DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: От кога ще бъдете пред стадиона???  (Прочетена 13405 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nikoto
Гост
09 Април 2006

Пуснах тази тема,защото ми е интересно от кога ще зачакаме пред ст.Надежда на 21 юни. Ухилен Усмивка Намигване
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #1: 09 Април 2006

Аз си мисля да отида следобеда, но трябва да се съгласувам и с други хора, затова не знам още.Плюс това има още много време дотогава, но със сигурност ще гледам да отида колкото е възможно по-рано. То и самото чакане си е тръпка все пак Усмивка.
nikoto
Гост
Отговори #2: 09 Април 2006

Аз си мисля да отида следобеда, но трябва да се съгласувам и с други хора, затова не знам още.Плюс това има още много време дотогава, но със сигурност ще гледам да отида колкото е възможно по-рано. То и самото чакане си е тръпка все пак Усмивка.
Да,права си!И аз май към обед ще ходя Усмивка
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #3: 09 Април 2006

Nikoto, този аватар от къде/кога е?

nikoto
Гост
Отговори #4: 09 Април 2006

Nikoto, този аватар от къде/кога е?
Ако ме питаш за снимката си я взех готова от сайта,но съм си я теглил и преди,но не помня от къде Намигване Намигване
SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #5: 11 Април 2006

Нямам търпение за този концерт и го чакам с нетърпение. Аз си мисля да отида още от сутринта  Усмивка, но едва ли ще пускат някой толкова рано  Бесен, така че, когато е възможно да се влиза, ще съм там. Ще бъде страхотно преживяване.

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #6: 11 Април 2006

Чак от сутринта едва ли,но бих се навъртала около стадиона може би в ранния следобед. Проблемът е,че не ме свърта дълго време на едно място  Идиот ,а и доколкото видях в Загреб,нямаше смисъл да се чака още от сутринта,много малко хора бяха дошли дори и в 17-18 ч. Тъжен Е,тук предполагам,че еуфорията ще е доста по-голяма и ще си струва да се съберем по-рано.Много се надявам обаче времето да не ни изненада неприятно я с дъжд,я с голяма жега... Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #7: 16 Април 2006

аз ще бъда пред стадиона около два следобед,може би и малко по-рано,имам този навик..интересно ми е да наблюдавам събиращите се хора,които чакат нещо огромно,изпълнено с емоция...чакането ти дава усещането за нещо велико,каквото всъщност е този концерт Доволен Плезене Очиврът

[:There's a devil lying by my side:]
Nick at Night
Гост
Отговори #8: 21 Май 2006

Вероятно ще отида в късния следобед пред стадиона за да зърна многото фенове,които също са приятна част от концерта на Депеш Мод!
Със сигурност това ще е нещо незабравимо поне за мен.  Усмивка
JohnTheRevelator
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #9: 29 Май 2006

Някои можели да постни карта на София където да се вижда ясно стадион Локомотив за да нямаме проблеми с намирането му  Усмивка
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #10: 29 Май 2006

Аз се надявах да се съберем една по-сериозна агитка от форума, така или иначе не ми се вярва друг път да сме толкова много на едно място и то по такъв прекрасен повод. А и лично на мен ще ми е много приятно и интересно да се запозная с доста от вас, но както решите. Аз нямам идея от кога ще зачакам пред стадиона, но най вероятно нещо от сорта на 3-4.
Последна редакция: 30 Май 2006 от halojo

I need to drink, more than you seem to think
volska
Джуниър
**
Публикации: 67

Профил
Отговори #11: 30 Май 2006

Усмивка Мен може да ме чакатe към 16:30 - 17 часа с бутилка бира и поне още една дузина фенове  Намигване! Само кажете къде!
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #12: 03 Юни 2006

Наистина, идеята да се събере една агитка от този форум е мн добра и не е толкова трудна за осъществяване. Само трядва да се обяви някакъв час. Хайде, давайте предложения !!!!!!!!
Надявам се да има и други, навити колкото мен Одобрение

jump out of time
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #13: 03 Юни 2006

Навити има и аз съм един от тях и съм убеден ,че такава организация ще има,но нека имаме малко търпение все пак до концерта има 17 дни не са много ,но неса и малко. Одобрение
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #14: 13 Юни 2006

Усмивка Мен може да ме чакатe към 16:30 - 17 часа с бутилка бира и поне още една дузина фенове  Намигване! Само кажете къде!
... ще е добре да се опиташ да дойдеш по-рано, защото последното инфо е, че в 16 часа "се отварят портите"... малииииии, каква блъсканица ще е  Ухилен Намигване Усмивка

See what I see!
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.