DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 8
  Печат  
Автор Тема: 31 ДЕКЕМВРИ 2005 - Новогодишно Депеш Мод Парти във В.Търново  (Прочетена 22438 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
25 Ноември 2005

С радост ви съобщавам, че успях да се договоря със собствениците на клуб Москито във Велико Търново да проведем на Нова Година парти, посветено на Депеш и нас самите Усмивка
Клубчето е за 100 души максимум след ремонта, но може да събере и повече (дано), има и жестока тераса над река Янтра, от която да гледаме фойерверките в полунощ! Музиката ще пуска julianep, договорили сме се заведението да работи до сутринта.
Входа ще е 6 лева, от които 2 са куверт. Това като оферта за Нова Година мисля ще устрои абсолютно всички, договорили сме се ако се съберем повече от 60 души, да се разхвърлят по масите направо бутилки с алкохол, за стойността на куверта.
Вече над 30 души са потвърдили участието си в събитието. Това няма да е официално събиране на dm.org, но ще е една добра проверка за евентуалното събитие през лятото Усмивка
Миналата година празнувах с приятели Нова Година в Търново и останах очарован от всичко, ще е супер забавно!!!
Колкото до спането в момента водим преговори с един Хостел в стария град, за евентуална цена от 10 лева на нощувка, имаме и няколко квартири впредвид на цена 5-6 лева. Предполагам, че желаещите да спят на Нова Година, няма да са толкова много...вече планираме посрещането на изгрева на Царевец...никой няма да остане разочарован от посрещането на Новата 2006 година, а какъв по-добър начин от това да я посрещнем заедно на Депеш парти.
Последна редакция: 15 Декември 2005 от kirilart
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #1: 25 Ноември 2005

Не можеш да си представиш колко се зарадвах! Пощурял Знаех си,4е ще стане...Аз съм ЗА Одобрение
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #2: 25 Ноември 2005

браво, радвам се, че успяхте да организирате това събитие... само мога да съжалявам, че няма да мога да присъствам, но духом ще съм с вас.
не знам с какво мога да ви помогна, но примерно мога да пратя един едночасов сет, за да може julian да си почине или поне да не пуска цяла нощ, понеже си е доста изморително и напрежението не е малко.
Последна редакция: 25 Ноември 2005 от Recoil
v1l10l80r
Господар
Публикации: 190

Профил
Отговори #3: 25 Ноември 2005

Дано да си прекарате страхотно(в което не се съмнявам,де)...
искам и снимки...
и протокол  Намигване

аз за жалост тази година няма да успея да се прибера...затова пък през лятото няма да пропусна... Намигване Усмивка

П.С. kirilart,поздравявам те заради нелеката задача и инициатива организатор - координатор Одобрение

Keep Control

I wrap my white arms around the
black box where you live now and
listen to you talk to me all night.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #4: 25 Ноември 2005

Цитат
не знам с какво мога да ви помогна, но примерно мога да пратя един едночасов сет, за да може julian да си почине или поне да не пуска цяла нощ, понеже си е доста изморително и напрежението не е малко.
Това би било чудесно, така ще си с нас, макар и от другото полукълбо. В момента съм в Русе, утре във Варна, но в неделя като се върна в Пловдив, може да се уговорим, как да го изтегля.

Цитат
Keep Control

No doubt about it Намигване

Цитат
Знаех си,4е ще стане...
Аз в един момент бях позагубил вяра, че ще се съберем...но се оказа, че наистина  Nothing's Impossible.
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #5: 25 Ноември 2005

Някой , там горе явно чу молитвите ми.
  Аз ще съм там.
Вероятно ще се организираме цяла софийска групировка за
старопрестолния град. Ще го решим. аз съм твълдо за.  Одобрение
Последна редакция: 25 Ноември 2005 от viktor

for all the right reasons
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #6: 25 Ноември 2005

Това би било чудесно, така ще си с нас, макар и от другото полукълбо. В момента съм в Русе, утре във Варна, но в неделя като се върна в Пловдив, може да се уговорим, как да го изтегля.
ами трябва да се разберем, да...
също трябва и да се разберем какво точно да смеся... дали да е само dm или и някои други интересни неща Усмивка
организацията е доста сложно нещо... особено като зависи от някакви хора, с които не си работил...
типичен пример е dm партито тази вечер в дауни, за което ми пратиха покана днес.
Последна редакция: 16 Декември 2005 от Recoil
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #7: 25 Ноември 2005

и някои други интересни неща ще е чудесно! С тези от клуба си говорихме(оказа се че са депешари и ще присъстват на партито), че 10 часа Депеш са доста...затова ще преобладава Депеш, но ще се пускат и други ценни неща. Същото мнение споделя и Джулиан...ще се уговорим допълнително за даунлоуда.
Ти май превземаш Америка с партита? Желая ти успех Миро, тъкмо да ги понаучиш хамериканците какво да слушат! Одобрение
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #8: 26 Ноември 2005

хехе, едва ли превземам америка, но гледам да не стоя на едно място и да не се отказвам.
иначе хората си знаят какво да слушат, за разлика от нашите родни фенове, които всичките до един са dj и знаят какво трябва и какво не трябва да се случва по партита Усмивка
MO.
Гост
Отговори #9: 26 Ноември 2005

Звучи наистина красиво, радвам се, че ще има такова сборище, дано няма лоши изненади никаде по трасето на организацията, пожелание от мен, патил съм и се надявам да няма разочаровани!Аз още не знам къде ще карам празника, но смятам да загрея софийските фенове с едно Коледно парти и евентуално да си почина на това парти и да потанцувам на воля!Избора на диджея много ме зарадва, Джулиан е добър селектор и готин човек според мен,наистина може да създава настроение!На последното парти тук в София се размазахме до края заедно Пощурял тва с почивката и сета не е зле, да усети от празника и той човека!Не си предлагам dj услугите , защото явно са нежелани, поне се надявам да не ме върне на входа на 31ви организатора  Ухилен PEACE!!! Одобрение
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #10: 26 Ноември 2005

Цитат
поне се надявам да не ме върне на входа на 31ви организатора   PEACE!!!

Разбира се, че няма да те върне. Нали затова се организира това парти, за да се съберем всички, които имаме възможност на едно място...да се запознаем с тези, с които не се познаваме и най-вече да се забавляваме заедно! Ще поддържам постоянен контакт със собствениците на клуба, за да няма неприятни изненади!
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #11: 26 Ноември 2005

Аз ще дойда,не смея да кажа още със сигурност,но 99,9 % съм там! Ухилен
Браво,Кирил! Одобрение
Нямам търпение! I'll be waiting (not patiently!)

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #12: 27 Ноември 2005

Айде вече да идва това , че не издържам. Бесен

dojackal
Гратис Любовник
Публикации: 55

Профил
Отговори #13: 27 Ноември 2005

Ах, първите часове и слънчеви лъчи на идната година...с любимият човек в едната ръка и биричка в другата, любимата група и страхотните хора около теб. Ей, къде полетях. Ще е чудничко. Пък и както знам колко бързо се изнизва декември, ехехей го на - то дошъл 31-ви Намигване

Ммм, прекрасно kirilart. Едно голямо БЛАГОДАРЯ за всичко !!!!
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #14: 27 Ноември 2005

Да вземем да направим и тук някакъв списък с хората,които ще идват на събитието,или по-добре-като наближи края на декември,че да е по-сигурно. Усмивка

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Страници: [1] 2 3 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.