DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [30 ЯНУАРИ] Раят вече е на земята  (Прочетена 1794 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
30 Януари 2013

В реакция на изтичането на Heaven, необичайно баладичния първи сингъл от предстоящия албум Delta Machine, групата бързо пусна официално песента във Vimeo.

Клипът към Heaven, която за да не бъде бързо премахната, изтече под заглавието на хита от 80-те Heaven Is A Place On Earth на Белинда Карлайл, се очаква в петък. Първи кадри от него могат да се открият на http://heaven.depechemode.com, ако обичате преследването на съзвездия.

Би-сайдът All That's Mine, написан от Дейв и Кърт Уенала, също изтече, но засега няма официално присъствие в интернет.

* heavenvideostill.jpg (4.91 KB, 150x150 - видяно 964 пъти.)
Последна редакция: 31 Януари 2013 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #1: 31 Януари 2013

Добре, може ли вече да се споделя личното фенско мнение? Не искам да звуча като еретичка някаква и на абсолютно никого не налагам моите си впечатления, обаче на мен All That's Mine някак си по-добре ми влиза. И двете песни са чудесни, обаче нарочената за Б-страна има някакъв особен гъдел за мен - дали е мелодията, дали е звукът, дали е гласът на Дейв или някаква комбинация от всичко това ми е трудно да кажа. Но като цяло ме връща към някак по-класически или поне по-ранен Депеш звук. Освен това текстът ми е по-обран и сдържано елегантен:

You're still looking for redemption
You still can't find a trace
If there is nothing after
There'll be no saving grace
I'm giving you control now
I need some kind of sign
Come take away this sorrow
I give you all that's mine

Та ако трябва да съм честна, ще ми се албумът повече да прилича на втората песен. Лично мнение. Да потретя ако трябва. Лично!

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
depechemodista
Някой
Публикации: 15

Профил
Отговори #2: 01 Февруари 2013

Аз лично,по -доволен не мога да бъда. И двете песни са просто невероятни...."Heaven" е добър пример ,че групата все още има какво да покаже..нещо коренно различно от това ,което са правили до сега. All That's mine  пък показва ,че старият дух на Депеш никак не е изгубен със или без Уайлдър ,за когото всички толкова много ревете. Аз лично съм на мнение,че от 85 насам ,групата няма лош албум и винаги има по нещо за всеки,така че  тези фенове които носталгират по старото звучене на депеш и тези като МЕН,които се наслаждават на новите им идеи и звуци да са доволни  Усмивка

Sea of sin I'm swimming in...
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #3: 02 Февруари 2013

...а преди 85та? Ангелче
Първоначалните впечатления са далеч по-позитивни от първоначалните такива при Вселенските Звуци, така че дните до 26ти Март ще преминат в нетърпение. Иначе и моето лично (и аз да натъртя) мнение съвпада с това на Дени Очиврът

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #4: 02 Февруари 2013

От двете песни предпочитанията ми отиват категорично към Heaven, която имам чувството, че възприемах по различен начин при всяко от първите завъртания. Колкото по темата дали е подходяща за първи сингъл - нека да имаме предвид, че вече показаха по-динамична и агресивна страна с Angel и е всъщност нормално да изяват съвсем друга за следващата песен. А да не забравяме, че точно по-баладичните им песни са тези, които често правят разликата.

А All That's Mine сама за себе си е силна, но би подхождала повече на групите, започнали и завършили музикалното си образование с DM, отколкото на самите DM. Малко е странно, че точно Дейв и Кърт стоят зад нея, като се има предвид нещата, които правят поотделно (btw, нещо доста приятно тук от готовия за българските дискотеки с имиджа си Кърт).

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.