DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 23 24 [25]
  Печат  
Автор Тема: Placebo  (Прочетена 95070 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #360: 08 Ноември 2011

Ето завършения резултат на колаборацията с Тимо Мас. Лично мен на първо слушане не ме впечатли особено и е далеч зад останалите две парчета направени от двамата в миналото. Как мислите вие?

Timo Maas (feat. Brian Molko) - College 84
<a href="http://www.youtube.com/v/QX3I6pnui3c?version=3&amp;amp;hl=en_US" target="_blank">http://www.youtube.com/v/QX3I6pnui3c?version=3&amp;amp;hl=en_US</a>
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #361: 09 Декември 2011

Цитат
Както подсказахме в анонса за тригодишнината ни, Indioteque ви подготвя много изненади и една от тях е вече факт: представяме ви аудио запис от целия концерт на Placebo в София от септември 2010 г. и да преживеете онази невероятна вечер отново.

Може да свалите bootleg записа, като ни изпратите имейл с тема Placebo Sofia. С изпращането му вие се записвате и за нашия mailing list, чрез който ще ви информираме за основните новини около проекта.

И това не е всичко. Утре The Fein от Indioteque и Denzoteque организират вечер, посветена на музиката на Placebo в бар Time, a датата съвпада с рождения ден на Брайън Молко.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #362: 06 Октомври 2013

Миналият месец излезе и 7-ият албум на групата "Loud Like Love".
Не знам как е било при вас, но аз харесах последният Battle For The Sun и не харесах "B3" EP-то. Албумът включва 10 песни и критиката не го прие особено ласкаво, като повечето няколкото ревюта, които аз прочетох си бяха направо негативни, с основният мотив, че Placebo използват добре капсулираната си формула за правене на музика и тъпчат на едно място, като критика беше насочена и към текстовете на Браян Молко.
Да наистина Placebo така и не успяха да прескочат бариерата на концертите в зали, т.е. да успеят да напълнят стадион и едва ли ще го направят вбъдеще, което поне за мен няма никакво значение.

Слушах албума 2 пъти и половина и много ми допадна. Едноименното парче "Loud Like Love" за момента най-много ми харесва, също и Scene Of The Crime. Като цяло не усетих никаква нужда да прескачам песни и албума като цяло ме зарадва много.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: 1 ... 23 24 [25]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.