си чорапи за Синята Джамия...'щото там трябва да се събуваме, като влизаме... а боси по килимчетата ... малко неприятно ми се струва... Намигване

... пфуууу, аз започнах обратното броене.... Доволен Одобрение

See what I see!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #212: 18 Юли 2006

Хотелчето изглежда доста симпатично... бравос... само музика май ще е добре да си носим... Ухилен Намигване Пощурял....малко кючеци, туй-онуй.... Шок Зъл

... и да предупредя, за тези които не са ходили ... носете си чорапи за Синята Джамия...'щото там трябва да се събуваме, като влизаме... а боси по килимчетата ... малко неприятно ми се струва... Намигване

... пфуууу, аз започнах обратното броене.... Доволен Одобрение

И на мен ми харесва хотелчето, поне от това, което виждам на снимките!  Усмивка Кеви, мерси за инфото за чорапките - още от сега ще си сложа един чифт в куфара. Ухилен
И аз вече нямам търпение!  Пощурял   

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #213: 18 Юли 2006

Аз само да кажа, че съм принтнала - 100 табели и, че също съм с вас от София до Пловдив. Ако знаем колко човека сме точно и в колко трябва да сме в Пловдив мога да се заема със закупуването на билетите, че ми е близо. До тук преброих така:
Ogi101  
диВа_коТка
Titi
bong13
lanfear
Halo
Ох-х-х-х-х не само , че нямам търпение, ами за нищо друго не мога да мисля... БЛАГОДАРЯ ТИ ДИВА КОТКЕ, ЧЕ МЕ НАМЕРИ !!!

Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #214: 18 Юли 2006

Аз само да кажа, че съм принтнала - 100 табели и, че също съм с вас от София до Пловдив. Ако знаем колко човека сме точно и в колко трябва да сме в Пловдив мога да се заема със закупуването на билетите, че ми е близо. До тук преброих така:
Ogi101  
диВа_коТка
Titi
bong13
lanfear
Halo
Ох-х-х-х-х не само , че нямам търпение, ами за нищо друго не мога да мисля... БЛАГОДАРЯ ТИ ДИВА КОТКЕ, ЧЕ МЕ НАМЕРИ !!!

Усмивка Мен ме брой за двама от Софето .... И ще се радвам ако още от тук тръгнем заедно .... Само да имаме инфо кога трябва да сме в Пловдив, че май пак ще се налага да бягааааамм от работа .... Намигване

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #215: 18 Юли 2006

...Ох-х-х-х-х не само , че нямам търпение, ами за нищо друго не мога да мисля... БЛАГОДАРЯ ТИ ДИВА КОТКЕ, ЧЕ МЕ НАМЕРИ !!!

... не ми благодари, ами започвай да събираш парички за баклава и локум... хихихихихихихихих Ухилен

... Хубаво е че предлагаш да купиш билетите... но е добре да се уточним преди това, като време и бройка ... Одобрение

... Скоро ще се съберем за РД-то на Мартин и ще се разберем нещо за пътуването до Пловдив... ще те викнем и теб... както и всеки, който има желание да се присъедини към нас...

See what I see!
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #216: 18 Юли 2006

Ogi101  
диВа_коТка
Titi
bong13
lanfear
Halo

Софийската група е много по-голяма! Намигване Danna, пропуснала си ме, засрами се!  Ухилен
И накъде харема без Кирето101?!

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Danna
Опасен

Профил
Отговори #217: 18 Юли 2006

Мен ме брой за двама от Софето

Преброена си вече ! А за бягството от работа - то всички сме така, само че някои сме с разбрани шефове, макар и без музикален вкус...

Ох-х-х-х  Дейв ми пее "Nothing is impossible"  - вярвам му !!!
Danna
Опасен

Профил
Отговори #218: 18 Юли 2006

Софийската група е много по-голяма! Намигване Danna, пропуснала си ме, засрами се!  Ухилен
Цитат

Извинявайте, ама аз затова питах, щот още не съм ориентирана, ама бързо схващам де... Пиша и вас в тефтера !
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #219: 18 Юли 2006

...

... не се карайте на момичето ве... знам ви аз, че сте хиени, ама ще я стреснете... и ще погубите инициативата още в зародиш ...хахахахаха Ухилен Ухилен Ухилен... я малко релакс! Одобрение

... без Кирето не тръгваме никъде... точка по въпроса!!! Пощурял Пощурял

.

See what I see!
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #220: 18 Юли 2006

Пощурял Ааааа, емоцията става все по-луда! Започвам още повече да се вълнувам, ама как се нахъсваме взаимно, хаха! Много е готино така. Да знаете, мен също ме бройте за две, аз съм с Бубето. Но наистина е най-добре като се видим в събота вечер да финализираме бройката за пътя Сф-Пд. А сега един въпрос, може би просто не съм доразбрала, ама горе-долу в колко ще тръгнем за Пд? Ще има ли време на се весна на работа в петък или и този ден да го броя като отпуск? Просто ще трябва вече да говоря с шефа ми..., а тези работи не са хич леки...  Объркан

The more I look   The more I see   The more I feel
Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #221: 18 Юли 2006

Бройте +1 за групата от София.
Между другото това с купуването на билети отрано е много добра идея, защото подочух, че петъчните пътувания до Пловдив са си живо приключение.. Усмивка

Life goes on..
Danna
Опасен

Профил
Отговори #222: 18 Юли 2006

[
... не се карайте на момичето ве... знам ви аз, че сте хиени, ама ще я стреснете... и ще погубите инициативата още в зародиш ...хахахахаха Ухилен Ухилен Ухилен... я малко релакс! Одобрение

.
Цитат

О.к. и аз заставам зад Кирето (или пред него...както го предпочита) па ще се опознаваме към Турско... Намигване

За баклавата то се знае, ма те предупреждавам, че тя е много сладка...

А за рождения ден на Мартин, няма да съм в София  Бесен, но ще го почета подобаващо , а и по пътя ще попеем "малко" негови неща...
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #223: 18 Юли 2006

...

.

Мацкоу, че кой му се кара на момичето?!  Ухилен Пошегувках се и ти веднага хоп...хиени сме били...ама че сме се нахищили за Истанбул нахищили сме се, но иначе сме си много дружелюбни!  Ангелче

Ще обсъдим всичко на Рождения Ден на Марто!  Целувка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #224: 18 Юли 2006

Така като гледам коментарите,май в Пловдив ще се присъедини "най-нахищената" компания. Намигване Да взема да си подремна до тогава,че качите ли се вие в автобуса-край на съня! Пощурял Ухилен

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 23
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.