DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [1 СЕПТЕМВРИ 2008] Три години DM.org  (Прочетена 3020 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
01 Септември 2008

На този ден се навършват три години от официалното откриване на depeche-mode.org. Между 2005-2008-ма година ентусиазмът на създателите му и този на феновете стана причина да се случат неща, които никой не е очаквал да се превърнат в реалност. Надяваме се, че за вбъдеще ни очакват поне още толкова радостни моменти, колкото досега. А тях никой и нищо не може да отнеме.

<a href="http://www.youtube.com/v/5lgckVhxsdg&amp;hl=en&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/5lgckVhxsdg&amp;hl=en&amp;fs=1</a>

* dmorg.jpg (5.24 KB, 150x150 - видяно 1207 пъти.)
Последна редакция: 06 Октомври 2008 от kirilart

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #1: 01 Септември 2008

Да честитя и тук. Честит 3ти рожден ден! Желая само успехи, радост и моменти на удовлетворение на екипа и на потребителите му.

Между 2005-2008-ма година ентусиазмът на създателите му и този на феновете стана причина да се случат неща, които никой не е очаквал да се превърнат в реалност.

Дано този ентусиазъм продължи и доведе до нови и все по-прекрасни моменти, споделени с все повече потребители и приятели. Пожелавам на всички ни здраве и много поводи за радост, свързани с Depeche Mode и с останалите ни любими групи.
Последна редакция: 01 Септември 2008 от strange_affection
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #2: 01 Септември 2008

Честито и от мен, макар че не съм така силно обвързана с проекта, както повечето тук, все пак се радвам, че го има и винаги ми е било приятно и полезно да влизам насам Усмивка
Благодаря, за цялата информация, която е достъпно събрана тук, за всеки, на когото му се чете :Д
Благодаря за целия труд, който сътрудниците по проекта са свършили през цялото време.
Благодаря за ентусиазма на създателите и феновете (хаха:)), който е причина да има толкова хубави дискусии и интересни теми (в които не пиша особено, но пък ви следя  Очиврът ).
Ииии... благодаря лично на Светльо, защото май покрай него започнах да влизам ^^

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #3: 02 Септември 2008

Вече е 2ри, но дано още приемате честитки Усмивка Честит празник на екипа, надявам се още дълго да сте заедно и да подпомагате съществуването на този сайт и по-специално форум, който даде много на феновете на ДМ в България. По повод случая изпихме по една бира със Зуу днес, дано и вие сте последвали нашия пример Зъл
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #4: 02 Септември 2008

И така, доволно почерпена  Ухилен и аз бих искала да се присъединя към честитките и да поднеса моите поздравления към членовете на екипа. Вече много пъти съм изказвала благодарности към всички вас, но ще продължавам да се повтарям, защото ДМ.орг ме срещна с изключителни хора, донесе ми незабравими моменти, а това нямаш да е възможно без ентусиазма и всеотдайността на тези, които са създали и развиват depeche-mod.org.
Честит Рожден Ден !!
Последна редакция: 02 Септември 2008 от zuu

jump out of time
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.