DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [23 МАРТ 2013] Клипът на Soothe My Soul ще бъде режисиран от Уорън Фу  (Прочетена 1641 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
23 Март 2013

През последни дни групата е снимала клипа към втория сингъл Soothe My Soul, a негов режисьор е Уорън Фу, работил по видеа на The Killers (Miss Atomic Bomb и Runaways), The Strokes (Under Cover Darkness), Марк Ронсън, Daft Punk.

Биографията му включва и специалните ефекти в Star Trek (2009), четвъртата част на Индиана Джоунс, "Карибски пирати", "Междузвездни войни", The Rum Diary с Джони Деп.

По всичко личи, че ни очаква нещо по-футуристично...

<a href="http://www.youtube.com/v/TMbyWSGYUgc?version=3&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank">http://www.youtube.com/v/TMbyWSGYUgc?version=3&amp;amp;hl=bg_BG</a>

* Depeche+Mode+DM+2013.jpg (9.83 KB, 150x150 - видяно 1877 пъти.)

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #1: 28 Март 2013

възхищавал се на килърс, за това, че останаха една от любимите ми групи без слаб албум. сякаш всичко правят правилно не само музиката, а хората с които работят, двд-то им, клиповете им, артуърка към албумите, мърчандайзинга, всичко е топ. Затова се и зарадвах като видях, кой е режисьора на новия клип. видеото ми хареса - добре заснето и стилно - право в лицето. Учуди ме този квадратен формат на картината. Поне тоя път досега няма бозави клипове като Peace и Hole To Feed, които най-добре да си представим че не ги е имало изобщо. Браво на режисьора!!!

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #2: 29 Март 2013

Аз също съм доволен от клипа! 2 клипа досега с активното участие на групата в тях, при това добре заснети. След визуалната боза, която Мао спомена и обливаше предния албум, този път всичко във визуален аспект си е на мястото. Дано и сцената е пипната и да впечатлява поне толкова, колкото видеата.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #3: 30 Март 2013

идеята на режисьора за квадратния формат на видеото е както той самият казва: VoyeurVision

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.