DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [14 ФЕВРУАРИ 2009] Pet Shop Boys: DM са тези, които заслужават наградата  (Прочетена 1852 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
14 Февруари 2009

И интервю за laut.de Pet Shop Boys изненадващо обявиха, че не те са хората, които заслужават да получат признанието за изключителен принос към музиката на тазгодишната церемония по раздаването на Бритс наградите. Нийл и Крис смятат, че престижната награда трябва да отиде при Depeche Mode. Според дуото развитието на групата през годините и талантът на Мартин Гор като композитор са сериозно недооценени в родината им.

Освен приемането на наградата, на събитието в Лондон Pet Shop Boys ще изпълнят и новия сингъл "Love etc.", първи от предстоящия албум "Yes", който до този момент се радва на изключителни отзиви от критиката.

* Pet_Shop_Boys.jpg (7.21 KB, 150x150 - видяно 1032 пъти.)

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #1: 14 Февруари 2009

М'че това казвам и аз догодина искам БРИТ да видя в ръцете на Мартин.
И макар да не е в темата  ще си позволя да ви разкажа по повод факта, че ДМ са недооценени на острова една история, която се разигра в един лондонски клуб след концерт на ДеВижън, който беше посетен от компактна българска група. Та на импровизираното афтерпарти след първата песен на ДМ българската агитка изригна, не след дълго DJ-ят просто остави диска с ДМ да си се върти, а един от посетителите там дойде при мен и ми се извини  Шок да именно за това, че феновете в Англия която е родина на ДМ не правят и не са това, което сме ние в останалите държави като визираше източна европа.

Много се радвам, че самите ПСБ отдават такова уважение към работата на Депеш Мод и в частност тази на Мартин. Не знам дали това ще стигне до ушите им, но мисля би ги зарадвало като се има предвид, че май няма техни колеги(групи имам предвид), които да ги ласкаят по този начин.

Надявам да успея да гледам някъде на живо БРИТ наградите, за да видя изпълнението на Нийл и Крис, макар вече да губя надежда като прерових програмите на сателитните телевизии, които ловя. Дори BBC 1 няма да ги излъчва. Объркан Тъжен

Good Evening, Sofiaaa!
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.