DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 17
  Печат  
Автор Тема: Линкове  (Прочетена 43579 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
09 Октомври 2005

Опитвам се да събера колекция от линкове, която да сложим в секцията Линкове в менюто Фенове. Бих искал да поканя всеки да предложи своите любими Депеш Мод линкове в тази тема. Усмивка

Моля, освен самия линк, приложете и кратко описание на страницата.

Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #1: 09 Октомври 2005

http://go.to/depeche.mode.links/
Тук са събрани повечето линкове за ДМ и се работи доста лесно.Има търсачка,чрез която можеш да търсиш секции,които са ти интересни,например lyrics,downloads,biography и т.н.Мисля,че е доста полезен линк Одобрение
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #2: 09 Октомври 2005

DEPMOD - институцията относно дискографията на Депеш!  Зъл

Всички текстове  Ангелче

Bootleg archive - човек може да полудее тук  Идиот
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #3: 18 Октомври 2005

линкове към соло проектите:

www.recoil.co.uk
www.martingore.com
www.davegahan.com
www.toasthawaii.com

www.alanwilder.de

към лейбълите.

www.raphmode.net - един от най-добрите сайтове.

http://members.fortunecity.se/kmdm/synthontour.htm
този ми е от най-любимите.
определено съм признал авторът му за най-големият образ, на който съм попадал.
подобна информация не може да се намери никаде другаде Усмивка

www.dm-tickets.com

www.recoil.cz

и... има и още, но трябва да се разтърся по-качествено.
Последна редакция: 18 Октомври 2005 от Recoil
blackheart
Гратис Любовник
Публикации: 55

Профил
Отговори #4: 18 Октомври 2005

http://recoiline.free.fr/ - Recoiline - a tribute site to Alan Wilder / Recoil by Pimpf

http://shout.ru/ - Shout! Online - Electro fanzine from Moscow, Russia

Are you there?
is it wonderful to know
all the ghosts...
all the ghosts...
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #5: 18 Октомври 2005

Аз ги разгледах и открих тук на сайта който публикува Recoil -www.raphmode.net много други  който нямат изчитане   Намигване www.raphmode.net/lien.html
 Зарихме се от инфо Пощурял....дали и някой друг гледа така и depeche-mode.org???

Angels of the Universe
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #6: 29 Октомври 2005

http://www.sacreddm.net/

Невероятен сайт с десетки сканирани статии за Депеш покриващи цялата им кариера!

Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #7: 29 Октомври 2005

Пощурял лелее верно е невероятен този сайт..

Angels of the Universe
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #8: 30 Октомври 2005

Търся желаещ(а) който би подпомогнал на екипа да сложи тези линкове на сайта. Задачата е лесна и се свежда до въвеждането на всеки линк с кратко описание в публикации, пободно на тази тема. Не забравяйте че сътрдуниците на DM.org печелят множество облаги и привилегии.  Намигване

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #9: 03 Ноември 2005

Ухаа облаги и привилегии само за мен работа Ухилен

Мога да ви помогна, но не желая да ми сменяте рейтинга! Не го казвам от скромност или користни подбуди. Харесвам си рейтинга такъв...хайде чакам инструкции Усмивка
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #10: 04 Ноември 2005

една малка простотийка - няправих няколко шота от дадените линкове , страница линкове като с/у картинката може да има линк и описание на съдържанието. долу горе едно описание то 2,3 изр и снимката ще бъде (като големина) наравно с линка и описанието.
не ме мързи да ги опиша просто айде някой по-просветен и компетентен ...  Усмивка Усмивка

всяка снимка е с размери 200х200 .... някой са не в крак със сайта ... ест могат да бъдат сменени    Намигване

кажете мейл на който да пратя рар-а.
Последна редакция: 04 Ноември 2005 от muses
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #11: 04 Ноември 2005

ами аз си заплювам recoil сайтовете, понеже с повечето съм работил покрай recoil.tk.
не е никакъв проблем да ги опиша Усмивка
crystalline
Господар
*

Профил
Отговори #12: 04 Ноември 2005

нека и други да кажат , но според мен повече от 5-6 изр не са нуждни.
зависи ест от самия сайт , тъй като ако има нещо по-нестандартно и интересно ще е хубаво да се спомене.
иначе стандартните... диско , био , турне и т.н. ... ми  звучат еднотипно и дори глупаво.

примерно тук(вярно, че сега тръгва сайта) липсват дискография и биография , но сайта чупи с форуми,чатове,концерти,бонуси и т.н. - някакви такива неща да се пишат... нз...  Усмивка
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 04 Ноември 2005

нека и други да кажат , но според мен повече от 5-6 изр не са нуждни.
зависи ест от самия сайт , тъй като ако има нещо по-нестандартно и интересно ще е хубаво да се спомене.
иначе стандартните... диско , био , турне и т.н. ... ми звучат еднотипно и дори глупаво.

примерно тук(вярно, че сега тръгва сайта) липсват дискография и биография , но сайта чупи с форуми,чатове,концерти,бонуси и т.н. - някакви такива неща да се пишат... нз... Усмивка

ами, в recoil.co.uk най-силното за мен е q+a секцията с алан. има много повече интересна информация за depeche mode и за работата им, отколкото в depechemode.com

относно този сайт, няма дискография, понеже на този етап има много сайтове, които имат дискография (примерно depmod.com) и е важно да се концентрираме около нещата, които ги няма.
тоест, според мен нямаше форум, който да се обновява отговорно и да предлага смислени теми. (имаше един, но той не беше популярен, понеже остана само форум, след като depechemodebulgaria.com беше затворен.) също така няма и страница, която да предлага директно обновяване и т.н

радвам се, че повечето неща се ръководят извън българия, но са насочени към българия, понеже ако трябва да бъда честен, българия няма много общо с групата и новините няма как да идват от българия. типичен пример е спекулацията с концерта.

следващата идея, която ще бъде реализирана е дневник. в който ще бъдат публикувани много неща свързани със страницата, групата и турнето. и така ще имате възможност да следите как протича процеса, а пък и екипа ще е по-координиран.
Последна редакция: 04 Ноември 2005 от Recoil
crystalline
Господар
*

Профил
Отговори #14: 04 Ноември 2005

ми да ... обще взето така
относно форумите - за бг няма въобще / тук там някой друга тема
иначе чужди посещавам, но само чета

исках да кажа ,че в този сайт липсата на дискография и биография се препокрива идеално от наличието на др есктри като концерти,чат(аз лично досега съм посещавам само отделни канали), а сега и дневник и т.н. ... повтарям се /

относно recoil.tk (сега го няма де) и др сайтове.. едно време бях видял един готин скрииншот от бъдещ дизайн към alanwilder.info
сега май че там няма нищо... я кажи малко докъде я докара - измори  се от recoil облошки и дизайни или има някой твой recoil web дето не го знаем ? /
сори за офтопика

Последна редакция: 04 Ноември 2005 от muses
Страници: [1] 2 3 ... 17
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.