DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Бихте ли присъствали на коктейла в събота на обяд
ДА - 32 (84.2%)
НЕ - 6 (15.8%)
Общ брой гласове: 38

Страници: [1] 2 3 ... 9
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [2-3 МАРТ 2007] - DM.org Convention 2007 - клуб Петното, Пловдив  (Прочетена 60977 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
04 Януари 2007

Често най-хубавите неща се случват когато не очакваш нищо - по подобен начин идеята за DM.org започна преди две години без да имаме представа как тя ще се развие и ще стане част от живота не само на създателите на сайта. DM.org се превърна във виртуален дом за много хора, като взаимоотношенията в него преминаха отвъд виртуалния му аспект, създавайки топла и приятелска атмосфера, която се разраства непрекъснато.

Това е резултат както от създалата се с времето сплотеност на феновете на Депеш Мод и любовта им към музиката, така и от партитата, за които сме сигурни, че са донесли невероятни моменти на всеки от нас. От първите партита, дългоочаквания концерт на Депеш Мод до последвалите събирания се създаде традицията всичко, което е организирано от DM.org да носи положителното и неочакваното.

Този път избрахме да работим по идея, която от известно време беше в съзнанието ни, а именно парти, което да събере на едно място някои от DJ-ите, които са показали задълбочен интерес в областта на музиката на групата и което във всички случаи ще гарантира интересна и разнообразна вечер. Този "DJ battle" ще се проведе в клуб Петното в град Пловдив на 3-ти март, събота, а ден по-рано на 2-ри март, петък, преди резидентните DM.org диджеи DJ Shunt и DJ julianep на сцената в същия клуб ще излезе легендарната българска група Ревю.

Програма за събора на DM.org през 2007ма:

2.03.07 - Ревю +  DJ Shunt, DJ julianep
3.03.07 - DJ julianep, DJ MO., DJ Shunt, DJ The Fein, + Гост

Очаквайте още информация около събитието!
Последна редакция: 13 Март 2007 от dobomode
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 12 Януари 2007

Гласувах преди време, но нямах време да обоснова гласа си с пост, а както гледам и никой друг от гласувалите 32 души не го е направил,  затова ето сега мнението ми по въпроса:

Дадох глас за един ден, като уточнявам това се отнася за самото парти. Тоест едно парти със съпътстващи занимания през целия уикенд. Факт е, че единствения опит за две последователни партита, та дори разположени преди и след концерта в София се оказаха несполучливи като формула. Едни дойдоха на първото парти, а други на второто. Тези които бяха на първото не бяха толкова ентусиазирани на второто. Получи се разминаване в кулминацията на еуфорията и то преди и след концерт на Депеш в София.
Определено предпочитам едно парти в събота, а приятелска сбирка в петък или неделя...както се реши от организаторите.
Това е лично мнение, като гледам съм малцинство, но пък бях длъжен да обоснова вота си.
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #2: 12 Януари 2007

Затова и ще има допълнителна анкета, с която ще се уточнят точно кои два дни да са. Дали да са петък и събота или събота и неделя.
Аз също не виждам смисъл да се прави в два дни тъй като повечето едва ли ще присъстват и на двата, но все пак има не малко хора, които имат желание за двудневен събор.

В момента тече вътрешна дискусия как точно двете вечери да са достатъчно интересни за присъстващите.

Що се отнася до предишните две парита около концерта. Смятам че не са виновни хората, а организаторите. Тоест ние, понеже не се съобразихме със ситуацията. Да не говорим и че тогава бяха няколко работни дни, а не уикенд.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #3: 12 Януари 2007

Гласувах преди време, но нямах време да обоснова гласа си с пост, а както гледам и никой друг от гласувалите 32 души не го е направил,  затова ето сега мнението ми по въпроса:
.........................
Определено предпочитам едно парти в събота, а приятелска сбирка в петък или неделя...както се реши от организаторите.
Това е лично мнение, като гледам съм малцинство, но пък бях длъжен да обоснова вота си.

Ето и моето мнение по въпроса, аз вече го изложих на някои от модераторите, но сега ще го напиша и тук.
Аз гласувах за два дни, ДМ партита все не са ми достатъчни  Очиврът, НО при условие тези две вечери да са петък и събота, а не събота и неделя, което автоматически означава, че няма да мога да присъствам на второто в неделя, защото в неделния следобед поемам обратно пътя към София. За мен е по-лесно да си тръгна в петък по-рано от работа, за да пристигна привечер в Пловдив, отколкото да си взема почивен ден в понеделник. Дано само уцелим хубаво време като миналата година. Няма ли да се проведе пак някоя футболна среща?  Ухилен    

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #4: 12 Януари 2007

Футболната среща ще е в събота сутринта или по-скоро към 12.30 при добро време. При лошо време ще се търсят алтернативни варианти като футболни маси известни като джаги.
Освен това пловдивчани са известни с това, че не пътуват за партита в други градове. Което пък означава, че ще са си в Пловдив и за двете вечери.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #5: 12 Януари 2007

Аз гласувах за два дни, ДМ партита все не са ми достатъчни  Очиврът, НО при условие тези две вечери да са петък и събота

Аз гласувах за два дни, като за мен също би било по-удобно тези дни да са петък и събота, но дори и единият от дните да е неделя ще направя всичко възможно да присъствам  Ангелче. Разбирам, че организирането на партита в две поредни вечери не е лека задача и още от сега пожелавам успех на всички, които са се заели с нея Одобрение! Дано престоят ни в Пловдив остане за нас незабравим спомен, както миналогодишният и също така се надявам на хубаво време, за да можем да си направим приятни разходки из града. Усмивка

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #6: 18 Януари 2007

След като формално приключи анкетата за продължителността... Ще се съобразим с желанието на гласувалите. След кратка дискусия избрахме дните Петък и Събота от първата седмица на Март. Падат се 2ри и 3ти.
Кулминацията на двете вечери ще бъдат в Петното на Роршах, в Пловдив.
Този път ще имаме малко по-различни условия...що се отнася до провеждането на самите партита, подробности за които очаквайте скоро.
Последна редакция: 18 Януари 2007 от Recoil
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #7: 19 Януари 2007

In spirit I'll be there

Плачещ

MO.
Гост
Отговори #8: 20 Януари 2007

Ако всичко се случи за 2 и 3ти март за мен е удобно и много ще се радвам да прекараме заедно цял уикенд в Пловдив, който много харесвам като място! Пожелавам успех на събитието...
Последна редакция: 20 Януари 2007 от Recoil
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #9: 23 Януари 2007

Предполагам, че ще бъде приятно като миналата година, дано и повече.
Мястото, макар и с малки промени е страшно подходяшо за такива сбирки...Дано само се съберат всички желаещи, защото въпросните са доста повече от миналата година. Успех ]:>

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #10: 28 Януари 2007

Докато се готвим да обявим още информация около партито, ето подробна информация (за което благодаря много на Миряна) относно хотелите в Пловдив:

Хотел Дафи ***
“КАПАНА”
УЛ. “Г.БЕНКОВСКИ” 23
Тел.: 032 62 00 41
Факс: 032 62 94 34
www.hoteldafi.com
за двойна стая – 58лв., може и индивидуално договаряне
Близо до Петното

Арт Хотел Дали ***

ул. Отец Паисий №11
тел: +359 32 62 15 30
www.arthoteldali.com
за двойна стая – 50лв.,
Господин Такучев-0887305544
Близо до Петното

Хотел Русалка ***

бул. Дунав 194А
тел: 032/969630
www.hotelrusalka.com/index.html
за единична стая – 40лв., може и индивидуално договаряне
за двойна стая – 150лв., може и индивидуално договаряне
Далече е от Петното

Палас САГА **
ул. Стефан Караджа 4
тел/ факс : +359 32 628 082
http://palacesaga.hit.bg/index_bg.htm
за единична стая – 31лв., може и индивидуално договаряне
за двойна стая – 41лв., може и индивидуално договаряне
миналата година повечето хора бяха отседнали там, но се оплакваха, че няма топла вода и не помня още какво
Близо до Петното

Хотел Лайпциг **

Бул. “Руски”70
тел: +359 32  654 000; 654 001; 654 002
тел. за резервации: +359 32  654 052
www.leipzig.bg
за единична стая – 27лв.,
за двойна стая – 38лв.,
апартамент – 56лв. Това са твърди цени, няма договорки. Стаите са не много добри.
Далече е от Петното

Hikers Hostel **
Стария Град, ул. Съборна 53
тел: +359 885 194 553
http://www.hikers-hostel.org/pd/
цена на легло-20лв. в стая с 8 легла – твърда цена
Цена на легло в двойна стая -24лв. – твърда цена
Близо до Петното

Хотел Авион***
Ул. “Хан Преслав” 15
тел: +359 32 967 451
www.hotelavion.info
за единична стая – 49лв., може и индивидуално договаряне
за двойна стая – 64лв., може и индивидуално договаряне
Срещу Панаира- По-скоро е далеч от Петното

Хотел Одеон***
Ул. “Отец Паисий” 40
тел: +359 32 622 065; 624 171
www.hotelodeon.net
за единична стая – 58лв., може и индивидуално договаряне
за двойна стая – 78лв., може и индивидуално договаряне
Близо до Петното

Апартаменти на хотелски начала в центъра на Пловдив за нощувки.
тел: 032/96 30 14

Още хотели в Пловдив на:
www.plovdiv.allhotels.inn26.bg/
http://spravka-bg.com/catsector.php?showme=catalog&opsecid=15&opregid=205

За всички хотели може все още да се предоговаря, всички имат в сайтовете си карта, по която да бъдат намерени. Успех  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #11: 28 Януари 2007

Понеже видях информацията за хотелите в Пловдив,смятам да спомена за още един "хотел",който по-скоро е за сиромаси и малко прилича на виетнамско общежитие,като по тази причина е с доста поносими цени.Става въпрос за хотел "Дунав",където цените са 15 лева за стая с едно легло,и 30 за стая с две легла.Намира се по-скоро далече от
"Петното".
За този хотел и за хотел "Русалка" мога да помагам като информация,местоположение и т.н.,защото се намират в квартала,в който живея,така че ако някой ще отсяда там,няма проблем да ми пише на ЛС за да му разясня някои неща;)
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #12: 31 Януари 2007

Е това с РЕВЮ ме изненада адски приятно ОдобрениеИавинявам се че така на кратко ама това ме изуми наистина!Ще дойда в Пловдив задължително!

Let me show you the world in my eyes...
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #13: 31 Януари 2007

Идеята за партита и осъществяването но всичко това,усилията и амбицията-това е невероятно.Поздравявам ви за делата. ОдобрениеПартито се очертава весело,в това не се съмнявам.Аз,за съжаление,ще се размина с това събитие,имайки предвид възрастта си,но духом ще съм там.Може да намина към 2-ри и 3-ти покрай Петното,пък ако имам късмат може и да видя някого.
Но на всички,които ще присъстват желая приятно прекарване.Позабавлявайте се и за мен,ако ви остане време. Намигване

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #14: 01 Февруари 2007

Не знам на кой е дошла гениалната идея за Пловдив , но - Браво  ! Одобрение
и датите са идеални /почти де / .Та , ще си видим там , надявам се .

reach out and touch faith !
Страници: [1] 2 3 ... 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.