DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17
  Печат  
Автор Тема: Линкове  (Прочетена 84737 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
senser
Гратис Любовник
*
Публикации: 42

Профил
Отговори #150: 04 Февруари 2009

баси, къв идиот съм - хич не се сетих да огледам коментарите под клипчето ....... ама като го видях и леко неадекватен станах - затова е

но някой ако все пак разбере нещо повече - нека сподели Намигване
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #151: 05 Февруари 2009

Според автора на клипчето песента е "Breath Machine" (Momentary Sound Action)   Усмивка
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #152: 05 Февруари 2009

Според автора на клипчето песента е "Breath Machine" (Momentary Sound Action)   Усмивка
Да бе, добре че лично му писах, та да се сети коя е, хъх.. Бияч
Ама т'ва въобще песен ли е?!

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

deiv4o
Гост
Отговори #153: 10 Февруари 2009

ето един  ремикс на Higher love

Higher Love [  video file ]

Последна редакция: 10 Февруари 2009 от deiv4o
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #154: 14 Февруари 2009

http://www.diario.com.mx/nota.php?notaid=a0633a64d0efc7ff6f22776967012b04

Ако някой има по-точен превод, нека помогне, тъй като на места сигурно съм объркала смисъла, а интервюто е интересно:

"След толкова време, все още търся хармония. Чувствам се благословен просто от факта, че съм жив и щастлив да бъда тук."

С поглед през прозореца в Ню Йорк от хотела, Дейв Гахан, вокал на Депеш Мод, признава с усмивка спомена от изминалите 13 години, откакто претърпя свръхдозата.

Сега, в ексклузивно интервю от Агенцията, фронтмена на групата, която е продала повече от 100 милиона албума и се е превърнала в една от най-големите групи в света, споделя недостатъците индивидуално в различните си лица, кое от които иска да бъде, с подкрепата на много хора, включително и Мартин Гор и Андрю Флетчър.

"Аз трябва да призная, че сега съм човека, който винаги съм мечтал да бъда, и въпреки това се чувствам раздвоен. Не съм сигурен, на кой се чувствам близък, но това е труден процес. Въпросът, който си задавам през определен период от време е: "Какво правя аз, основно, за да помагам на другите?". И отговора у дома, при семейството ми. Всяка част от него.

"Когато аз съм част от нещо, или процесът на записи с други хора, като в този случая с Депеш Мод, хоризонта е особено ясен. Аз винаги мисля за това, което може да направим. "смее се.

"Много години по-късно, аз все още търся мир в себе си. Аз съм все още се доближавам до него. Трябва да се опитаме запълним различните дупки, независимо с какво се сблъскваме всеки ден, което се отнася респективно до това, което правим. В моя случай, опитвайки се да бъде такова лице, винаги съм искал да бъда и това, което вижда света в мен. "

Доказвайки това с двата си соло албума, Дейв винаги е проявявал голям интерес да пише песни за DM. След дебюта си като такъв в "PTA", и след 25 години кариера, този път Дейв пее и пише с повече ентусиазъм от всякога.

"Ако не успея да се чувствам полезен в моя личен живот, или в това, което правя, няма да мога намеря друга работа на този етап. Но аз мисля, че в крайна сметка, новият албум ще звучи страхотно за феновете", казва той в заключение дълго, преди да си даде глътка от бутилката вода.

"Ние ще се върнем в Мексико, в крайна сметка, тази година. Двата концерта там последния път бяха страхотни, въпреки че бях много зле тогава. Можеше да бъде отложен поради неразположението ми. Имах стомашни болки, но въпреки това не напуснах сцената в Мексико. Тя беше наистина страхотна. По тази причина, ние ще се върнем! "

След две нощувки през май 2006, Дейв Гахан обеща отново да посети Мексико през турнето "Tour of the Universe". Този път, казва той, за да изнесат паметно изпълнение, и то без здравословни проблеми.

"Tour of the Universe", ще започне на 10 май в Израел, като групата ще посети и латиноамерикански страни като Бразилия и Аржентина.

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

deiv4o
Гост
Отговори #155: 29 Април 2009

Днес се запознах с един пич които работи за Gettyimages само че е спорт section Усмивка та ми обесни 4е повечето снимки по концерти ги правят те и на повечето които не са правени от тях им държат правата и стана въпрос естествено за ДМ Ухилен  там  ми обесни че имат доста на техният саит и може да ми извади няколко от оригиналите:)  има доста интересни да си призная, неща които не ги бях виждал
 ето и саита Ухилен

gettyimages

* 85371524.jpg (32.36 KB, 594x432 - видяно 301 пъти.)

* 74131138.jpg (54.88 KB, 594x429 - видяно 302 пъти.)

* 74961603.jpg (38.44 KB, 594x398 - видяно 287 пъти.)

* Frank Black of the Pixies, Perry Farrell of Jane's Addiction, David Bowie, Ian Astbury of The Doors of the 21st Century, and Martin Gore.jpg (36.66 KB, 594x393 - видяно 287 пъти.)
Последна редакция: 29 Април 2009 от deiv4o
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #156: 29 Април 2009

Ахахаха Ухилен

* 86137857.jpg (28.19 KB, 594x396 - видяно 292 пъти.)

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #157: 29 Април 2009

http://musicidol.btv.bg/bg/videos/view/741. Усмивка
N:Mode
Гост
Отговори #158: 29 Април 2009

Интересна комбинация между ETS и NLMDA елементи + чупки в кръста ала Дейв ама не съвсем.  Усмивка
deiv4o
Гост
Отговори #159: 29 Април 2009

УЖАС Бесен
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #160: 29 Април 2009

на въпросния г/н там в профила му пише -

6.    Любим изпълнител
Дейвид Геън (Депеш Мод).

хъммм...  Тъжен
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #161: 30 Април 2009

На мен пък лично, това изпълнение много ми хареса Усмивка
N:Mode
Гост
Отговори #162: 30 Април 2009

на въпросния г/н там в профила му пише -

6.    Любим изпълнител
Дейвид Геън (Депеш Мод).

хъммм...  Тъжен
Поне да го имитираше по-адекватно, иначе няма лошо.
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #163: 30 Април 2009

На мен пък лично, това изпълнение много ми хареса Усмивка
Да, и аз се кефя. Супер, че момчето е фен  Усмивка

The more I look   The more I see   The more I feel
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #164: 30 Април 2009

днешната младеж какви ги върши...

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.