DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Плочи на Depeche Mode  (Прочетена 4377 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
22 Юли 2006

Идеята за тази тема ми хрумна докато четях отговорите на BlackCelebration в темата "10 въпроса към потребителите на DM.org" Готин
Знам, че във форума има хора, които колекционират плочи на Депеш. Аз лично имам 12 ... всъщност не съм ги броил скоро, но май бяха толкова. Не са много, но напоследък не са ми попадали. Призовавам всички колекционери да се разкрият в тази тема, може и да разменяме Зъл
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #1: 28 Юли 2006

12 въобще не е малка цифра julianep ;>
Аз съм в процес на събиране... но май Black Celebration i Some Great Reward са ми най-ценните, заради факта, че са трудно намиращи се вече, а и са ми сред любимите албуми. А относно твоята идея, напълно отворен съм към нея  Усмивка

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #2: 28 Юли 2006

аз съм се средоточил върху си ди-тата. призовавам всеки който има някой интересен диск , който му е излишен да се разкрие  Готин, въобще имате ли някои по редки неща в колекцията си?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
julianep
Ултрас
**

Профил WWW
Отговори #3: 28 Юли 2006

Колебаех се дали да пусна тема за плочи на Депеш или изобщо за колекционерски рядкости, може би по-добре да бях направил второто, но както и да е. Аз лично имам един диск, за който съм сигурен, че никой от вас няма Усмивка .... Blasphemous Rumours / Somebody - special numbered limited edition. Не го разменям Полицай Зъл
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #4: 28 Юли 2006

Julianep,

намира ми се и на мен един Blasphemous Rumours / Somebody
на него втора и четвърта песен са:
Told You So live
Everything Counts live
и двете записани от Ливърпул
я кажи в твоя диск как седят нещата.

аз мога да се похваля с Get The Balance Right and Live Tracks, диск който никъде не съм виждал, да се продава поне.
live tracks са:
My Secret Garden, See You, Satellite, Tora! Tora! Tora!
записани от Хамърсмит Одеон 1982.

La tête dans les nuages
julianep
Ултрас
**

Профил WWW
Отговори #5: 28 Юли 2006

В моя има следните песни:

Blasphemous Rumours
Somebody (Live)
Two Minute Warning (Live)
Ice Machine (Live)
Everything Counts (Live)

Live tracks recorded live at the Empire Theatre, Liverpool on 29/9/84.

Дискът е уникален, защото е "numbered", т.е. всяко копие си има номер и съответно няма два еднакви диска. Доколкото си спомням Live-синглите с концертните версии от Хамърсмит Одеон също са номерирани ... или греша?! Объркан
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #6: 28 Юли 2006

честно да ти кажа има разни номера по него, но не знам дали е такъв случая като с твоя диск. Ето какви са номерата върху самият диск:
LC 5834, както и INT 826.836
обложката е тъмно синя като в горната дясна част на диска има едно човече с един чук в кавяв квадрат, като то е в още една по-голяма рамка. Мяркал ми се е същият диск само, че с червено обложка и предполагам и той е с лайв тракс. как изглежда обложката на твоя Blasphemous Rumours / Somebody?
Последна редакция: 28 Юли 2006 от maomode

La tête dans les nuages
julianep
Ултрас
**

Профил WWW
Отговори #7: 28 Юли 2006

Ето така. Над надписа Depeche Mode е номера на диска Зъл

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* Blasphemous Rumours.jpg (59.73 KB, 492x490 - видяно 345 пъти.)
julianep
Ултрас
**

Профил WWW
Отговори #8: 28 Юли 2006

А така изглежда Get The Balance Right (numbered limited edition). Ако и на твоя диск има номер горе влиаво, значи е в ограничено количество Одобрение Полицай

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* Get The Balance Right.jpg (41.94 KB, 480x480 - видяно 335 пъти.)
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #9: 28 Юли 2006

абсолютно същият диск е моят - printed in W.Germany., ама горе вляво няма номер върху книжката. всъщност номера нали е върху книжката, а не върху кутийката? така че се получава някаква мистерия? Дискът няма спор, че е оригинален, с книжката и всичко както си е, но номера липсва. да не би изданията само в една държава да са номерирани?

La tête dans les nuages
julianep
Ултрас
**

Профил WWW
Отговори #10: 28 Юли 2006

Доколкото си спомням лимитираното издание е в картонена опаковка, без кутия, и номерът е върху нея. Ти явно имаш стандартното издание Одобрение Полицай
Последна редакция: 28 Юли 2006 от julianep
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #11: 25 Август 2006

тая тема нещо западна.

на мен ми се намират Dvad: One Night in Paris and Singles 86-98, само че щатски издания. Ако някой има плейър, който чете и други заони освен Европа и се интересува бих се разделил с тях, понеже не са ми от полза в момента.

намира ли ве се на вас нещо за размяна?

La tête dans les nuages
Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #12: 25 Август 2006

тая тема нещо западна.

на мен ми се намират Dvd: One Night in Paris and Singles 86-98, само че щатски издания. Ако някой има плейър, който чете и други заони освен Европа и се интересува бих се разделил с тях, понеже не са ми от полза в момента.

намира ли ве се на вас нещо за размяна?

Ако имаш DVD-четец (и записвачка) на компютъра си има програми, които ти позволяват да гледаш всички региони без да се буркат в хардуерните настройки. След това просто копираш дисковете.

Съжалявам ако информацията е била ненужна, малко се отклоних. В момента не съм в БГ, затова няма да се точа да менкам още от сега:)

Сега ми хрумна, че имам много по-интересни неща на други групи от колкото на ДМ. Както и да е, млъквам!

More than a party...
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #13: 25 Август 2006

да и аз бях чувал, за тези програми, ама нито знам къде да ги търся, нито ми се занимава, пък и удоволствието си е да си го пуснеш на телевизора, поне при мен. така и не се научих да гледам двд на компютър.

готиното при дм е че имат дълга история и са излизали доста интересни неща и в общои линии  е невъзможно да имаш всичко, освен ако това не ти е наистина голяма страст.

аз имам и два диска с интервюта, които обаче не са издавани от Мют.
Последна редакция: 25 Август 2006 от maomode

La tête dans les nuages
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.