DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [23 ЯНУАРИ 2006] Огромна опашка за билети на Депеш Мод пред НДК  (Прочетена 4759 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
24 Януари 2006

В девет вечерта започва очакването на желания билет за първия чакащ на опашката. При жестоки минусови температури и снеговалеж хората търпеливо чакаха пред НДК още преди да се е събудил денят. Около 9 сутринта, когато започна продажбата на билети, опашката се виеше през целия площад пред билетен център. Атмосферата бе ведра и весел смях се носеше над тълпата чакащи. Навсякъде снимаха фоторепортери, взимаха се интервюта за различни телевизии, което допълваше еуфорията. Проверката ни установи, че дори следобед опашката си беше там, часове след като вече бяха свършили промоционалните билети.

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* v 9 sutrinta.jpg (22.58 KB, 150x112 - видяно 4369 пъти.)

* v 2.30 prez no6ta.jpg (58.7 KB, 420x560 - видяно 765 пъти.)

* opa6kata.jpg (122.61 KB, 420x315 - видяно 773 пъти.)

* ndk.jpg (71.31 KB, 800x409 - видяно 722 пъти.)
Последна редакция: 24 Януари 2006 от kirilart
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #1: 26 Януари 2006

Създава се някаква психоза с тези билети. Организаторите май не могат да се организират добре, защото в София  и в тикетпро вече няма от някои видове билети,  а вчера в един Шел дори не бяха разопаковали билетите и незнаеха как да ги продават Объркан Вече дори се говори за продажби на черно.....
Също така ме смути факта, че закупен с кредитна карта билет от тикетпро може да се получи в деня на концерта на билетни каси?!?!?
Ако е наистина така май ще има още една голяма опашка на 21-ви.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #2: 26 Януари 2006

Вчера по ММ казаха, че само за първия ден имало 10 000 продадени билета Шок

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #3: 26 Януари 2006

Еми дано да не са само това основната бройка продадени билети.Имам предвид всички,които ще ходят на концерта (или поне голяма част от тях) да са решили,че още първия ден трябва да си купят.Аз лично мисля,че не е така,но ще видим Намигване Някъде да се обвявили официално колко билета ще бъдат пуснати в продажба?В смисъл поне да знаем колко публика ще има в най-добрия случай на стадиона.Разбрах примерно от един пич от Германия в международния форум-сайт на Depeche mode,че билетите за 2та концерта в Дюселдорф са били общо 120 000 (по 60 000 на вечер).Ето и къде е бил концерта.

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* ltuarena19dt.jpg (36.04 KB, 400x241 - видяно 472 пъти.)
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #4: 26 Януари 2006

Аз пък разбрах ,4е билетите общо били 17000,15000 ве4е са продадени Пощурял Одобрение
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #5: 26 Януари 2006

Направиха ми впечатление буквите DM в снега на снимката по-горе.Много ме зарадваха.Интересно кой ли ги е написал?  Очиврът

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #6: 26 Януари 2006

Направиха ми впечатление буквите DM в снега на снимката по-горе.Много ме зарадваха.Интересно кой ли ги е написал? Очиврът
...
Как кой ... Кирил разбира се, и то с крак Полицай Точно се разделяхме след едно яко парти, на което бяхме Зъл Намигване
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #7: 26 Януари 2006

Как кой ... Кирил разбира се, и то с крак Полицай

Имах аз някакви такива подозрения,но все пак да попитам. Ухилен Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #8: 26 Януари 2006

между другото,някой има ли представа колко билета са продадени домомента? Объркан доколкото разбрах,евтините свършиха още първия ден Плезене

[:There's a devil lying by my side:]
_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #9: 26 Януари 2006

Аз пък разбрах ,4е билетите общо били 17000,15000 ве4е са продадени Пощурял Одобрение
Дано не са само 17 000
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #10: 26 Януари 2006

И на мен ми е много любопитно на този етап колко билета са продадени. MaoriGirl, от къде я имаш тази информация? Може ли екипа на сайта да се свърже със сме и да получи някаква информация около продажбите?

I need to drink, more than you seem to think
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #11: 26 Януари 2006

сме не са от най-общителните. същото се отнася и за анимато.
по-лесно ни е да се свържем с организатори на концерти в англия или щятите, отколкото в българия.

относно продажбата на билетите. в развитите страни, ако даден концерт се продаде за около месец или по-малко, то задължително добавят втора дата непосредствено след първата, ако се продаде и втората, се добавя трета и така нататък.
от това турне, ако не се лъжа за пръв път ще имат две дати в будапеща, макар и от различни кръгове, все пак това символизира за феновете в унгария.
за българия въпроса е дали ще им стиска да го направят и дали сме и останалите организатори ще намерят пари за още един концерт в случай, че този се продаде за отрицателно време. както видяхме, трабваше им около 10 години, за един концерт... ако им трябват още 10 за следващият... може и да не успеят.

според мен всеки почитател на групата ще си намери билет за концерта, проблема е че няма да останат билети за посетителите от типа "я, британска група идва в българия, сигурно ще е голямо шоу".
с което аз лично нямам никакъв проблем.
Nick at Night
Гост
Отговори #12: 25 Май 2006

Ей на тая опашка пред НДК се изпотих да треперя,но пък сега ми е МНОГО гот!
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.