DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [26 Октомври] Депеш Мод на корицата на РИТЪМ  (Прочетена 7712 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
26 Октомври 2005

Depeche Mode и чисто новият им албум - "Playing The Angel", са акцентът в новия брой на сп. "Ритъм" в брой 96 на музикалното издание.

"На корицата са Депеш Мод. Дейв Гахан, Мартин Гор и Анди Флечър потърсиха свой собствен бог, но откриха дявола вътре в себе си. В търсене на спасение,те стигнаха до (само)разрушението и затънаха в зависимости. Депеш Мод стигнаха там, където никой и никога не успя да ги последва, като едва не се разпаднаха като група. След соловите албуми на Дейв и Мартин през 2003 окончателната раздяла изглеждаше неизбежна. Чисто новият албум, обаче, е едно от най-забележителните завръщания в и без това пълната с ексцесии съвременна музика.
Дейв Гахан: "От всички групи ние сме тази, на която бих заложил, че нямаше да оцелее до днес!".

Освен Депеш Мод в броя материали ще има и за Ролинг Стоунс, Крейг Дейвид, Перъдайз Лост, Бьорк и други.

Официален сайт на списание РИТЪМ: http://www.rhythm.bg

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* rhythm96cover.jpg (42.38 KB, 239x300 - видяно 1767 пъти.)
Последна редакция: 27 Октомври 2005 от Padan Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #1: 26 Октомври 2005

Изданието е също придружено с два специални подаръка за читателите - CD-то на Марина Великова TheBrandNewRhythmProject и компилацията Наградите на БГ Радио, част 1. Броят е придружен от 32-страничното приложение "Ревю Селекция", в която са поместени над 60 ревюта, и от ProTechnica - 16 страници, ориентирани към професионалистите в областта на саунд технологиите. Цената на общия пакет е 5 лв.

loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #2: 26 Октомври 2005

това вече е страхотно!в последното издание на INTRO имаше малко ревю за албума и много се изкефих на едно изречение,цитирам:
"DEPECHE MODE отново са любимата група на целия свят...." Ухилен Ухилен Ухилен
Последна редакция: 26 Октомври 2005 от loosemyself

[:There's a devil lying by my side:]
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #3: 26 Октомври 2005

хахаааа,дори в момента слушам по Ретро радио същата новина!дано не се разчуе дотолкова че когато утре се опитам да се добера до РИТЪМ да е изкупен до последната бройка! Ухилен

[:There's a devil lying by my side:]
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #4: 26 Октомври 2005

''Черните ангели''-това е определението Одобрение
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #5: 26 Октомври 2005

back in black  може би също става.

for all the right reasons
for all the right reasons
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #6: 27 Октомври 2005

''Черните ангели''-това е определението Одобрение
велико е... почти колкото 'ангелите на чарли'
MaoriGirl
Посветен

Профил
Отговори #7: 27 Октомври 2005

Е,знам,че твоите мнения са най-добрите...няма как да е иначе Побъркан
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #8: 27 Октомври 2005

черните ангели...
отдолу липсва "ще си отмъстят"

След соловите албуми на Дейв и Мартин през 2003 окончателната раздяла изглеждаше неизбежна.

тук си проличава колко са запознати със соло албумите.
възможно ли е музикално списание да пише подобно нещо, след като във всички останали себеуважаващи се списания като q, rolling stones, uncut, mojo и т.н.
дейв и мартин (а също и флетч) казаха, че не е раздяла на групата и че от доста време са искали да издадът соло албум (особено дейв) и че все още са заедно като група.
всички журналисти ги питаха дали се разделят и на тях дори им беше писнало да обяснават, но нов ритъм измислиха новината, че са били пред окончателна раздяла.
Последна редакция: 27 Октомври 2005 от Recoil
sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #9: 28 Октомври 2005

Йее и аз се добрах до списанието съвсем случайно Пощурял Както си чаках на гарата буса за Габрово и се чудех какво да си взема да чета пред очите ми попадна Ритъм Усмивка Продавачката беше адски щастлива, че си го купувам, но не колкото мен...
"Всъщност правим всичко, което е по силите ни, за да си останем по-надолу в класацията, обаче е много трудно - феновете ни са направо луди...";
"И Големият Дейв, и Малкият - всичко за фронта на Депеш" - това на снимката, на която Големия е хванал Малкия Дейв хахаха! Пощурял  Пощурял 
Всеки, който го намери, трябва да си го вземе Одобрение
(Ще почерпя всички с парите, които взех от рекламата  Плезене  Ухилен )

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #10: 30 Октомври 2005

хехе ... много се изложиха тези от ритъм със статията си за depeche ... не че от едно едва "дишащото"  списание съм очаквал много, ама пък чак такава излагация не подозирах, че ще направят - ако някой фен случайно си пази предишния ритъм с depeche на корицата - още от ерата на exciter и си го препрочита от време на време сигурно му е направило впечатление (голяма) че почти всичко в новия брой е копирано от него ... молко срамно ми се вижда най- престижното българско музикално списание да слага на корицата си група за която не може да напише нищо интересно ... все пак са от доста време в бизнеса и едва ли е проблем да направят едно малко интервю или поне да намерят някое по не разпространено в интернет, камо ли да поместят такова което са слагали преди 2-3 години ... пожелавам им успешно спиране на съществуването ... за такива аматьори няма място под слънцето Одобрение

So High so Far to Fall
sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #11: 30 Октомври 2005

Ами аз не съм била от тези, които имат предишният Ритъм с корица на Depeche Mode...Може би за това ми хареса този брой, въпреки гафовете  Очиврът И идиотските коментари като този за "Малкият Дейв" ахахаха Побъркан

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
MaoriGirl
Посветен

Профил
Отговори #12: 30 Октомври 2005

Мен пък нещо не ме изкефи... Тъжен
Последна редакция: 30 Октомври 2005 от MaoriGirl
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 31 Октомври 2005

пожелавам им успешно спиране на съществуването ... за такива аматьори няма място под слънцето Одобрение

И тогава България остава без музикално списание, което да отразява главното от западната и българската сцена и ще си имаме само "Нов Фолк".

cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #14: 31 Октомври 2005

РИТЪМ и без това никой не го купува, така че
с или без него няма да настъпи нищо... факта, че до скоро
се даваше безплатно като притурка към списание
Егоист мисля, че е напълно достатъчен ... хората които по принцип се водят потребители на това списание си намират нужната информация и в интернет ... то по принцип е предназначено за меломани(определящ фактор за което е и високата цена ... според доста хора - аз мисля, че е нормална) още един два броя и ще спре да съществува както беше до скоро.
PS: подигравка с depeche mode е новия брой за мен ... ама МНОГО голяма подигравка.

So High so Far to Fall
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.