DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25
  Печат  
Автор Тема: Placebo  (Прочетена 91343 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
JohnTheRevelator
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #45: 09 Януари 2006

Кога излиза новия им албум?!
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #46: 09 Януари 2006

13.03.2006г. (пониделник) Усмивка

So High so Far to Fall
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #47: 09 Януари 2006

някой слуша ли вече новия сингъл на placebo??? 'Because I Want You' довечера ще го пускат по radio 1 поже да го засечете Ухилен

Кога или вече е късно... Ако е така сподели впечатленията си.

I need to drink, more than you seem to think
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #48: 10 Януари 2006

13.03.2006г. (пониделник) Усмивка

Супер ! 

Това явно ще е една страхотна муз година  Усмивка

...you take me there, you take me where...
cxt
Посветен
*

Профил
Отговори #49: 10 Януари 2006

песента страшно много прилича на bitter end даже на моменти към края приликата ... (най- вече в начина на пеене) ме изнервя ... иначе имайки в предвид колко много ми харесва bitter end ...  песента си я бива ... жалко очаквах денс албум от placebo  Намигване

So High so Far to Fall
_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #50: 15 Януари 2006

Placebo определено са ми от любимите групи.Обожавам "Without you,I'm nothing","Every me,every you" и "Running up that hill"
cxt
Посветен
*

Профил
Отговори #51: 21 Януари 2006

http://www.arenabg.com/details.php?id=31312
това е новия албум ... хайде давайте мнения Одобрение

So High so Far to Fall
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #52: 21 Януари 2006

ако не сте регистрирани в arena  Намигване

Още няколко процента и ще има и мнения Усмивка
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #53: 21 Януари 2006

Мерси много!  Пощурял Нямам търпение да го чуя! Остават 40 % при мен.

На първо слушане най-много ми харесаха по-меланхоличните песни-най-вече "Follow The Cops Back Home","Pierrot The Clown","In The Cold Light Of The Morning",може би заради моментното ми настроение,но като цяло албумът е много приятен.
"Baby,Did You Forget To Take Your Meds?"-много ми хареса тази идея. Одобрение
Последна редакция: 21 Януари 2006 от dearrose

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #54: 21 Януари 2006

Албумът определено е добър,хареса ми,а като фаворити засега мога да посо4а ''Infra-Red'',''Drag'',''Post Blue'',''Blind'',''In the cold light of the morning''
_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #55: 21 Януари 2006

Албума е страшен Намигване Към песните на MaoriGirl ще добавя и Meds.Супер албум,наистина  Пощурял
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #56: 21 Януари 2006

Първо благодарности на kirilart и cxt  Усмивка Мисля, че с този албум си затвърждават мястото на музикалната сцена. Искам да кажа, че просто вече сякаш са израстнали и са си намерили своята ниша. Въобще много ме радват, искрено се надявам да имам възможност да ги видя отново на живо, ако наминат насам или през околните държави. Бих добавила и follow the cops back home към изброените от MaoriGirl песни, иначе meds си е anthem  Пощурял

I need to drink, more than you seem to think
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #57: 26 Януари 2006

БРАВО на Placebo отново! Още не съм го чула целич, но дотук е супер!
Kirilart и cxt, благодаря! Одобрение

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #58: 27 Януари 2006

Дръпнах си и аз тия дни новия Placebo и ммммммм... слушах го няколко пъти, но още не мога да извикам : страхотен е. Е, харесах, естествено няколко песни - Pierrot The Clown, Space Monkey, Post Blue, Song To Say Goodbye, Broken Promise /with Michael Stipe/, и доста In The Cold Light Of Morning... Засега е това горе-долу, но както обикновено се случва - с течение на времето някои песни ти поомръзват, др - ги преоткриваш. Трябва си още слушане , за да го пратя при любимите, ако заслужава, естествено  Намигване
Последна редакция: 27 Януари 2006 от Nyna

...you take me there, you take me where...
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #59: 31 Януари 2006

Дръпнах си и аз тия дни новия Placebo и ммммммм... слушах го няколко пъти, но още не мога да извикам : страхотен е. Е, харесах, естествено няколко песни - Pierrot The Clown, Space Monkey, Post Blue, Song To Say Goodbye, Broken Promise /with Michael Stipe/, и доста In The Cold Light Of Morning... Засега е това горе-долу, но както обикновено се случва - с течение на времето някои песни ти поомръзват, др - ги преоткриваш. Трябва си още слушане , за да го пратя при любимите, ако заслужава, естествено  Намигване

Песните, които спомена са ми любими на мен също! Изобщо на Placebo много повече ми харесват епичните им балади от колкото парчетата им, които са джангъра-джунгара. Като цяло е страхотен албум, но определено вместо 13 песни можеха да се вместят със 9-10 по-внимателно подбрани парчета.

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 25
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.