DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [18 АВГУСТ 2005] Мартин Гор в новия албум на Гуен Стефани  (Прочетена 6794 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
18 Август 2005

Пред австралийския таблоид The Mercury, Гуен Стефани признава, че в края на годината ще излезе албум с неиздавани песни от записването на Love.Angel.Music.Baby. Според нея в процеса на работа са написани доста песни като за няколко албума. В бъдещия албум, който ще бъде нещо като коледен подарък, влиза най-доброто от неиздаваните песни.

Една от песните - Wonderful Life For Him е с Мартин на китарата и разказва за първото момче, което Гуен е целунала (в момента вече не е между живите).

"Той беше голям фен на Депеш Мод" - обяснява Гуен - "Той всъщност ме запали по тях. Бях тогава голяма фенка на Madness и си казах "Депеш Мод?!" - тази електронна музика е твърде странна! Приятелят ми не би повярвал, че Мартин Гор свири в тази песен, посветена на него..."

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* gwen_album_cover.jpg (13.1 KB, 182x199 - видяно 1233 пъти.)
Последна редакция: 25 Май 2007 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

v1l10l80r
Господар
Публикации: 190

Профил
Отговори #1: 31 Август 2005

az samo se nadqvam Martin da ne si izkara 'inventara' ot 80-te i da izleze da se kulchi s Gwen(v nqkoq ot porednite i izcepki)... Бияч

I wrap my white arms around the
black box where you live now and
listen to you talk to me all night.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #2: 08 Януари 2007

Една от песните - Wonderful Life For Him е с Мартин на китарата и разказва за първото момче, което Гуен е целунала (в момента вече не е между живите).

"Той беше голям фен на Депеш Мод" - обяснява Гуен - "Той всъщност ме запали по тях. Бях тогава голяма фенка на Madness и си казах "Депеш Мод?!" - тази електронна музика е твърде странна! Приятелят ми не би повярвал, че Мартин Гор свири в тази песен, посветена на него..."

Честно казано, доста се учудих като разбрах, че Мартин участва в песен от новия албум на Гуен и дори я чух няколко пъти, но не успях да откроя характерното за Мартин китарно звучене Объркан. Много се радвам обаче, че в доста ревюта определят именно песента с участието на Мартин, Wonderful Life като най-добрата в целия албум Одобрение.
В сп. "Ритъм" също се споменава за Мартин:
Wonderful Life For Him участва още един особено ексклузивен гост. Става въпрос за скромния Мартин Гор - неделима част от легендарния отбор на Депеш Мод от самото начало на групата до ден днешен... доста хора ще чуят музиката, най-малкото за да се уверят в какво се е забъркал заклетият депешар." Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
the_sinner
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #3: 08 Януари 2007

а песента всъщност хубава ли е? (история малко като от сапунка!  Доволен)

I'm not evil, I'm just not up to anything good...
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #4: 08 Януари 2007

а песента всъщност хубава ли е? (история малко като от сапунка!  Доволен)

Всъщност, песента звучи учудващо добре и ми се струва доста приятна за слушане, противно на очакванията ми Ангелче. Мотивът в началото й малко ми напомня на Precious, но може би като инструментал щеше да ми хареса повече. Гласът на Гуен някак не ми се връзва добре с музиката Млъкнал.
Но, както пише в статията, заслужава си да се чуе поне от любопитство към "заклетия депешар" Намигване.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #5: 08 Януари 2007

Макар че е в списъка ми с любими женски вокали,Гуен Стефани като изпълнител за мен престана да съществува с нейното оттегляне от No Doubt и посвещаването в този толкова модерен и интересен стил с елементи на хип-хоп...
Отдавна се шуми около това парче с участието на ''скромния Мартин Гор'',но,доколкото си спомням,когато го чух,също не можах да различа намесата на Мартин,явно няма да се размина само с едно слушане...
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #6: 08 Януари 2007

Неможах да намеря "Wonderful Life For Him", но намерих песен с име "Wonderful Life", включена в албума (The Sweet Escape), преполагам е същата песен. Учудих се, песента ми хареса от първото слушане, което не съм очаквал от Гуен Стефани.
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #7: 09 Януари 2007

Нищо особено. Като мога честно да кажа, че не подходих предубедено. В началото се струва леко обещаваща, но в хода всичко се губи. Макар и комерсиални, нещата които излизат като сингли от Гуен са доста по-силни, въобще доста посредствено парче. Би трябвало един музикант, ако има възможност да работи с кумира си да даде малко повече от себе си... 

I need to drink, more than you seem to think
Zvezdi4ka
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #8: 25 Януари 2007

Защо бе какво и е на песента?Не само началния мотив, но и цялостното и звучене е електронно, което за Гуен никак не е характерно, мен ако питате!Хич не казвам, че ми харесва, а просто че си личи намесата на човек дулбоко втунал в електрониката!И какво изобщо ви пука за някаква песен на някоя си Гуен, която даже не изписва името МАРТИН ГОР!!
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #9: 27 Януари 2007

Аз чак сега изслушах песента,обаче ми хареса.Даже прекалено много.Личи си намесата на Мартин,може да се каже,че това е най-доброто,което Гуен някога е правила.Поне по моя преценка.
Всъщност не съм се съмнявала в Мартин,където е замесен той,все излиза нещо добро.Струва ми се,че ако на тази песен й се направи клип,ще се изстреля  в класациите и ще стане хит.Обаче може и да си въобразявам само. Усмивка

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #10: 27 Януари 2007

извинете , само да ви питам - някой знае ли от къде мога да  сваля или да чуя песента ?

reach out and touch faith !
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #11: 27 Януари 2007

извинете , само да ви питам - някой знае ли от къде мога да  сваля или да чуя песента ?

Както сме обяснявали не един път, тук не е мястото за разпространение на официално издадени песни или начини затова. Всички сме наясно с хилядите торенти, шеър програми, но нека да не стават дискусии за тях на страниците на форума на сайта.
Иначе можеш да я чуеш легално като си:
1) купиш албума, преживявайки срама да си купиш албум на Гуен Стефани  Усмивка
2) да я свалиш/купиш от някой сайт като iTunes

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MO.
Гост
Отговори #12: 27 Януари 2007

Аз очаквах да се появи песента, както много от нас още в 1вия албума на мацката Гуен, ама остана за 2рия, та е стара песен, ма си звучи идеално според мен. Аз също я намирам леко "Precious" като звучене и усещане. Аз лично и се кефя на Гуен като цяло, комерса в нея не ме смущава, ако ми дойде в повече сменям канала и толкова! В 1вия албум имаше намеса и от New Order, определено по женски си звучи доста уейв на места, много хора оприличават "Cool" с "Only U" на YAZOO! Чесно казано ми е малко боза като цяло, прекалено меси нешата вече, но аз харесвам тези дето са малко по електро рок и се кефа на тях. Като цяло си падам по лигли и затова съм на нейна страна! Пощурял Ухилен Одобрение Ако изкара "Wonderful Life" на сингъл ще ме зарадва, аре стига само хип хопчета де!  Доволен Готин Колкото и да я обсъждаме каква била и не била си бачка здраво с имена, по които ние си припадаме и тва едва ли е случайно, харизматична мацка си е, доказано е! Да е жива и здрава, а и роди бебче вече е истинска жена!  Ухилен Целувка
alex88bg2002
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #13: 27 Януари 2007

Ìàêàð ÷å å â ñïèñúêà ìè ñ ëþáèìè æåíñêè âîêàëè,Ãóåí Ñòåôàíè êàòî èçïúëíèòåë çà ìåí ïðåñòàíà äà ñúùåñòâóâà ñ íåéíîòî îòòåãëÿíå îò No Doubt è ïîñâåùàâàíåòî â òîçè òîëêîâà ìîäåðåí è èíòåðåñåí ñòèë ñ åëåìåíòè íà õèï-õîï...

И на мен новият имидж на Гуен не ми допада. Направо не мога да си представя участието на Мартин в някоя от комерсиалните й песнички. Дори и тази история с мъртвия й приятел ми се струва твърде сълзлива и захаросана...
Въпреки това Гуен има глас и присъствие, и ми е безкрайно интересно какво се е получило в Wonderful Life for Him. След като Мартин е на китарата има сериозна възможност да си заслужава. Очиврът

Това парче ще излезе ли на клип?
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #14: 28 Януари 2007

ок . сори ,че компроментирам форума . Ангелче
отивам да си "купя" албума  Намигване. горката Гуен , трябва някой да я подкрепи  Пощурял

reach out and touch faith !
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.