DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: От кога ще бъдете пред стадиона???  (Прочетена 13404 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #15: 14 Юни 2006

Усмивка Мен може да ме чакатe към 16:30 - 17 часа с бутилка бира и поне още една дузина фенове  Намигване! Само кажете къде!
... ще е добре да се опиташ да дойдеш по-рано, защото последното инфо е, че в 16 часа "се отварят портите"... малииииии, каква блъсканица ще е  Ухилен Намигване Усмивка

Съжалявам че ще ти охладя ентусиазма, но най-вероятно няма да разрашават да се влиза с напитки на стадиона.

jump out of time
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #16: 14 Юни 2006

Съжалявам че ще ти охладя ентусиазма, но най-вероятно няма да разрашават да се влиза с напитки на стадиона.
...не знам, защо цитираш мен... пък и момичето сигурно визнамерява да си пийне биричката докато чака да влезне... аз лично не желая нищо да замъгли съзнанието ми, адреналинът - ще ми е достатъчен! Зъл Ухилен Ангелче
.... Айде, не остана! Доволен

See what I see!
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #17: 14 Юни 2006

Е нали пишеше че в като отворят в 16 часа вътре ще има щандове на ТУБОРГ, КОКА-КОЛА и т.н.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
zuu
Смутител

Профил
Отговори #18: 14 Юни 2006

Цитат
...не знам, защо цитираш мен... пък и момичето сигурно визнамерява да си пийне биричката докато чака да влезне... аз лично не желая нищо да замъгли съзнанието ми, адреналинът - ще ми е достатъчен! Зъл Ухилен Ангелче
Цитат

guBa_koTka  права си. Извинявам се и на двете. Не исках да се обръщам към вас директно, а по-скоро да споделя опита си с другите потребители на форума.

jump out of time
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #19: 14 Юни 2006

За съжаление,на стадиона няма да се допускат употребили алкохол...иначе половината да са се напили...от радост
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #20: 14 Юни 2006

И без алкохол, пак ще сме "пияни"  Намигване  Ангелче

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #21: 14 Юни 2006

Цитат
Цитат

guBa_koTka  права си. Извинявам се и на двете. Не исках да се обръщам към вас директно, а по-скоро да споделя опита си с другите потребители на форума.
Много сте любезна г-це/г-жо Zuu!
... аз просто се шегувам....
... с бира или без, всички сме там... и правилно - всички ще сме пияни! Ухилен Очиврът

See what I see!
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #22: 17 Юни 2006

Аз ще съм без бира тъй като няма такава хладилна чанта, която да вмести броя бири, необходими ми от обяд до залез, които  ида ме напият повече от факта-чудо депеш у нас.

for all the right reasons
for all the right reasons
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #23: 17 Юни 2006

Веднага щом си отпочинем от before-партито се отправяме към стадиона с lover,към 13 ч. може би ще сме там.Добре,че е форума да ни информира,иначе като нищо щяхме да тръгнем към "Локомотив" Побъркан.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #24: 17 Юни 2006

Въпроса май няма да е как ще стигнем до Локомотив, а как ще си трънем от там. 30 000 човека едновременно ще напуснат стадиона и чесно казано нямам идея как ще се изнесат от района. аз все още дори не знам какъв градски транспорт ходи до това място, но и той едва ли ще успее да транспортира всички хора (ако приемем, че ще работи когато концерта свърши). Такситата са друг вариянт, но за тези, които ще сме пред сцената, докато излезем от стадиона вероятно няма да има такива.... както и да е... ако трябва ще се придвижа пеш до Backstage  Пощурял
zuu
Смутител

Профил
Отговори #25: 17 Юни 2006

Това с изнасянето от стадиона е по-голям проблем за хората с колите, особено ако са паркирали в близост до стадиона. Получава се нещо като задръстване по близките улички.

jump out of time
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #26: 17 Юни 2006

Ако имам възможността, ще отида най-късно към 15, ако ли не, ще видя, плюс това аз съм леко преебана, тъй като ще съм сама на концерта, фактически няма да съм сама де : ), обаче мен не ми пука! xD

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #27: 19 Юни 2006

Такситата са друг вариянт, но за тези, които ще сме пред сцената, докато излезем от стадиона вероятно няма да има такива.... както и да е... ако трябва ще се придвижа пеш до Backstage  Пощурял
...ще си викаме таксита по мобилето ве... споко! Ухилен Намигване

See what I see!
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #28: 20 Юни 2006

Stadionat shte otvori vrati v 16h, a predvid prognozite za vremeto, ne mislya, che neshto po-rano ot 15h e dobra ideya!  Ангелче
Emotziyata shte e unikalno pripovdignata i shtura i bez upotrebata na alkohol - nie shte sme piyani taka ili inache, taka che dali shte prodavat Tuborg ili ne na stradiona ne mislya, che e ot golyamo znachenie za istinaskite fenove, no predvid nastapilata jega tezi dni v Sofia, nyama da e zle da ima nyakoe shtandche s mineralna voda... no tova mi se struva estestveno da go ima ili pone taka sochi opitat mi ot predishni kontzerti (vkliuchai i nalivnata bira)  Одобрение

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #29: 20 Юни 2006

Stadionat shte otvori vrati v 16h, a predvid prognozite za vremeto, ne mislya, che neshto po-rano ot 15h e dobra ideya!  Ангелче
Emotziyata shte e unikalno pripovdignata i shtura i bez upotrebata na alkohol - nie shte sme piyani taka ili inache, taka che dali shte prodavat Tuborg ili ne na stradiona ne mislya, che e ot golyamo znachenie za istinaskite fenove, no predvid nastapilata jega tezi dni v Sofia, nyama da e zle da ima nyakoe shtandche s mineralna voda... no tova mi se struva estestveno da go ima ili pone taka sochi opitat mi ot predishni kontzerti (vkliuchai i nalivnata bira)  Одобрение
... дай да си кореспондираме на кирилица, че ми е много трудно да те чета Объркан Плезене

See what I see!
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.