DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 4  Всички
  Печат  
Автор Тема: Мassive Attack  (Прочетена 20507 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
JohnTheRevelator
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
19 Април 2006

Tърся си новия им сингъл ,,Live With Me,,
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #1: 20 Април 2006

Песента е невероятна и е в новия албум Collected.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #2: 20 Април 2006

Незнам за новия албум, но те ще свирят на 13 ти в Будапеща (следващия ден след Депеш)!!!!

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #3: 21 Април 2006

Е, браво, бе. Ти накрая сложи точка на дилемата ми къде да отида на още някой концерт на Депеш. Аз си бях наумил даже още преди време да отворя тема за Масив, но ето че вече има такава. Велики.
 само трябва да разбера как да се сдобия с билети за 13-ти.
                                           Зъл
Трики е черното чедо на гетото с много белези по лицето си...
 ...а Три-Ди рими реди по начин неотразим, на три неделим.

Ангелче                        Ангелче                           Ангелче

for all the right reasons
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #4: 10 Май 2006

Днес наи-накрая си взех Collected....невероятен и епохален...
наистина епохален, не заради самия албум, а поради факта че Масив...дори и с този  бест сякаш правят дисекция на времето...от 90-те до днес....
Не знам вие какво мислете, но всеки един техен албум ми деиства като мальк скалпел, които разрязва емоциите ми и ги дели на мрачно тьжни и  много рядко оптимистични.....
Пoнякога, когато ги слушам, ми е трудно да прегльщам....("Angel")
А самия бест е подреден така, че дори искайки директно да отида на последната песен, която е новия сингьл, не устоях и го "погьлнах" ot Safe from Harm до Live with me.....
Относно новата песен Live with me, рядко има такива, които ме карат да настрьхна още от пьрвата нота....убийсвена....толкова Massive - нежна и  блусарска...а гласьт на вокала...Terry Callier.....е уникален,може би наи-добрия, който е пял с тях.....
http://en.wikipedia.org/wiki/Terry_Callier
За всеки, който не е слушал новата песен, да се забьрза да изживее това  удоволствие, което само Масив са способни да предложат...
Collected е просто задьлжителен за всеки.....

higher love
JohnTheRevelator
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #5: 12 Май 2006

Кога се очаква да излезе новия им албум ''Weather Underground'' Усмивка?
Nick at Night
Гост
Отговори #6: 05 Юни 2006

Невероятни са Massive Attack,преди доста годинки си купих албум на Мадона и ако не се лъжа в него имаше тяхно участие.
Мисля,че/албумът/ носеше заглавието "Something To Remember"
volska
Джуниър
**
Публикации: 67

Профил
Отговори #7: 05 Юни 2006

Масив имат концерт на 11 06 в Скопие. Вижън организират пътуване.
Цената е 70-80 лв, включва път и билет за концерта, връщането е след концерта, без нощуване. 11 е неделя.Хайде да ходим да попеем!Мога да ви напиша тел, ако ви интересува!
Последна редакция: 05 Юни 2006 от volska
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #8: 06 Юни 2006

Аз щях да ходя ако не бях на Депеш на другия ден в Будапеща.

Малко ме  еяд, ама няма как. А  и Пласибо ще подгряват.

S.P.
Агент
*

Профил
Отговори #9: 29 Август 2006

Massive Attack, Paris 29.08.06
НЕВЕРОЯТНО
п.с.
написах много не6та, но поради проблеми с кирилицата се ограни4авам само с това

[attachment deleted by admin]

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* 28082006(010).jpg (495.95 KB, 1280x960 - видяно 564 пъти.)
Последна редакция: 29 Август 2006 от S.P.

higher love
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #10: 30 Август 2006

Massive Attack, Paris 29.08.06
НЕВЕРОЯТНО
п.с.
написах много не6та, но поради проблеми с кирилицата се ограни4авам само с това

S.P.,много ще ми е интересно да прочета впечатления за този концерт,така че когато имаш възможност сподели нещо повече,please! Одобрение
И мен малко ме хвана яд,че пропуснахме Massive в Будапеща през юни,но нямаше как. Тъжен Да се надяваме някой ден да посетят и нашата страна. Очиврът
Любмата ми тяхна песен без съмнение е Protection със специфичните вокали на Тracy от Everything But The Girl,а клипът за мен е доста по-въздействащ от обявения за всеобщ фаворит Тeardrop.Също така особено ми допадат Inertia Creeps,Karmacoma,Angel,Man Next Door,Butterfly Caught...
Повечето песни на Massive имат изключително силен заряд, сякаш са заключили в себе си някакъв спотаен страх и напрежение.Може би именно това ги прави толкова специфични и оригинални. Готин

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
S.P.
Агент
*

Профил
Отговори #11: 30 Август 2006

dearrose, след като про4етох поста ти, реших да се напьна и да публикувам, това което бях написьл в4ера, малко е обьркано, но това бе непосредствено след концерта.

"Днес, след като се посьвзех малко от преживяното снощи, реших да споделя невероятното и сврьхемоцоналното усещане да видя Massive Attack

Предполагам, че има доста хора от форума, които вече са имали възможността да ги гледат на живо, но за мен това е  нещо,което до скоро ми изглеждаше почти толкова невероятно, колкото да гледам Depeche....( е горе долу да кажем)

Разтърсващо наистина, никога не съм предполагам, че такъв тип музика  бива изпълнена от два барабаниста, един басист, соло китара, клавирни, миксатор(или както се казва), плюс вокалите на  3D i  Daddy G, както и на още 3 гост вокали, които всьшност не са  гости, ами си свирят с Massive от край време Общо 11 души...цялата банда ми напомняше малко на Faithless Лайв ....електронната музика, никога не ми е изглеждала толкова Рок и Акустична, както след Faithless и Massive.

Няма да се задьлбочавам, както бих го направил след концерт на Depeche, но по време на Angel сигурно изглеждах като метла в главата-степен на настръхване, която досега бе единствено  достижима слушайки Depeche...

Иначе момчетата от Бристол направиха много стегнат сет,около 90 минути,  като изпълниха всичко, за което се сетите,за сьжeление без Protection( която обожажвам)и новото Live with me( може би заради липсата на специфичните гост вокали в орагиналните версии).
Аранжиментите бяха наситени с толкова много китара и басове, че накрая всички  си тресяхме главата, като на концерт на Metallica....

3D според мен е най изродския пост-пьнк лидер на банда в момента, а определено не бих искал да споря за каквото и да било с Daddy G -може би е около 210 см...

Единственото, което ме издразни за пореден път, бе анемичната френска публика- истанина е, че Massive  не са банда, която предразполага за луди танци и плажни фиести, но определено има парчета, на които ти се ще да изкъртиш стената от ритници и пода от скачане... До такава степен бях хипнотизиран от еднообразното поклащане на глава на моите съседи,че накрая, когато все пак всичко живо се побърка, аз още си я поклащах по инерция, толкова се бях отчаял....
Toва ме навежда на мисълта, знаейки, че в България Massive  са много обичани, как ще се побъркат от кеф лудите БГ глави i групата
щe се разхожда на другия ден по Витошка, а защо не и и из главната  в Пловдив- хе хе

Дано скоро и тази велика група се презeми у нас...."

Последна редакция: 30 Август 2006 от S.P.

higher love
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #12: 30 Август 2006

Иначе момчетата от Бристол направиха много стегнат сет,около 90 минути,  като изпълниха всичко, за което се сетите,за сьжeление без Protection( която обожажвам)и новото Live with me( може би заради липсата на специфичните гост вокали в орагиналните версии).

Това беше другият ми въпрос-дали е участвал поне някой от известните гост вокали,но явно-не. Тъжен
Ех,ще взема да си потърся концертно video на Massive,че поне по този начин да бъда свидетел на тяхното шоу. Очиврът Вярвам,че е било хипнотизиращо,както го описваш,публиката със сигурност е била в състояние на транс. Пощурял
Мерси много за разказа и снимките! Одобрение

deiv4o
Гост
Отговори #13: 03 Септември 2006

Massive Attack - live @ Coachella Festival (2006/audio) mnogo dobro ka4estvo

01 intro
02false flags
03 risingson
04 man next door
05 future proof
06 karmacoma
07 teardrop
08angel
09 safe from harm
10inertia creeps
11 unfinished sympathy
12 group four

Massive Attack - live @ Coachella Festival

понякои пат тези линкове на мегауплоад не работят винаги и трябва да се опитва постянно ако не стане ще ги ка4а на rapidhshre
Последна редакция: 03 Септември 2006 от deiv4o
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #14: 03 Септември 2006

понякои пат тези линкове на мегауплоад не работят винаги и трябва да се опитва постянно ако не стане ще ги ка4а на rapidhshre

Deiv4o,мерси много за линка,но при мен се получава отново познатия проблем при всички опити: "All download slots (50) assigned to your country (Bulgaria) are in use.Please try again later."  Тъжен

Massive Attack - live @ Coachella Festival (2006/audio)

Май наистина Rapidshare е по-добър вариант.

Страници: [1] 2 3 4  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.