DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9
  Печат  
Автор Тема: Депеш Мод с концерт в България: новини и слухове  (Прочетена 21384 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #30: 28 Септември 2005

DMhead от EW3:

and also , from the same mouth it appears that negociations are in progress for concerts in Bulgaria, Greece and Turkey "

Aко преговорите имат успех, това ще бъде едно прекрасно лято   Усмивка Усмивка Усмивка

...you take me there, you take me where...
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #31: 28 Септември 2005

Ще бъде супер изживяване Очиврът Ще мога да ги гледам в България, Турция, Гърция, а защо не в Будапеща и Букурещ....... Пощурял Пощурял Пощурял

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
MO.
Гост
Отговори #32: 29 Септември 2005

Днес се чух най-после с мениджъра на Вижън и добрата новина е вече на лице за тези, които са в лек стрес кога, къде и с кой ще ходят на концерт.....ако такива все още има! Значи, ще има екскурзия за сега с 1 автобус, 50 места и билета за концерта в Будапеща за март, 2005! Организатори ще са Вижън, Инвитро Мюзик и На тъмно. До седмица ще мога да Ви кажа колко ще струва и самата екскурзия. Предполагам, че на партито в Алкохол за промото на новият албум на 17.10.2005, понеделник от 20ч вече ще има и официално инфо и цени за всичко. За тези, които не са в или от София ще има начин за разговор и разплащане при желание за ползване на екскурзията! Това е засега по темата от мен МО.! Очаквам Ви в понеделник на "Precious" фен промо партито с нетърпение да се навикаме и натанцуваме! Пощурял Одобрение
dmod
Кукла
Публикации: 40

Профил
Отговори #33: 11 Октомври 2005

Концерт в Будапеща ще има! Ораганизатори са Vision и "На Тъмно". Няма да има само 1 автобус. Не знам Мо откъде черпи информация, и моля без излишна паника. При пълна яснота колко ще струва цялият пакет за концерта  на Depeche mode, веднага ще бъде публикувано в сайта на " На тъмно" ,тук и на други места. При личен разговор с Ник от "На Тъмно" разбрах, че няма място за притеснение.
Имам въпрос към Мо: Кой го е упълномощил да говори от името на организаторите?
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #34: 22 Октомври 2005

Или е истина или ужасна проява на черен хумор Усмивка

http://www.monitor.bg/life/article?sid=&aid=57945&eid=515

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #35: 22 Октомври 2005

Концерт в Будапеща ще има! Ораганизатори са Vision и "На Тъмно". Няма да има само 1 автобус. Не знам Мо откъде черпи информация, и моля без излишна паника. При пълна яснота колко ще струва цялият пакет за концерта на Depeche mode, веднага ще бъде публикувано в сайта на " На тъмно" ,тук и на други места. При личен разговор с Ник от "На Тъмно" разбрах, че няма място за притеснение.
Имам въпрос към Мо: Кой го е упълномощил да говори от името на организаторите?
аз имам въпрос към ник... дали е купил билети за концетра за повече от един автобус Усмивка
понеже не знам дали е запознат с новините, но билетите са продадени вече.

за съжаление ми се струва, че е черен хумор, понеже dm струват много повече от изброените групи.
ако се присъстват в българия... ми се струва, че ще са част от "арена музика" иначе не виждам друг вариант.
Последна редакция: 22 Октомври 2005 от Recoil
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #36: 22 Октомври 2005

Аз не знам дали ще се намери подходящо място в София за такъв концерт. Пък и нали уж Фънки ги канил, но ДМ се дърпали.
Абе ако стане аз си слагам аватар на Ивайла Бакалова Доволен
Последна редакция: 22 Октомври 2005 от Padan Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #37: 22 Октомври 2005

ще видим... има време... поне половин година Усмивка
фънки не кани dm и не говори с тях а говори с baron inc. или както се казва компанията на джонатан кеслер.
та... на групата и е все тая къде ще свири стига да им се плати.
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #38: 24 Октомври 2005

в нескашния вес.труд прочетох че вече е оговорена дата за концерт в България на 10 юли в слънчев брияг на ниякакъв 20 000 стадион .Някои друг има ли такава информаця?

Finally I've found that I belong here
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #39: 24 Октомври 2005

в нескашния вес.труд прочетох че вече е оговорена дата за концерт в България на 10 юли в слънчев брияг на ниякакъв 20 000 стадион .Някои друг има ли такава информаця?

ще си спестя коментара по близо 10те правописни грешки и няколкото пунктоационни, понеже и на мен ми се случва да греша, но:
поемаш ли отговорност за разпространението на този слух?

понеже аз четох, че ще отркиват стадион васил левски преди години.

друг въпрос :
как се казва този стадион, който побира 20 000 души в слънчев бряг, понеже аз като бях там миналата година... не видях никакъв стадион, но може да е от невидимите Усмивка

трети въпрос:
вестник 'труд' откаде имат тази информация? от мениджмънта на dm или от някой в българия, който фантазира на глас ?
Последна редакция: 24 Октомври 2005 от Recoil
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #40: 24 Октомври 2005

Не знам Фънки какво е предлагал и дали са му отказали, но всички знаем, че основно става въпрос за пари, а в това отношение девойката определено има доста повече възможности.

Само не мога да се сетя къде на Слънчев бряг ще стане ?!

Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #41: 24 Октомври 2005

Само не мога да се сетя къде на Слънчев бряг ще стане ?!

на мистериозен стадион, който побира 20 000 души (за справка роуз боул е побрал 22 000 на 101вият концерт през 88ма.)
друг е въпроса, че в българия няма 20 000 души, които ще дадът по 120 лева за билет.
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #42: 24 Октомври 2005

ами не знам, уж всеки трети, който питаш се кефи на Депеш

може и да съм оптимист, но ми се струва, че много хора биха ги дали тези пари за билет, дали обаче 20000 ?!

Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #43: 24 Октомври 2005

повярвай ми, като опре ножа до кокала, както се казва... се вижда кой ще даде пари за концерт и кой - няма.

120 лева няма да дадът и 5 хиляди, какво остава за 20.
ако бакалова си даде няколко стотин хиляди долара от личната сметка, билетите може и да са на нормална цена от 50-60 лева.
другият вариянт е да намерят спонсори, които да покрият разликата в цената.

друг е въпроса, че концерите в атина и истанбул не бяха продадени през 2001ва, а залите бяха с по-малък капацитет от 20 хиляди.

това че ще има концерт в слънчев бряг е несериозно и на този етап съветвам хората, да не възлагат празни надежди.
авторите на информацията поместена в "труд" и "монитор"... очевидно са болни и заслужават да бъдат съдени за подобни неща.
има бели държави, в които се съдят за слухове като този, които се разпространяват в пресата и така пресата внимава какво отпечатва.

концерт в букорещ може и да има, но това не означава, че ще има в българия.
и то на още по-абсурдното място - слънчев бряг.

за справка ще ви дам rolling stones, които имаха концерт в белград, но нямаха в софия, а отново имаше хора, които пускаха подобни слухове.

най-скъпата група канена в българия е metallica и парите за концерта дойдоха от европейският съюз, покрай европейският месец на културата.
по това време организаторите са имали възможност да поканят rolling stones и u2, но те са стрували около 1 милион долара. вместо това са се спряли на metallica пред zz top, които са били около 200 000$.
Последна редакция: 24 Октомври 2005 от Recoil
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #44: 24 Октомври 2005

весници, които пишат неща като : "два трупа търсят 2ри ден убиеца си"
тази сутрин ме забавляваш с такива изказвания, въпреки,че не е за смях.

А за концерта, за съжаление логиката е на твоя страна, но нали знаеш......dreams
 За Атина и Истанбул не знаех,че е такъв случая, сега си обяснявам защо за това турне няма дати там.

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.