DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [20 ЮНИ 2006] Warming The Angel 2: DM.org пред-парти, клуб Scream, София  (Прочетена 23822 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
09 Юни 2006

Warming The Angel2
One Universal Celebration

DM.org отправя любезна покана за скромно фен събиране на приятели и членове в клуб Scream, София, Зимен дворец (Студентски град), на 20-ти Юни, ден преди концерта на Депеш Мод.

Екипът на DM.org с радост би искал да обяви поредното от серия фен събития свързани с предстоящия концерт на Депеш Мод в София. За тези, които пропуснаха изключително успешното парти на 15-ти Април в Пловдив, това ще бъде чудесен шанс за реванш и физическа среща с членове на нашето виртуално общество. За официално заглавие на събитието, DM.org се спря на Warming The Angel2.

DM.org осъществи специална договорка със собствениците на клуб Scream, който ще бъде отворен ексклузивно за всички нас, с гарантиран брой резервации. По този начин феновете на Депеш Мод няма да бъдат обезпокоявани от редовните посетители на Scream и ще имат възможността да отпразнуват истински предстоящия концерт.

Музикалното оформление ще бъде изградено от добре познатите ви DJ Julianep и DJ Shunt; за разлика от предходното парти, организаторите ще възпроизведат специален едночасов VJ сет, по време на който звукът ще бъде синхронизиран с подходяща Депеш Мод визия.

Входът за цялата вечер е 6 лв.; тези, които притежават билет, за който и да е концерт на Депеш Мод, ще получат 50% отстъпка. DM.org ще публикува флайер на страниците на сайта, чрез който също ще можете да получите намаление. 15-те най-активни потребители на DM.org ще получат специална официална покана.

Събитието ще бъде заснето от телевизия ММ.

Във секцията Събития вече може да заявите своето участие, като по този начин ще бъдете включени в разиграването на наградният фонд.
Екипът се е заел с цялостната организация, която включва дори и резервиране на места в заведението. В тази връзка бе създадена специална тема във форумът ни.

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* wta2.index.jpg (24.33 KB, 150x150 - видяно 7486 пъти.)

* warmingtheangel.jpg (172.63 KB, 420x420 - видяно 999 пъти.)

* warmingtheangel2.jpg (77.64 KB, 420x420 - видяно 944 пъти.)
Последна редакция: 13 Юни 2006 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #1: 10 Юни 2006

Отдавна чаках да го обявите официално!  Пощурял Ще се видим със сигурност на 20-ти и вярвам, че ще си изкараме страхотно! Вече нямам търпение!
Благодаря, че Ви има!

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #2: 10 Юни 2006

Благодаря Ви,че Ви има,приятели!
Само това ще кажа...останалото-на 20-ти Намигване
Последна редакция: 10 Юни 2006 от MaoriGirl
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #3: 10 Юни 2006

Вече със сигурност няма да имам никакви колебания при избора на парти преди концерта Одобрение! Вярвам,че партито ще се получи дори по-страхотно от това в Пловдив.Все пак ще е само ден преди концерта,което предполага още по-силно въодушевление Пощурял.Много ми харесва снимката,която сте избрали за флаера Готин!
До съвсем скоро!

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #4: 10 Юни 2006

Броим секундите до тогава  Очиврът Доволен

kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #5: 10 Юни 2006

Аз съм длъжна да попитам (пак) за хората под 18г. Ще бъдат ли допускани, ако са примерно с пълнолетен придружител, защото и аз искам най-накрая да се запозная поне с част от хората от форума (надявам се и обратното да важи Усмивка).
Halcyona
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #6: 10 Юни 2006

Най-после наистина, чудех се и аз кога ще го обявите! Пожелавам на всички фенове незабравимо преживяване! Аз няма да мога да дойда на before партито, но ще си го представям... Намигване а следващия ден едвам ще го дочакам!  Очиврът
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #7: 10 Юни 2006

Екипа не спира с изненадите- БРАВО НА ВАС.Ще се опитам да присъствам ,но програмата около 21.06 става много натоварена и благодарение на Вас-дано успея. Одобрение
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #8: 10 Юни 2006

Тайно се надявах на нещо подобно, защото алтернативата не ме затрогна особено.

Не остана Намигване

Good Evening, Sofiaaa!
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #9: 10 Юни 2006

Аз съм длъжна да попитам (пак) за хората под 18г. Ще бъдат ли допускани, ако са примерно с пълнолетен придружител, защото и аз искам най-накрая да се запозная поне с част от хората от форума (надявам се и обратното да важи Усмивка).

Тук трябва да попитаме някой, който е по-добре запознат със законите.
Това, което знам със сигурност е, че по закон хората под 18 имат право да са в подобни нощни заведения (след 22.00) само с пълнолетен придружител, който им е пряк роднина. Това означава: сестра, брат, майка, баща...
Не съм запознат дали е възможно да е пълнолетен придружител, който е упълномощен и от двамата радотели или настойници.

Що се отнася до съборът (на DM.org), имаме намерение да го направим ежегоден около датата 15ти Април.
Това в случаят не е събор на DM.org, понеже така или иначе не на всички потребители им допада локацията или обстановката и е нормално да предпочетат другите организирани събития.

Същото се отнася и за следващото събитие, което ще организираме.

Все пак става въпрос за 20 000 души, които ще присъстват на концерта. Логично е да има подобни партита, които са организирани от различни хора. Не смятам, че това е някакво разделеление, напротив така има избор и се надяваме, че качеството на всички бъдещи събития ще бъде по-високо.
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #10: 11 Юни 2006

Браво, браво, браво!

for all the right reasons
for all the right reasons
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #11: 11 Юни 2006

След концерта аз и моята групичка от 6 човека веднага хващаме 2 таксита и отиваме на афтърпарти Усмивка Там купона ще продължи с не по-малка сила,сигурен съм Усмивка Много ме е яд само,че на 20ти вероятно няма да мога да дойда.Но пък мисля,че и на 21ви ще е страхотно !
Последна редакция: 11 Юни 2006 от Mr Writer

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #12: 12 Юни 2006

Чудесно е, че има такива инициативи.... Одобрение
... Аз за сега не знам дали ще мога да присъствам, защото ми е трудно да си намеря компания, да "шмитка" с мен по клубовете... но ще направя всичко възможно, защото много ми се идва Плачещ....

See what I see!
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #13: 12 Юни 2006

... Аз за сега не знам дали ще мога да присъствам, защото ми е трудно да си намеря компания, да "шмитка" с мен по клубовете...

Това не бива да е пречка за когото и да било.Ние нали ще сме там Усмивка
От теб се иска само да се престрашиш Намигване
Последна редакция: 12 Юни 2006 от MaoriGirl
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #14: 12 Юни 2006

Чудесно е, че има такива инициативи.... Одобрение
... Аз за сега не знам дали ще мога да присъствам, защото ми е трудно да си намеря компания, да "шмитка" с мен по клубовете... но ще направя всичко възможно, защото много ми се идва Плачещ....

guBa_koTka не си единствената в такова тежко положение!! Аз съм така и за before партито и за after партито, че за малко и на концерта да ходя сама  Плачещ

Но MaoriGirl е права, че от нас се иска само куража  Одобрение

jump out of time
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.