DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [7 ЯНУАРИ 2012] DM започват албум N.13 с идеи за около 20 нови песни  (Прочетена 2200 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
07 Януари 2012

Традиционното събиране на групата преди започването на записи е все по-близо. Според слуховете Дейв, Мартин и Анди ще се срещнат в Санта Барбара през следващата седмица, за да обсъдят плановете по тринадесетия албум на Depeche Mode.

Информацията засега няма потвърждение, но идва от фен, който неведнъж се е оказвал добре осведомен около събитията в групата. В работен вариант са вече близо 20 песни.

Няма информация колко от тях са на Мартин и колко на Дейв и екипа му, около който пък може да се очаква промяна. През есента той работеше с Питър Гордино и по неясен проект със Soulsavers. Крисчън Айгнър и Мартин Ленобъл пък също записваха заедно, като направеното от тях така и все още не е получило отглас освен в Twitter-а на Ленобъл.

* dmnewalbum.jpg (10.19 KB, 150x150 - видяно 816 пъти.)
Последна редакция: 07 Януари 2012 от kirilart

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 08 Януари 2012

Гледам плъзнаха и първите слухове за продуцент. Питър Ту е споделил в туитър акаунта си, че ако Bryan Black от Motоr не е бъдещия продуцент на албума, той би предпочел Marty Thau или Ric Ocasek от /The Cars/.
Лично мен последните два ме интригуват много повече от Брайън от Мотор, но като цяло може и да няма нищо общо с истината твърдението и за тримата.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #2: 09 Януари 2012

Аз си мисля, че това са само догадки и лични желания. Не знам какво да очаквам от албум с продуцент Bryan Black, но пък все пак ще е нещо по-различно от последните два албума.
И дано след това събиране изберат по-добрите 10 песни този път.  Одобрение

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #3: 28 Януари 2012

В интервю за немското списание Sonic Seducer, Мартин Гор е цитиран да споменава, че следващия албум ще бъде издаден най-късно в началото на 2013-та година. Източник Home:
New Depeche Mode album in “early 2013″
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #4: 29 Януари 2012

За немскоговорящите - интервюто е онлайн в Soundcloud, като според превелите на английски, имало и част, в която Мартин коментира, че заболяването на Дейв по времето на турнето е създало по-различна и близка атмосфера между тях.

Между другото е страхотно, че за такива новини групата винаги избира по-малки и независими медии.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.