DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [09 ЯНУАРИ 2006] Covenant пропускат третият кръг от Touring The Angel  (Прочетена 3036 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
10 Януари 2006

Според наскорошно интеррвю, Covenant са се разминали с възможността да бъдат официалната подгряваща група за третият кръг на Touring The Angel. За сметка на тях Franz Ferdinand ще подгряват DM в Европа и най-вероятно в България, както ви информирахме по-рано. По-нататък в интервюто се споменава, че Covenant са получили официална покана, но в последният момент Депеш са предпочели нашумялата наскоро шотладска банда.

Коментарът отностно изборът:
 "Преди време Флетчър и Мартин се изказаха доста негативно по повод сингълът ни Stalker, в ефира на шведска национална телевизия. Предполагам, че са си променили мнението за нашата музика, след като ни поканиха да бъдем подгравяща група... Или може би не са, понеже избраха Franz Ferdinand."

Covenant стартираха турнето към новият си албум Skyshaper в края на миналата година от Сакнт Петербург (Русия). Подгряваща група им е Client, с които DM.org ви предоставихме ексклузино интервю.

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* covenant.jpg (3.83 KB, 150x112 - видяно 2741 пъти.)
Последна редакция: 10 Януари 2006 от Recoil
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #1: 10 Януари 2006

Жалко. Тъжен Според мен Covenant биха подхождали много повече на DM от Franz Ferdinand и предпочитам тях да видя в Бг през лятото,но в крайна сметка изборът си е на DM... Объркан

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #2: 10 Януари 2006

ами и това точно не е ясно. изборът може да е на звукозаписна компания.
според мен са изпрали franz ferdinand, понеже в момента са ужасно популярни на острова. преди няколко месеца бяха на корицата на Q в алтернативен вариант на корица с rolling stones.
истината е, че franz ferdinand са комерсиални, а depeche mode в последно време се опитват да бъдат по-комерсиални от всякога.
covenant просто не правят толкова комерсиална музика.
идеално щяха да се впишат, а и dm феновете щяха да им се нарадват истински.
Последна редакция: 10 Януари 2006 от Recoil
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #3: 10 Януари 2006

Covenant щяха да са по-добрия избор, но напоследък навсякъде предпочитат по-комерсиалното.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #4: 11 Януари 2006

Covenant в София и то като подгряващи на Депеш, това щеше да е събитието, което да помня цял живот! Е разбира се поне мога тайничко и ехидно да се надявам, че Франц Фердинанд ще се издънят и ще бъдат сменени в последния момент от Covenant! Все още не мога да си представя как група като Депеш Мод ще предпочете лигави британци, които едва ли някой ще помни след десетина години, пред яка банда като Covenant?
Не ми се иска да го вярвам, но май сте прави - Депеш ги тресе як комерс!
За да не бъда обвинен в голословие, около категорията "лигави британци" ето една снимка от концертно изпълнение на групата Усмивка
Enjoy It!!!

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* franz ferdinand.jpg (32.68 KB, 500x333 - видяно 333 пъти.)
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #5: 11 Януари 2006

аз пък си мисля че изборът на група е правилен независимо от кой е правен той. covenant ще бъдат типичната подгряваща група караща повечето хора да я пропуснат и да отидат само заради depeche - докато franz ferdinand в момента е възможно най- подходящата група ... аз даже още не мога да повярвам... не че съм им фен или нещо... ама са наистина много добър комерсиален ход... а и ще стане прекалено електронно с тези covenant и някак си ще се получи тъпо.

So High so Far to Fall
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #6: 14 Януари 2006

lucky lucky we're so lucky Усмивка

Може би наистина Covenant са по-подходящи, но Франц Фердинанд са доста успешна група от комерсиална гледна точка и според избора е изцяло комерсиален, и най-вероятно няма да се хареса на много...но аз съм брит фен и се радвам Доволен

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.