DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25
  Печат  
Автор Тема: Placebo  (Прочетена 82874 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #270: 21 Април 2009

...
Сарказъм или не.. това каза човекът с подписа you people think too much! А за екипа, който 'насърчава' 'мисленето' има само Млъкнал , което пак ПРЕДПОЛАГАМ демонстрира моето несъдържателно мислене на български език. ..

Ако имаш желание да си "говориш" с екипа, мини на лични съобщения и не занимавай хората... лично аз ще продължавам да "награждавам" постовете ти с мълчание, защото са лишени от всякакъв смисъл и са доста заядливи...

Лично те предупреждавам, че обиди към потребители не се толерират... до този момент видях само намек, но вече ще те следя особено зорко по този въпрос!

... btw, това не ти е дир.бг - тук има модериране и се спазват правила!
Последна редакция: 21 Април 2009 от Kevy

See what I see!
oko
Гост
Отговори #271: 21 Април 2009

Че са лишени от смисъл --- лишени са. Но само моите ли са заядливи?! Е това е конфликта, който ше се изпари завинаги е след тоя пост. Че да си разсъждавата съдържателно на спокойствие.  Ангелче
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #272: 21 Април 2009

Това с надписите веднага ми напомни за един клип на Dirty Vegas отпреди няколко години - "Walk Into The Sun".

Иначе се бях подготвил за нещо по-различно и душеизгубващо, особено след "Battle For The Sun", но все пак това, което в последствие се оказа, че е "For What It's Worth", също си има своите силни страни. Харесва ми, че е авантюристична, малко групи в днешно време си играят така с настроенията в рамките на по-малко от 3 минути. Но ако една от двете е по-представителна за звука на албума, то дано това да е първата.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #273: 25 Април 2009

Кире, тез неща, дет ми ги обясни са ми напълно ясни, просто изразих мислите си наглас  Очиврът Познавам и вас и око-то и мисля, че срещайки се при други обстоятелства нещата щяха да са мирни, но както и да е. Винаги съм мислила, че тези неща трябва да се изглаждат с ЛС.
Пък за издателите съм с особено мнение. Мисля, че Trent Reznor е моя човек.

За да се върнем в темата - от страницата на Kerrang можете да си свалите едно интервю с Placebo, което ме накара да видя новия барабанист в абсолютно друга светлина.
Danna
Опасен

Профил
Отговори #274: 23 Май 2009

"For What It's Worth", също си има своите силни страни. Харесва ми, че е авантюристична, малко групи в днешно време си играят така с настроенията в рамките на по-малко от 3 минути. Но ако една от двете е по-представителна за звука на албума, то дано това да е първата.

Първата е ... и не съвсем...можете да прецените сами.

"PLACEBOWORLD are pleased to announce details of an exclusive 'Battle For The Sun' Fan playback.

The playback will be happening Friday 29th May at 9am (GMT)

If you haven't already, sign up to PLACEBOWORLD.co.uk, and on Thursday next week you will be sent a special code that will allow you access to the 'Battle For The Sun' playback site.

You will have to login with your email address and the code, then you will have access to listen to the entire album before anyone else and even before the album is released!

The playback will end Midnight on the 31st May."

Не очаквах сетлиста на трите концерта из Англия, които направиха, да е пълен с новите песни. Неимоверно много нерви ми коства всяко закупуване на билети в тази страна...и сриващите им се системи, както и пре-продавачите, които правят истерията още по-голяма. А, и факта, че доставката трябва да е на адрес в Англия...

Placebo са създадени да свирят на живо !!!

За първи път (като изключим  хората видели ги  пред Ангкор Ват) щяхме да чуем и да усетим как са се сработили с новия си барабанист. Steve Forrest има доста агресивен пънк/хардкор стил (според мен) и старите парчета са прерботени (в което не се и самнявах). Момчето  има енергия за трима и е толкова ентусиазиран от цялото внимание на феновете, че понякога се държи като един от нас  Ухилен Браян и Стефан са видимо много доволни. Аз лично не съм виждала Молко да се усмихва толкова много.   

Новите песни...много съм пристрастна, а като прибавим, че ги слушах за първи път на живо и реалната преценка ми се размива в емоционалната, едва ли ще успея да съм обективна, но ще опитам. Поне ще споделя за песните, които ми повлияха най-много
Kitty Litter би могла да влезе в първият им албум безпроблемно и си мисля че е написана доста отдавна - три китари и барабани  Пощурял, сурово звучене и high pitched voice  Пощурял
Speak in Tongues и Happy You're Gone- много емоционални балади (??) включването на повече струнни инструменти на живо придават някаква странна "симфоничност" , само ако не беше текста от рода на "we can built a new tomorrow - today"  пффф...явно съм твърде мрачна натура за изведнъж появилата се оптимистичност в текстовете им.
Julien - мисля че това ще е сингъл  Очиврът
Devil in the Details - абсолютния ми фаворит (за мен носи атмосферат на Leni)
Wouldn't It Be Good - никога не съм се съмнявала в способността им да превръщат всеки кавър  в нова песен...(изключвам I feel you - всеки има право на един провал  Плезене

сета:
Kitty Litter
Ashtray Heart
Battle For The Sun
For What It's Worth
Black-Eyed
Speak in Tongues
Follow The Cops Back Home
Every You, Every Me
Julien
Special Needs
The Never-Ending Why
Devil in the Details
Happy You're Gone
Meds
Come Undone
Special K
Song To Say Goodbye

Encore #1:
Infra-Red
Wouldn't It Be Good
The Bitter End

Encore #2:
Taste In Men

p.s. днес има  pre-listening парти в Home бара в Мадрид...
Последна редакция: 23 Май 2009 от Danna
Danna
Опасен

Профил
Отговори #275: 24 Май 2009

От днес в предаване за футбол (??) по Италианска телевизия:
http://www.youtube.com/watch?v=71WtPOpiO48

Все още съм на мнение, че коафиора им трябва да бъде убит,
за да не се мъчи човека...
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #276: 25 Май 2009

Ама Брайън е много закачлив, брей...! Впечатлена съм колко бързо му расте косата - от 2007ма (тогава бяха в БГ, нали?) вече има дълга коса...!
Барабанистчето дава всичко от себе си, много е надъхан, да! Бива го, де Намигване

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #277: 25 Май 2009

За това не знам, но мисля, че някой е заспал докато го татуирират и така е дал на l'артиста по-голяма творческа свобода от необходимото.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

garigazari
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #278: 25 Май 2009

Ама Брайън е много закачлив, брей...! Впечатлена съм колко бързо му расте косата - от 2007ма (тогава бяха в БГ, нали?) вече има дълга коса...!
Барабанистчето дава всичко от себе си, много е надъхан, да! Бива го, де Намигване
OMG Досега само четях тука ама сега се отвратих от тия дето ги видях. О боже мой.Каза Господ!
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #279: 25 Май 2009

OMG Досега само четях тука ама сега се отвратих от тия дето ги видях. О боже мой.Каза Господ!

Понеже с Господ явно си лафите редовно, дали може да му споменеш да даде едно рамо на наш'то момче Дейв, че да се оправя по бърже. Мерси за което в предварително.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Danna
Опасен

Профил
Отговори #280: 25 Май 2009

Здравей Гари, хубаво е , че се реши да започнеш и да постваш, а не само да четеш. Искам да те уверя, че ще се погрижа да те държа отвратен/а, с линковете тук - все пак турнето още не е започнало, това е само намек за началото - досадната част с промотирането Намигване

Ухилен Марго, "барабанисчето" все още ми е леко болезнена тема.
А за татуировките му  Млъкнал. Не бях виждала, някой така пъстър отпред без нито една татуировка на гърба  Очиврът

Deni, аз все още тая надежди, че Дейв, ще е добре за Pinkpop. Дано утрото ни донесе добри новини.

Последна редакция: 25 Май 2009 от Danna
ForbiddenSnowflake
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #281: 30 Май 2009

http://www.youtube.com/watch?v=BMhyX5WFaXs&feature=PlayList&p=3BF776E16DA84999&index=1

Според мен най-добрия албум до сега.
Постарали са се,много ми харесва.
Breathe Underwater,Julien,Speak in Tongues,Bright Lights...страхотни песни! <3
N:Mode
Гост
Отговори #282: 30 Май 2009

London Calling (Dec 9, 2009)  Усмивка
garigazari
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #283: 30 Май 2009

http://www.youtube.com/watch?v=BMhyX5WFaXs&feature=PlayList&p=3BF776E16DA84999&index=1

Според мен най-добрия албум до сега.
Постарали са се,много ми харесва.
Breathe Underwater,Julien,Speak in Tongues,Bright Lights...страхотни песни! <3
Апък според мен на тия трябва да им се случи това,което правят Cradle Of Filth по концертите си. Идиот Идиот Идиот
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #284: 30 Май 2009

Апък според мен на тия трябва да им се случи това,което правят Cradle Of Filth по концертите си. Идиот Идиот Идиот
И тъй като не съм запознат с творчеството на Cradle Of Filth, какво правят на концертите си, garigazari?
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 25
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.