DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [23 ФЕВРУАРИ 2013] Мартин Гор ще участва в новия албум на Франк Оушън  (Прочетена 1301 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
23 Февруари 2013

Дейв Гахан загатна, че Мартин Гор ще има участие в следващия албум на изключително популярния в момента арендби изпълнител Франк Оушън.

Идеята за съвместната работа е дошла, след като се е оказало, че Depeche Mode и Оушън записват в близки студиа. „Казаха ни, че много искал да се срещне с нас. Смятахме, че надали ни е чувал, а той се оказа голям фен“, казва Гахан пред Entertainment Weekly по време на едно от партитата с ротиране на Delta Machine пред медии. „Мартин и Кристофър Бърг работиха по една песен с него, която мисля, че ще попадне в следващия му албум.“

Дебютният Channel Orange донесе на създателя си награди „Грами“ и „Брит“, и се превърна в твърде вероятно най-често посочваното заглавия за най-добър албум на 2012 г. Той се превърна и в революционен, след като изпълнителят разкри, че голяма част от песните са посветени на период от живота му, в който е бил влюбен в мъж.

* frank-ocean-608x530.jpg (5.38 KB, 150x150 - видяно 881 пъти.)
Последна редакция: 24 Февруари 2013 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #1: 03 Март 2013

съвсем накратко: нашите хора бачкали в студиото в нй и въпросният артист цъфнал и той, тъй като разбрал, че нашите са там. той самият записвал в съседно студио явно в същата сграда. заформил се лаф и като резултат най-вероятно в новия му албум ще има парче с участието на мартин и кристофър берт (от това което пише, не става дума за вокали). Дейв даже се учудил, че Оушън изобщо бил чувал за тях, а той се оказал фен. Аз се чудя, Дейв пък откъде е чувал за въпросния Оушън (макар че като гледам доста номинации е събрал в категория соул). Тоя пич доста неприятна музика прави поне за мен, та не знам как Мартин се е забъркал да участва в тая боза.

Последна редакция: 03 Март 2013 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #2: 03 Март 2013

Като хора, които се интересуват от това, което става по света, Дейв няма как да не е чувал за него Усмивка

Иначе всеки според вкуса си, за мен албумът на Оушън е сред най-добрите за 2012 и Bad Religion е гениална. Реално той прави в своята сфера това, което DM са правили с тяхната с Music For The Masses и Violator, колкото и широко сравнение да е това.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #3: 03 Март 2013

хаха, светльо то толкова много неща стават по света, бих предположил че вероятността да знае кой е куотърбека на рейвънс е доста по-голяма. честно да ти кажа нямам представа за аналогията, която правиш? я разясни.
явно в жанра си е цар, щото са го накачулили в един куп категории като номиниран, та явно е голяма работа, ама не се зарадвах на подобна колаборация изобщо.
Последна редакция: 03 Март 2013 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.