DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 8
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [12 ЮНИ 2009] Концертът в София е окончателно отменен  (Прочетена 20593 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
12 Юни 2009

Въпреки че през последния един месец DM и екипа им работеха усилено по нагласянето на нови дати за отложените концерти в Източна Европа, днес официално се обяви, че такива няма да има (с изключение на Загреб) и тази година не ще бъде запомнена от нас с втори концерт в София...

Предполагам, че скоро ще има още информация относно окончателната отмяна на концертите.

Ето го и официалното изявление от СМЕ, според което нова дата в София може да бъде очаквана през следващото турне.

Цитат
Уважаеми дами и господа,

Със съжаление Ви уведомяваме, че концертът на Депеш Мод в София е окончателно отменен. Преди броени минути мениджмънтът на артистите официално съобщи, че групата няма да има възможност да осъществи нито един от осемте концерта, за които беше планирано насрочване на нови дати, поради несъответствия в графика на турнето. Въпреки усилията да намерят свободни дати, за които да пренасрочат отложените концерти, това се оказа невъзможно.

Окончателно отменените осем концерта са: 

12 май – Атина
14 май – Истанбул
16 май – Букурещ
18 май – София
20 май – Белград
23 май – Варшава
25 май – Рига
27 май - Вилнюс

Депеш Мод и техния мениджмънт се извиняват на многобройните си български фенове за невъзможността да осъществят концерта си у нас и обещават, че София задължително ще бъде включена в следващото турне на групата.

Както винаги, София Мюзик Ентърпрайсис ще се отнесе коректно към всички, закупили билети за шоуто и ще върне парите им обратно.

Връщането на билетите ще стартира от 15 юни (понеделник) 2009г. от 10:00ч.  и ще продължи до 14 септември (понеделник) 2009г. на касите на Тикетпро и неговите партньори, от които са закупени. След този срок билети няма да се приемат.

С уважение,
София Мюзик Ентърпрайсис

* Depeche+Mode+20.jpg (8.77 KB, 150x150 - видяно 1300 пъти.)
Последна редакция: 16 Юни 2009 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #1: 12 Юни 2009

Ами...това беше! Всеки ще се спасява вече поединично или на малки подривни групи и ще ги гледа където може! За Бг--това мисля,че беше шанса да ги видим отново и честно казано не смятам, че има друг такъв за в бъдеще! Амин!
DarkStar
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #2: 12 Юни 2009

Тъжен Очаках се 9 месеца, за да разбера, че може би никога повече няма да ги видя на живо!  Плачещ Не разбирам защо Загреб, а не София ?!

I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them, and to dominate them.
Diankata
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
Отговори #3: 12 Юни 2009

аз го очаквах....просто трябваше да мине известно време за да кажат, че е имало преговори...дори и да е имало, все пак мисля , че са били с повече от ясен изход...
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #4: 12 Юни 2009

Иде ми да се нАпия, да си рАзкъсам ризата и да са мАана от тоя живот....
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #5: 12 Юни 2009

аз сериозно се замислям да сторя първото :/

когато излезе новината за отменения концерт за всички това беше неприятно, но не и неочаквано като се има предвид как вървяха нещата, докато сега..е неприятно и неочаквано. бах... :/
Последна редакция: 12 Юни 2009 от crystalline
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #6: 12 Юни 2009

И аз така се чувствам...еххх да му се не види!!!
Кой ги видял, видял...кака Мара се ожени..дето се вика Тъжен
Последна редакция: 12 Юни 2009 от Videlina

Angels of the Universe
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #7: 12 Юни 2009

И аз така се чувствам...еххх да му се не види!!!
и аааааз! да му  Бесен да му се  Бесен аааааа  Бесен не е честно  Бесен гаден животец  Бияч АААА...егати! защо бе?Объркан защо пък Загреб?!?!?! тия са се побъркали!  Побъркан  Бесен 
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #8: 12 Юни 2009

Не разбирам защо Загреб, а не София ?!

просто трябваше да мине известно време за да кажат, че е имало преговори...

Подобни глупости не помагат на никого, нито могат нещо да променят. Всичко си има логика, която може да се намери и ситуацията е обяснима, макар и да не очаквахме подобен развой на събитията. Скоро ще излезе и анонс на официалния сайт, който може и да хвърли малко повече светлина.

И на мен ми е гадно, още повече, че имам "честта" да го обявявам (за втори път, което вярвайте ми не е приятно), но не смятам да правя от тази тема или някоя друга кофа за боклук, да обвинявам някого или да търся под вола теле.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #9: 12 Юни 2009

depechemode.com:
Цитат
Thursday, May 21st, 2009
Zagreb, Croatia
Arena - Tuborg Greenfest
Cancelled*

@ sisterofnight - права си..не се сетих за това, че е от още тогава.
Последна редакция: 12 Юни 2009 от crystalline
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #10: 12 Юни 2009

depechemode.com:
Цитат
Thursday, May 21st, 2009
Zagreb, Croatia
Arena - Tuborg Greenfest
Cancelled*
Информацията на официалния сайт още не е ъпдейтната затова седи така.

"I'm my own worst enemy"
broken
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #11: 12 Юни 2009

ееххх Плачещ
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #12: 12 Юни 2009

Депеш Мод и техния мениджмънт се извиняват на многобройните си български фенове за невъзможността да осъществят концерта си у нас и обещават, че София задължително ще бъде включена в следващото турне на групата.

Все пак има и нещо позитивно и оптимистично в това резюме. Няма да се депресирате, има няма три четири години и сме на стадиона.

Good Evening, Sofiaaa!
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #13: 12 Юни 2009

Ми...каквото и да кажа, няма да успее да опише какво чувствам, защото съм тотално убита от информацията. Какво следващо турне? Исках сега да ги видя, тук, в България. Ще откача.  Идиот Плачещ
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #14: 12 Юни 2009

Всеки е съкрушен от информацията и от факта, затова ще помоля да не се стига до търкания от типа--"ще умра"----срещу---"моля да не се пишат емоционални излеяния, а само нещо по съшество".
 Ясно е, че момента е изключитлно гаден и е нормално всеки да си излее мъката. Разбира се без да ни я набива през 2-3 поста!
 Предполагам накъде ще тръгне форума и затова исках да обърна внимание да проявяваме малко повече търпимост един към друг в този момент!
Страници: [1] 2 3 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.