DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [28 ЯНУАРИ 2009] Sounds of the Universe - траклистинг  (Прочетена 11344 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
28 Януари 2009

SOUNDS OF THE UNIVERSE

01. In Chains
02. Hole To Feed
03. Wrong
04. Fragile Tension
05. Little Soul
06. In Sympathy
07. Peace
08. Come Back
09. Spacewalker
10. Perfect
11. Miles Away / The Truth Is
12. Jezebel
13. Corrupt

* tracklisting.jpg (8.59 KB, 150x150 - видяно 1156 пъти.)

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

johnny
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #1: 28 Януари 2009

Ей Светляк, бързичко реагира  Намигване

"The tin man says I'm doing fine"
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #2: 28 Януари 2009

Това окончателно ли е?

Let me show you the world in my eyes...
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #3: 28 Януари 2009

Това окончателно ли е?

Ами в официалния сайт е. Би трябвало да е окончателно.

Само не знам от 21-ви защо минава на 20-ти. Само някои болни мозъци да не тръгнат да откриват символика в този факт.

Good Evening, Sofiaaa!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #4: 28 Януари 2009

Това окончателно ли е?

Ами обявено е официално, значи се предполага, че е окончателно  Намигване

Така само на предчувствие - имам големи очаквания към Jezebel  Усмивка

See what I see!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #5: 28 Януари 2009

Само не знам от 21-ви защо минава на 20-ти. Само някои болни мозъци да не тръгнат да откриват символика в този факт.

20-ти - Европа, 21-ви - САЩ. За България и двете дати нямат кой знае какво значение, тъй като при нас нещата идват седмица по-късно.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #6: 28 Януари 2009

Боже,и аз имам големи очаквания за тази песен.Още като и прочетох заглавието за първи път и си викам ,че нея най-много искам да я чуя! Одобрение

Let me show you the world in my eyes...
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #7: 28 Януари 2009

20-ти - Европа, 21-ви - САЩ. За България и двете дати нямат кой знае какво значение, тъй като при нас нещата идват седмица по-късно.

Въобще не визирах България, а именно Европа, в часност Германия и нейният канцлер между 1933 и 1945, който има рожден ден на тази дата.

Good Evening, Sofiaaa!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #8: 28 Януари 2009

Лично на мен ми стана малко тъпо, че отлагат първия сингъл с почти два месеца, явно няма да можем да го чуем всички заедно и на 28-ми.

Поне албума е с 13 песни, надявам се количеството да не е за сметка на качеството. Четейки заглавията ще съм любопитен да чуя:
02. Hole To Feed
09. Spacewalker
12. Jezebel
13. Corrupt
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #9: 28 Януари 2009

Боже,и аз имам големи очаквания за тази песен.Още като и прочетох заглавието за първи път и си викам ,че нея най-много искам да я чуя! Одобрение

Както споделих в темата "Странни музикални сънища" тази песен вече я чух насън  Пощурял.... Така че и аз я очаквам с голямо нетърпение...

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #10: 28 Януари 2009

Въобще не визирах България, а именно Европа, в часност Германия и нейният канцлер между 1933 и 1945, който има рожден ден на тази дата.

чудя се дали да не взема една табела и да напиша примерно People are People на нея, да се набутам на някоя демонстрация по споменатия повод (да не забравяме, че все още има доста хора които си го празнуват открито, а колко са тези на закрито не ми се мисли) и да поагитирам с лек акцент присъстващите да дойдат на партито по случай издаването на албума, за да се разберем най-сетне по въпроса защо толкова мразят чужденци... като се заглеждам в заглавията, доста от парчетата могат да свършат по-добра работа за надписа, например Corrupt Hole to feed (я, без запетая между двете е още по-добре Намигване ) но пък едва ли ще има позитивен ефект, може би Come back In sympathy ще е по-примамливо...
и съвсем по темата, не виждам как някое наименование (просто думи без контекст) може да ме изпълни с повече очакване от някое друго, но предполагам че е просто проявление на разлики в разните хора Усмивка
Последна редакция: 28 Януари 2009 от SoFaD

ages of delirium
curse of my oblivion
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #11: 28 Януари 2009

и съвсем по темата, не виждам как някое наименование (просто думи без контекст) може да ме изпълни с повече очакване от някое друго

абсолютно съм съгласна, чакам целия албум с нетърпение.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #12: 29 Януари 2009

Лично на мен ми стана малко тъпо, че отлагат първия сингъл с почти два месеца, явно няма да можем да го чуем всички заедно и на 28-ми.

Надявам се тази дата да е свързана по-скоро с официалното издаване на "Wrong" като сингъл. По-вероятно ми се струва сингълът да атакува радиостанциите още през февруари. И дано да се намери начин да го чуем в Библиотеката на 28ми. Усмивка
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #13: 29 Януари 2009

...
и съвсем по темата, не виждам как някое наименование (просто думи без контекст) може да ме изпълни с повече очакване от някое друго, но предполагам че е просто проявление на разлики в разните хора Усмивка

Лично мен Jezebel ме изпълва с по-голямо очакване, защото стана ясно, че вокалите в това парче ще са на Мартин... но пък всеки си има причини (или конкретно в моя случай, предчувствие) да очаква повече или по-малко от дадено парче и откровено, не виждам какъв проблем е това  Усмивка
Последна редакция: 29 Януари 2009 от Kevy

See what I see!
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #14: 29 Януари 2009

въобще не съм си помисляла за секунда, че е някакъв проблем, просто е толкова по-... ясно, когато някой сподели защо точно това парче чака повече от някое друго Усмивка

ages of delirium
curse of my oblivion
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.