DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25
  Печат  
Автор Тема: Placebo  (Прочетена 82134 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #15: 17 Ноември 2005

Хмм.. На мен ми казаха, че са го давали по БНТ, обаче съм го пропуснала, така че не мога да твърдя нищо със сигурност. А иначе наистина беше невероятно Пощурял Аз тогава ужасно много ги харесвах и като разбрах, че ще идват... просто подлудях Намигване А като видях и датата на официалния им сайт Побъркан Аз мисля, че няма да ни подминат и този път Усмивка Иначе Black Market Music ми е любимия албум, а Taste in men... Всъщност като гледах за първи път клипа на тази песен адски много ми допаднаха. За Heamoglobin подкрепям Padan Одобрение

I need to drink, more than you seem to think
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #16: 18 Ноември 2005

Тъжен По БНТ хванах само пресконференцията и части от концерта,но не и целия концерт.
Затова пък после си купих DVD-то Soulmates Never Die,от което съм изключително доволна.Последната песен Where Is My Mind? с госта Frank Black ме изненада много приятно! Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
dojackal
Гратис Любовник
Публикации: 55

Профил
Отговори #17: 18 Ноември 2005

И мен ме хваща ядец, че не присъствах на този концерт. Магично било казват...и пишат хехе. Иначе dearrose, Soulmates Never Die наистина е must-have за почитателите на Placebo, мдаа.
Впрочем да отбележа, не помня кой, но някой ми бе казал за следната случка. Та малко преди концерта някаква фенка сбарала Браян и го помолила да се снима с него. И той и отвърнал нещо от сорта на: "Абе я по-добре да ме снимаш само мен, да не загрозяваме снимката". Миро, ти ли ми го каза това, я си признавай бързо  Зъл
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #18: 18 Ноември 2005

Wow! Това за фенката не го знаех!  Ухилен
Обаче бях доста близо до сцената,когато Brian реши да слезе при публиката! Не вярвах,че ще се престраши. Намигване

sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #19: 18 Ноември 2005

Дано покрай новият албум да дойдат пак... Няма да ги изпусна този път!!! Доволен
@dojackal сигурна съм, че Brian ще се съгласи на драго сърце да се снима с теб Плезене

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #20: 18 Ноември 2005

Дано покрай новият албум да дойдат пак...

Уж го завършили, но не знам кога ще го издават.
PS: hands down, ladies, he's married!

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

sinner
Възбуден

Профил
Отговори #21: 18 Ноември 2005

Ако питаш мен, той е gay...айде bisexual  Намигване Симпатично е момичето..ъъ момчето, но мен нещо не ме влече. Определено обаче има впечатляващ глас... За това Placebo са ми една от най-любимите групи!

жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #22: 20 Ноември 2005

PS: hands down, ladies, he's married!

Ееее,PadaN,не ни разваляй кефа,де! Бесен Плачещ

Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #23: 21 Ноември 2005

Уж го завършили, но не знам кога ще го издават.

Някъде четох, че май ще е в началото на 2006г.

Ако не е драстично различен от досегашните, сигурно ще ми бъде албума в основ класация за 2006г.
 Чакам го с нетърпение.

...you take me there, you take me where...
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #24: 21 Ноември 2005

Ако не е драстично различен от досегашните, сигурно ще ми бъде албума в основ класация за 2006г.
 Чакам го с нетърпение.

Одобрение И аз така!

И понеже днес съм на вълна публикуване на снимки:

dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #25: 23 Ноември 2005

Едно споменче от концерта на Placebo в Bg! What a great present for my birthday it was!  Усмивка

sinner
Възбуден

Профил
Отговори #26: 23 Ноември 2005

Ами разрових се за инфо около новият албум на Placebo и нищо ново не изникна освен това, което предполагам повечето от вас знаят - че албума ще излезе през 2006, продуцента му е Dimitri
Tikavoi, който е работил с групата по парчета като 'The Ballad of
Melody Nelson и 'Running Up That Hill'.Макар, че последното е кавър на песничката на Kate Bush...Който не ми харесва никак де Намигване

жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #27: 24 Ноември 2005

мен пък runnin up that hill супер много ми хареса и се надявам placebo да започнат да правят повече такива песни ... надеждата ми се увеличи като чух brian в pictures и the first day ... такъв трябва да е стила на placebo ... а иначе и аз бях на концерта в НДК и супер се изкефих като споменаха depeche mode и nine inch nails ... въпреки това песента последвала след това в памет на johny cesh ме накара да си тръгна бързичко Усмивка за мен последния албум е и най- добър в кариерата на групата въпреки, че съм им фен от 1997 година интереса ми към тях отслабна след концерта им в София. Дано пак си го върна. Имам такова намерение, дано не остана само с намерението.

So High so Far to Fall
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #28: 24 Ноември 2005

а иначе и аз бях на концерта в НДК и супер се изкефих като споменаха depeche mode и nine inch nails ...

Ей,вярно,че ги споменаха,бях забравила.Беше във връзка с кавърите на Johnny на Personal Jesus и Hurt,нали така? Одобрение Какво мислите за тях?
Иначе и аз се кефя на The First Day и Pictures.

sinner
Възбуден

Профил
Отговори #29: 24 Ноември 2005

мен пък runnin up that hill супер много ми хареса и се надявам placebo да започнат да правят повече такива песни ...
Чуй кавъра на  Icon And The Black Roses   Одобрение Той е страхотен... Някак си Placebo не им възприемам кавърите..особено на I Feel You ...не знам защо, може би гласа на Brian е по-специфичен  Усмивка

жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.