DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [18 ФЕВРУАРИ 2010] Алън Уайлдър на една сцена с DM след 16 години!  (Прочетена 12925 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
18 Февруари 2010

Тазвечершният концерт на Depeche Mode в Royal Albert Hall влезе в историята на групата преди да е завършил. След първите изненади за вечерта (изпълнения на "One Caress", "Home" и "Come Back" със симфонично-оркестрален аранжимент) е последвала и най-неочакваната: Алън Уайлдър е излязъл на сцената, заставайки зад кийборда на живо за първи път от 16 години, за да изпълни заедно с Мартин Гор вечната "Somebody".

Повече за благотворителното събитие, което се записва и ще бъде издадено като двоен лайв албум, предполагам ще научим от присъствалите членове на форума.  Усмивка

В началото Depeche Mode са били представени от...Роджър Далтри от The Who, който е и главен организатор на поредицата събития в името на каузата.

Сетлистът е следният, като с подчертан шрифт са безспорните изненади:

- In Chains
- Wrong
- Hole To Feed
- Walking In My Shoes
- It's No Good
- A Question Of Time
- Precious
- World In My Eyes
- One Caress (With strings)
- Home (With strings)
- Come Back (With strings)

- Policy Of Truth
- In Your Room
- I Feel You
- Enjoy The Silence
- Never Let Me Down Again

Бис:
- Somebody (With Alan Wilder)
- Stripped
- Photographic
- Personal Jesus

* martalan2.jpg (6.05 KB, 150x150 - видяно 1381 пъти.)
Последна редакция: 18 Февруари 2010 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #1: 18 Февруари 2010

и прегръдка между мартин и алан след песента ...а след това и Photographic

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #2: 18 Февруари 2010

Нямам думи, аз съм в шок!  Шок Следях концерта, по-точно сет листа в Home и като видях, че Алан е бил бекстейдж преди концерта предусещах, че може и да има някаква по-специална изненада, но да излезе на любимата ми Somebody и да акомпанира на Мартин, това не си го и представях в най-смелите ми мечти. Никога няма да си го простя, че не успях да се преборя да взема билети за това събитие.  Побъркан

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #3: 18 Февруари 2010

Не знам какво е да си в шок, но аз определено сьм май на друга планета след тази вечер...Просто не вярвах, че това което се случи можеше да се случи...

Предполагам това е най значимото и емоционално изпьлнение на групата през последните 15 години....

Симфоничния оркестьр на One Caress i Home, Алан и Мартин, Анди с един двуметров надуваем банан, Photographic...да аз наистина сьм в шок....

Дадох си сметка, че май за пьрви и последен пьт виждам на една сцена почти всички членове на бандата през нейната славна история....

Каузата на сьбитието, страхотна зала ,отдадените фенове, разкрепостената група, желанието на всички да допринесат за уникалноста на тази вечер, правят този концерт наистина митичен....

Това бе една "малка"  разказана и подарена ни приказка,
 която ще стопля и запьлва с усмивки дните на всеки човек ,  обичащ Депеш..

Мисля , че след този концерт , а и след това епохално,изпьлнено с емоции и премеждия  турне, Депеш Мод вече спокойно може да бьде наречена най-добрата група в момента и статуса на живи легенди не може да стои по-добре на никой друг.

На края, когато се прибираха се развиках "Тhank You", сьс сигурност се чух само аз.....но исках  след толкова години.....да го кажа.....

П.С.

.... Photographic....това бе просто най разтьрсващото изпьлнение на десетилетието.....
 луди англичани, луда група....луда вечер....

П.С.С.

Направиx видео с отвратително качество на цялата Somebody  с Алан, обаче е 16 мб и утре ще гледам да поскься малко
Последна редакция: 18 Февруари 2010 от S.P.

higher love
deiv4o
Гост
Отговори #4: 18 Февруари 2010

Набързо само  засега да кажа   че бяхме на първи посередатапод Деив и се поразмазахем така да се изразя след толкова изненади па и успях да запиша всичко което требваше да се запише на видео Ухилен Ухилен, ся отивам да спя че още сам на  друга планета

ИЗРОДСКО   БЕшЕ, НЕУПИСУЕМО

Мартин каза
Ladises and Gents, for first time after 16 years:) Alan Wilder i poznaite ko stana
Последна редакция: 18 Февруари 2010 от deiv4o
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #5: 18 Февруари 2010

Аз също съм в шок. Абсолютен. Гледах клипче от изпълнението в ю-тюб и се разплаках.  Млъкнал

На края, когато се прибираха се развиках "Тhank You", сьс сигурност се чух само аз.....но исках  след толкова години.....да го кажа.....

Това бих искала да им кажа и аз. Благодаря им, че ги има!

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #6: 18 Февруари 2010

Радвам се за всички, които са били снощи в Роял Албърт Хол - наистина ще си имат спомен за цял живот. Чудесно е, че ще бъде издаден концерта, за да сме съпричастни и ние на това, което се е случило вчера. Хайде сега, Алън да стегне разпасаната банда и да запишат нещо наистина качествено за следващото турне.
 Ангелче

П.П. Валери, от сън спомени няма, давай клиповете насам по-бързо  Бияч Ухилен
Viоlator
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #7: 18 Февруари 2010

Направо ме е страх да мечтая за официално завръщане на Алън в Безтегловното пространство, защото отприщването на онази стихия в съвременната музикална среда би могла да отвори черна дупка и материята да се върне там, откъдето е дошла. Млъкнал

..., а сърцето на лятото още кърви!
Sacred
Кукла
Публикации: 39

Профил
Отговори #8: 18 Февруари 2010

Дори не мога и да си представя какво им е било на присъстващите в залата снощи!   Пощурял
Адмирации за тези от форума, които са имали възможността да видят това умопомрачително изпълнение!  Одобрение
Сега очакваме много обстойно изложение на Deiv4o, подплатено с клипове!  Одобрение   Доволен
Направо съм удивена!  Пощурял
Ако това е индикация за бъдещото завръщане на Алън, то би станало нещо нечувано мечтано и върховно    Шок Плачещ  Млъкнал 
Последна редакция: 18 Февруари 2010 от Sacred
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #9: 18 Февруари 2010

ох, deiv4o не се ли наспа?  Очиврът  Ангелче
deiv4o
Гост
Отговори #10: 18 Февруари 2010

ох, deiv4o не се ли наспа?  Очиврът  Ангелче

Качвам ги:) до довечера требва да са тук Намигване

Прегледах ги и са много яки, на Photographic  стана голямо пого и малко се клатиа на видеото шот то цялата зала се клатеше Усмивка
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #11: 18 Февруари 2010

Дейвчо, случайно да беше снощи с едно яке Norhtpole?
(сори за отличителния белег)
..снощи докато чакахме групата да излезне отзад и  разбира се кьм 1:30 сутринта ни казаха че вече са си трьгнали, заподозрях , че ти бе този човек с брада и лудо шарещ поглед

higher love
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #12: 18 Февруари 2010

Цитат
Прегледах ги и са много яки, на Photographic  стана голямо пого и малко се клатиа на видеото шот то цялата зала се клатеше

Точно това е, което ми е най-любопитно да видя - как са изпълнили Photographic вчера.  Усмивка

Цитат
заподозрях , че ти бе този човек с брада и лудо шарещ поглед
Валери и брада? Да, бе да! За лудо шарещия поглед може и да се съглася  Ухилен
deiv4o
Гост
Отговори #13: 18 Февруари 2010

Дейвчо, случайно да беше снощи с едно яке Norhtpole?
(сори за отличителния белег)
..снощи докато чакахме групата да излезне отзад и  разбира се кьм 1:30 сутринта ни казаха че вече са си трьгнали, заподозрях , че ти бе този човек с брада и лудо шарещ поглед

ХиХиХи, чак толкоз луд не сам, не нося  Northpole , бях прилично брадясал, целият в черно облечен  леко пиинал и в 1.30 вече си бях в леглото:)

Леле като почна  Come Back  с тея цигулки се  разлях на пода:)  и това го имам на видео:)
July
Гратис Любовник
*
Публикации: 41

Профил
Отговори #14: 18 Февруари 2010

Алан само за Somebody ли се включи, или и за Photographic остана на сцената?
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.