DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: 16 ЮНИ 2007: Парти по случай едногодишнината от концертът на ДМ  (Прочетена 18796 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
18 Май 2007

DM.org ви кани на скромно парти по случай изминалата година от концерта на Депеш Мод в България. Датата е 16-ти юни (Събота), а мястото на събитието - клуб Rat's, Варна. Входът ще бъде свободен.

Какво може да очаквате? За разлика от предишните партита, организирани от сайта, това ще е в по-интимна обстановка, без претенции за грандиозност, поради което предпочитаме да говорим за това по-скоро като дългоочаквано приятелско събиране и идеална възможност за прекарване на весел и пълноценен уикенд, отколкото голямо събитие. Искрено се надявам колкото се може повече хора да се видим, да си припомним всичко около Концерта и да усетим позитивността на лятото! Усмивка

Повече информация относно партито, хотели в града, пътешествия в и около него - скоро!  Одобрение

* flyer.jpg (123.34 KB, 420x281 - видяно 1001 пъти.)
Последна редакция: 18 Юли 2007 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #1: 18 Май 2007

Аз също се надявам да се видим с много приятели, с които се открихме именно благодарение на Концерта и този сайт!
Събирането наистина няма претенциите да се доближава до ранга на предходните такива, организирани от сайта, но все пак годишнината на едно такова събитие, като концерта на Депеш Мод в София не може да бъде подминато с "лека ръка" Доволен

Екипът на ДМ.орг благодари на Благовеста, която даде тази прекрасна идея! Одобрение

See what I see!
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #2: 18 Май 2007

Много добър избор на град Намигване Пощурял Очиврът! Поздравления на Благовеста Одобрение! И аз се надявам колкото се може повече хора да ни дойдат на гости и наближаващият концерт на Placebo да не е пречка за пътуване до Варна.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #3: 19 Май 2007

... и наближаващият концерт на Placebo да не е пречка за пътуване до Варна.

Хи хи, първо Софиянци - към Варна, после Варненци към София, и това в името на музиката!  Одобрение
Дано се съберем повече хора и да си отпразнуваме 'годишнината' с радост и малко тъга, но подобаващо  Усмивка
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #4: 19 Май 2007

Цитат
Хи хи, първо Софиянци - към Варна, после Варненци към София, и това в името на музиката! 

Направо всички заедно към София на концерт.

Аз благодаря на екипа, че са отделили от времето си за организацията и на това парти Усмивка. Тайничко се надявах да е във Варна  Очиврът

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #5: 19 Май 2007

оставаше и да пропуснете събитието  Намигване . Хубаво сте се сетили , вярвам че ще си изкарате супер ! Най-малкото ,защото Варна е прекрасно място . Изкренно ви завиждам.
аз викам да си направа правит парти . Готин

пс - исках да кажа "прайвит " парти ....
Последна редакция: 19 Май 2007 от vicky

reach out and touch faith !
MO.
Гост
Отговори #6: 21 Май 2007

Хех, ще се загрява за Placebo и партито на 20-21ви явно на морето, чудесно! Идеален повод да видя и аз Варна това лято! Морето ни зове, брадърс енд систърс....ъф мърси!  Одобрение Готин Ухилен

www.myspace.com/moloveblaster
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #7: 21 Май 2007

Ето и разходката, която съм подготвил за съботния ден:

нос Калиакра – скалите на Тюленово – Мидена Ферма

Следва малко по-подробна информация за всяко място...
Нос  Калиакра  е бил обитавана земя още от древни времена.  Най–ранният известен живот на носа е от 4 век пр. н.е. По-късно се построява крепост с голям средновековен град, разделен от три масивни стени, разположени в концентрични кръгове. В малкият археологически музей, устроен в една от пещерите, може да се види макет, който представя това място в целият му блясък. Залезът на крепоста настъпва със завладяването и от османските нашественици. Днес Калиакра е природен резерват с уникална дива природа, тук могат да се наблюдават делфини и черни корморани. Части от самата крепост са доста добре възстановени, а по страничните пътеки може да се стигне до мястото, на което е бил входа на рибарското пристанище в древността. Калиакра е сред Стоте национални туристически обекта. Това обаче не пречи над бъдещето на това късче от рая да надвиснат черни облаци. Земята на платото е продадена на българо-английска компания, която планира застрояване на огромен курортен комплекс. По въпроса не се шуми много както става обикновено, когато играят много пари, но във варненските фирми за недвижими имоти, може да се види 3D модел на бъдещия комплекс. Ужасяваща безвкусица, включваща летяща чиния и стъклена кула – игла, от която да се наблюдава морската панорама, предвижда се насипване на изкуствени плажове и стъклени асансьори, с които богатите туристи ще се спускат до тях. За жалост нашата разходка може да се окаже една от последните възможности да се насладим на неподправения чар на това прекрасно място.

Продължаваме още 12 километра на север по крайбрежието, за да посетим още едно удивително място: Село Тюленово...самото селище не е нищо особено, но природата напълно компенсира това. Усмивка Скалите се спускат към изумрудено зелените води на морето,  безброй скални видове растения са намерили благодатна почва в пукнатините, а самия бряг е осеян с подводни пещери, чиито отвори контрастират на ярката слънчева светлина. Спирам с описанието, защото мястото трябва да се види, за да се усети атмосферата на скалите край Тюленово.

След разходката се огладнява, а каква по-добра възможност да се заситиш на морския бряг от “Мидената ферма”. Самото спускане от платото до ресторанта, сгушен на морския бряг е приключение. Тесен асфалтов път се спуска надолу с наклона на влакче в увеселителен парк...не разчитайте само на спирачките си. Намигване Гледката е чудесна, през лятото склоновете са отрупани с буйна разстителност, а в залива кротко плуват самите мидени ферми.  Едно предупреждение, ако ходите сами: Вече има два ресторанта с името Мидена ферма, до тях се достига по един път и двата им входа са един срещу друг. В никакъв случай не се лъжете да сядате на десният от двата! Мога да напиша цял разказ за “прекарването” си там, но няма смисъл...приемете съвета ми на доверие. Усмивка

Това май е всичко, стига да е хубаво времето ще изкараме един чудесен ден заедно. Който има желание да участва в начинанието, нека пише ЛС и ще видим с колко коли ще пътуваме и как ще се разпределим.

Последна редакция: 21 Май 2007 от kirilart
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #8: 21 Май 2007

Ще ходите на Калиакра  Плачещ , как ви завиждам ..........
Дано случите на време .
Хубаво ще си прекарате вие, няма съмнение .  Намигване

reach out and touch faith !
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #9: 22 Май 2007

Това се превръща в една прекрасна традиция Усмивка. Браво на Кириларт за желанието и направо му завиждам за търпението. Много се надявам още в петък да можем да пристигнем и да разгледаме и Варна. Не съм ходила там от много малка и ми се иска да пообиколя, защото чувам много хубави неща за града.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #10: 22 Май 2007

Да, наистина се превръща в традиция и при това страхотна. Аз лично много харесвам тази атракция, която сътворява Кирил при всяко организирано събитие. Тези, които са присъствали знаят за какво говоря. Той е човек, който определено познава добре родината ни, и винаги има какво да научиш от тези своеобразни пътешествия.
Очаквам с нетърпение поредното.  Одобрение 

Good Evening, Sofiaaa!
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #11: 22 Май 2007

Много се радвам, че отново се събираме, което означава, че отново ще има купон, по традиция. Варна е много красив град, имам много луди спомени от там. Дано и сега направим нещо запомнящо се. Плезене Браво на Кириларт за плануваната разходка, нос Калиакра е място, което много ме беше впечатлило в детските ми години, голямо вълнение ще е за мен да отида отново там. Възмущавам се как може така да се злоупотребява с красотите на нашата страна и от всичко да се търси парична изгода, бизнесът в България е безскрупулен.  Ядосан

The more I look   The more I see   The more I feel
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #12: 22 Май 2007

Аз не съм имала щастието да присъствам на екскурзия организирана от Кириларт, тъй че сега ще ми е за 'сефте' Намигване На мен ми стига и морето само попринцип, но ще ми е интересно да видя село Тюленово и да хапна рибка (ченокопче или карагьозче, примерно) в 'Мидената ферма'  Намигване
Не се и съмнявам, че ще запомня преживяването си!
Варна е хубав град (в спомените ми), но не съм ходила там отдавна. Радвам се много и вече започвам да се вълнувам, че ще се видим и ще се забавляваме заедно!  Ангелче
MO.
Гост
Отговори #13: 29 Май 2007

ЛЕЛЕ МАЛЕ КВО СЕ ЗАДАВААААААААААА  Пощурял Ухилен Одобрение .......МАЛКО СЛЕД РОЖДЕНИЯТ МИ ДЕН НА 3 ЮНИ КРАСОТА И ПОДАРЪЦИ ЗА МЕН!  Плезене Доволен

www.myspace.com/moloveblaster
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #14: 30 Май 2007

Ето няколко снимки от мястото на събитието, намиращо се в централната част на Варна. Адресът на Rat's клуб е: ул. "Иларион Макариополски" 1
Заведението разполага с две зали, предлагащи общо 50 седящи места. Всички те са запазени за партито.
 Усмивка

* rats 01.jpg (137.54 KB, 420x315 - видяно 740 пъти.)

* rats 02.jpg (134.22 KB, 420x315 - видяно 741 пъти.)

* rats 03.jpg (143.3 KB, 420x315 - видяно 734 пъти.)

* rats 04.jpg (110.22 KB, 420x315 - видяно 733 пъти.)

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.