DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [22 ФЕВРУАРИ 2006] Ново концертно DVD на Депеш Мод  (Прочетена 5040 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
22 Февруари 2006

Двата концерта на Депеш Мод в Милано на 18-ти и 19-ти Февруари бяха заснети. Очаква се филма да бъде издаден на DVD през септември тази година.

Материалът е режисиран от Blue Leach:
"Той беше с нас през цялото турне и беше лесно за нас да решим кой ще бъде режисьор" - казва Флеч - "По време на турнето той снимаше и записваше много неща извън сцената, така че те вероятно ще влязат в изданието".

Също според Флеч, Playing The Angel носи по-голям концертен заряд, отколкото предишните два студийни проекта на групата - Ultra (1997) и Exciter (2001).

Touring The Angel ще приключи с голям концерт в Тел Авив, Израел на 3-ти август, но има слухове за участия в Южна Африка и Австралия.

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* mut115-005-CF.jpg (13.08 KB, 150x150 - видяно 3676 пъти.)
Последна редакция: 22 Февруари 2006 от Padan Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #1: 22 Февруари 2006

Като си помисля, че имаше една не малка вероятност да присъствам на 18-ти ... но уви
stanoevus
Кукла
Публикации: 38

Профил
Отговори #2: 22 Февруари 2006

щях да имам компаниа Тъженконцерта мiна страхотхно,чакаме BG
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #3: 16 Март 2006

имам чувството,че това dvd ще бъде най-успешното в историята на групата,все пак албумът обра невероятно много овации в музикалните и фенските среди,да се надяваме да стигне до бг колкото се може по-скоро след излизането...The Fein,имаш ли представа кога ще бъде на пазара в България? Усмивка знам,че е малко раничко да се каже...но когато разбереш,моля информирай Ухилен Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #4: 16 Март 2006

Fein,имаш ли представа кога ще бъде на пазара в България? Усмивка знам,че е малко раничко да се каже...но когато разбереш,моля информирай Ухилен Усмивка

Ами трябва да излезе по същото време, когато излиза и на запад - септември.

kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #5: 18 Март 2006

Ако въобще излезе в БГ. Тъй като пазарът  у нас е доста нищожен, по традиция не се издава нищо друго освен албума ( доста групи дори не виждат бял свят). На всички, които през годините са събирали касети, и в последствие дискове според мен им е ясно, че ако желаят да се сдобият с оригиналното DVD трябва да си го доставят от чужбина. Да има и алтернативен вариант, който дори не искам и да споменавам, но аз лично предпочитам ако трябва да си спестя накоя и друга закуска но да притежавам оригинално копие.

Good Evening, Sofiaaa!
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #6: 27 Март 2006

Ще чакам с нетърпение излизането му. макар и да не сам бил в Милано
си мисля че ще има моменти които ще ми напомнят за моият трип до Загреб . Но това ли ще е единственото DVD в Милано на Playing the Angel 2006 , няма ли да има кадри от други градове ?

Finally I've found that I belong here
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #7: 27 Март 2006

DVD-ти ще дойде и до България, както дойдоха и всички други DVD-та на ДМ. Няма място за притеснение. Да, само от Милано ще е. Доколкото знам в книжката към него ще има доста снимки и от други места.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
nikoto
Гост
Отговори #8: 03 Април 2006

Очакквам това двд с нетърпение!Трябва да е супер яко!
Bobsan
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #9: 21 Април 2006

Според мен след концерта на стадион "Локомотив", всичко което се е случило в Милано ще бъде забравено  Усмивка Така, че спокойно - DVD-то ще бъде издадено от BG и няма начин как да не излезе и на нашия пазар Одобрение

Gahanocolic
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #10: 14 Юни 2006

Според мен след концерта на стадион "Локомотив", всичко което се е случило в Милано ще бъде забравено  Усмивка Така, че спокойно - DVD-то ще бъде издадено от BG и няма начин как да не излезе и на нашия пазар Одобрение

Да, направо. Някой да се е замислял защо предишното се казва One Night In Paris, а не One Night In Lyon ?
Има доста хора по света, които не знаят къде е София, но знаят къде е Милано и респективно, ако името включва комерсиален град... би трябвало да подсили интереса.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #11: 17 Юни 2006

Ето и промо видеото за ДВД-то.
Забелязвам, че снимането на Blue Leach е доста по-различно от това на Корбин.

Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.