DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос:   Кой желае да се включи в екскурзията за Будапеща 12-13 юни  (Гласуването приключено: 05 Май 2006)
желая да се включа , сам ще си поръчам билет за концерта и полета и ще платя зо лева за нощувката - 0 (0%)
Ще предоставя на вас пари за закупуване на билети он-лайн за концерта и полета - 3 (100%)
Желая да остана и за концерта на Масив Атак на 13 юни и да се върна с полета на 15-ти - 0 (0%)
Общ брой гласове: 3

Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Екскурзия за Будапеща 12-13 юни 2006  (Прочетена 15560 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #30: 16 Юни 2006

ще гледам да съм кратък, доколкото мога.

унгарците, които подгряваха преди пласибо не бвяха нишо особено, но пласибо впечатлиха определено. свириха към час и май са най-добрата подгряваща група, която съм гледал, Sisters Of Mercy свършиха много добра работа в Братислава и им се изкефих, макар и доста еднообразни, но Пласибо бяха наистина страхотни.

стадионът беше старият неп щадион, на който е сниман филма Куин в Будапеща и макар и типично комунистически-тежко-бетонен отвън - е доста красив отвътре и огромен. по официални данни на концерта са присъствали малко по-малко от 40 000 зрители.

Изкефи ме, че сцената беше зверски огромна, за разлика от братислава и издигната по-нависоко, екраните, раположени по-добре от на зимният кръг и визуализацията определено си я биваше повече. страхотен звук и много добра публика и въобще един незабравим концерт.

страхотен беше и дъжда, който заваля със започването на концерта и сякаш наелектризира атмосферата.

недостатък е може би, че големите хитове ги изпълняват по един и същ начин от сумати време насам и ако си бил на мяколко концерта и те сърби за някакъв различен аранжимент да чуеш, затова ми хареса толкова PM Tour.

гот беше, че хората от форума се засякохме на летището, че даже си и направихме снимка пред самолета.

тези нощи е хубаво никога да не свършват и макар, че тази свърши,  много скоро предстои още една такава нощ и то в квартал Надежда.

Последна редакция: 16 Юни 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #31: 16 Юни 2006

страхотен беше и дъжда, който заваля със започването на концерта и сякаш наелектризира атмосферата.

гот беше, че хората от форума се засякохме на летището, че даже си и направихме снимка пред самолета.

тези нощи е хубаво никога да не свършват и макар, че тази свърши,  много скоро предстои още една такава нощ и то в квартал Надежда.

Тук поствам една снимка,за да видите за какъв дъжд ставаше въпрос! Изумих се ,когато видях,че доста хора около нас си тръгнаха веднага щом заваля още в началото на концерта.Но както виждате от снимките ние издържахме геройски,както и самите DM ,разбира се  Ухилен! Така че вече съм сигурна,че какъвто и дъжд да завали в София-"Nothing Can Stop Me!"
За самия концерт нямам какво повече да добавя.Victor и Maomode са описали всичко достатъчно подробно и красноречиво. Намигване
В унгарския сайт тук може да разгледате и няколко качествени снимки от концерта (снимките са тук-The H DM FC on TOUR > Touring The Angel 2006 - Budapest IIПощурял!

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* DaveRain.JPG (51.75 KB, 560x420 - видяно 534 пъти.)

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #32: 17 Юни 2006

Да, след разказа на Виктор и маомод, аз просто няма какво повече да добавя. Това беше за мен най-добрият концерт досега...Програмата ни беше много наситена - 36 часа в Будапеща, но наисина незабравими (от тях само 6 сън), изцяло devoted. Както отбеляза някой в самолета като си разглеждахме снимките - нямам нито една забележителност от града  Очиврът

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* 1? .jpg (85.44 KB, 420x315 - видяно 525 пъти.)
Последна редакция: 17 Юни 2006 от margoto

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
маргото
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #33: 27 Юни 2006

Тук http://www.szorfdeszka.hu/2006/0612dm/index.html намерих малко снимки от концерта в Будапеща. Има няколко интересни, на които се вижда как вали дъжд, а Дейв е излязъл на пътечката отпред, мисля че dearrose беше публикувала една подобна снимка.

dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #34: 28 Юни 2006

Има няколко интересни, на които се вижда как вали дъжд, а Дейв е излязъл на пътечката отпред, мисля че dearrose беше публикувала една подобна снимка.

Мерси за хубавите снимки,Марго! Одобрение
В линка,който бях дала по-горе има само малка част от тях,но тук ясно се вижда как Дейв смело се хвърли насред дъжда в началото на концерта! В Будапеща явно "вуду магията с бройлерите" не подейства,та се поизмокрихме малко,което на мен не ми пречеше особено,даже напротив Ухилен.
Минали са само двайсетина дни от концерта в Будапеща,а ми се струва цяла вечност.След паметния софийски концерт няма и как да е иначе,всичко друго бледнее на неговия фон! Пощурял

dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #35: 02 Юли 2006

Още снимки от Будапеща,както и от концерта в София може да разгледате тук.Всички са ми любезно предоставени от chili! Одобрение
Последна редакция: 02 Юли 2006 от dearrose

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #36: 03 Юли 2006

почти месец след концерта, определено мога да кажа, че Будапеща си беше страхотен концерт от а до я и макар от лятното турне софия за мен да е на прво място, заради всичко, което стана на 21, будапеща си беше страхотно изживяване.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #37: 04 Юли 2006

унгарците, които подгряваха преди пласибо не бвяха нишо особено, но пласибо впечатлиха определено. свириха към час и май са най-добрата подгряваща група, която съм гледал, Sisters Of Mercy свършиха много добра работа в Братислава и им се изкефих, макар и доста еднообразни, но Пласибо бяха наистина страхотни.

Понеже няма тема за концерта на DM в Братислава,а и няма смисъл тепърва да отварям такава,използвам тази,за да дам няколко линка,които се надявам да са ви интересни. Усмивка

Много хубави снимки от концерта в Братислава,както и от срещата на DM с фенове там:
Pix-Depeche Mode - Live in Bratislava 11/06/2006

Няколко репортажа за концерта от различни словенски телевизии.Ама и словенските фенове “депешарци” си ги бива, както казва един от тях: “Немам слов!”! Пощурял

JOJ
Markiza
STV
TA3

Поздрав за Mao & Liony! Намигване

маргото
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #38: 12 Юли 2006

Благодаря, dearrose, страхотни снимки!

dmod
Кукла
Публикации: 40

Профил
Отговори #39: 16 Юли 2006

dearrose...мнохо яки снимки....наистина...супер са!!!!! Готин
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #40: 16 Юли 2006

Снимките са великолепни . Мерси мноооого !!!!!
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #41: 16 Юли 2006

Хей,радвам се,че са ви харесали снимките! Дай Боже,скоро ще има нови,още по-хубави и с повече познати физиономии на тях,този път-на истанбулски фон! Одобрение Пощурял

Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.