DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 25
  Печат  
Автор Тема: Placebo  (Прочетена 82873 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #285: 30 Май 2009

Cenicero, mi cenicero
Mi corazón, mi cenicero!!!

На първи слушания от стрийминга на целия албум за регистрираните в сайта им, с изключение на не повече от три-четири песни, откривам много прекрасни неща, а именно очакваните мелодии, които ще се слушат десетки (стотици?) пъти, с цялата атмосфера покрай тях, винаги имаща силата на осмисли не малко нощи.

Но ще трябват още завъртания, за да се асимилира, най-вече защото след като дяволското е в детайлите, мисля, че и най-големите козове на "Battle For The Sun" са също полу-скрити по подобен начин. We can built a new tomorrow - today, наистина!

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #286: 30 Май 2009

Светльо, що се учудваш на испанския - все пак Стеф има нужда от практика. А думата пепелник е една от най фъфлещо-съскащата в испанския Намигване
На мен албума също ми хареса. Имат желание да покажат, че и с новия Стийв са силна група и свирят с хъс. А на концерта в Шефийлд, който слушах със задоволително качество, атмосферата е била меко казано нажежена, въпреки че никой още не знае текстовете.

Да видим какво ще донесе специалния ни пристрастен кореспондент от Пинкпоп и Белгия. Аз също се готвя за Лондон през декември  Одобрение

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #287: 30 Май 2009

Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Добре че попитах, представях си нещо поне малко по-адекватно. Айде, за хората ясно, ама котката за какво я убиха  Очиврът Ъъъъ, няма нужда да ми отговаряш, спри да пишеш в темата  Усмивка
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #288: 01 Юни 2009

Нещо много мило. Като се замисля, не знам друга група да е направила нещо подобно или да е казала каквото и да е по повод случея с Дейв.

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #289: 01 Юни 2009

Нещо много мило. Като се замисля, не знам друга група да е направила нещо подобно или да е казала каквото и да е по повод случея с Дейв.

Страхотен жест наистина! Стана ми много мило на душата  Усмивка

See what I see!
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #290: 02 Юни 2009

Time will help you through
But it doesn't have the time
To give you all the answers to the never-ending why

...тази песен просто не ми позволя да прослушам другата част от албума!! never-ending why, bright lights и come undone се редуват да спъват пътя ми към потъването в другите парчета. 

чух целия албум разбира се и все още си дооформям мнението, но като цяло очаквах, че повечето неща да не ми харесат...което си беше изцяло лично очакване.
новите песни са доста доста добри (for what its worth примерно е супер избор за сингъл, тъй като е и едно от най-силните парчета в албума), и трябва да им се дава шанс и да не се подхожда предубедено както направих аз с целия 'battle for the sun', така и с 'meds'...в крайна сметка обаче смятам, че battle > meds.  Усмивка по-глобални заключения не мога да правя.

всичко е много хубаво, както казах, песните много ми харесват... но като гледам някои от новите изпълнения все едно отзад има не барабанист, ами кукла тип улица сезам която си мята перчема насам натам 170 пъти в минута..на операторите сигурно им се завива свят ;д

btw, Danna направи много хубава забележка, която най-вероятно на почти никого нямаше да му направи впечатление - на гъбра си верно няма ни една буквичка ;o
Последна редакция: 02 Юни 2009 от crystalline
crystalline
Господар
*

Профил
Отговори #291: 02 Юни 2009

щях да казвам, че този път откъм визуална гредна точка не са много убедителни, най-вече заради обложките(а те винаги има прекрасни такива!)

докато не отворих сайта им който сега има нов дизайн и започва с много готино видео-интро (: едва ли ще е клип, тъй като се повтаря като цяло и май е по-скоро като фон за прослушване на песни от плеъра, но е добре направено..забелязва се и мъж с маска, който на мен поне ми напомня малко на wrong
Последна редакция: 02 Юни 2009 от crystalline
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #292: 02 Юни 2009

http://www.standaard.be/extra/stream/placebo.aspx

Можете да гледате концерта от Брюксел директно.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #293: 02 Юни 2009

Ако бяхме в доброто старо време на касетите, вероятно щеше да бъде на място, ако кажа, че съм слушал албума до изтъркване на лентата!

С всеки изминал ден "Battle For The Sun"се настанява все по-удобно. "Bright Lights", "Speak in Tongues" и "Hope You're Gone" са трите най-емблематични момента за мен, обградени с достатъчно силни песни, за да направят от албума още едно солидно доказателство, че Placebo са водачите на едно поколение, което не обича етикети. Не липсват и някои слабости, но на фона на общото качество те дори придобиват известен чар.

Прекалено странни, за да бъдат взети насериозно от всички, твърде американски за Великобритания, твърде британски за Америка, винаги Placebo.

едва ли ще е клип, тъй като се повтаря като цяло и май е по-скоро като фон за прослушване на песни от плеъра, но е добре направено.

Като каза клип, наскоро намерих това, което май играе ролята на видео към песента.

Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #294: 03 Юни 2009

http://www.einslive.de/

И днес ще можем да видим директно концерта от  Кьолн
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #295: 03 Юни 2009

Благодаря ти много за линковете Дана, снощи концерта беше супер, с такова качество, че чак не вярвах, че е на живо. Само барабаниста ми се видя , че се вживява много в ролята, но нали е нов, ще му простя.
Надявам се да успея да ги гледам и тази вечер. Още веднъж ти благодаря!

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
crystalline
Господар
*

Профил
Отговори #296: 03 Юни 2009

Благодаря ти много за линковете Дана, снощи концерта беше супер, с такова качество, че чак не вярвах, че е на живо. Само барабаниста ми се видя , че се вживява много в ролята, но нали е нов, ще му простя.
Надявам се да успея да ги гледам и тази вечер. Още веднъж ти благодаря!

концерта вярно беше хубав, и аз го гледах. а julien на живо ми се струва още по-добра Усмивка
Последна редакция: 03 Юни 2009 от crystalline
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #297: 03 Юни 2009

Някой успява ли да гледа концерта в Кьолн от линка на Danna? При мен нещо не се получава. Тъжен
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #298: 03 Юни 2009

И при мен. Включително с VLC  плеъра, след свален файъруол.

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #299: 03 Юни 2009

Концерта е бил по уеб-радиото  Усмивка аз поне му хванах края тук http://www.einslive.de/multimedia/livestream_popup/player_stream_wmp.html

"I'm my own worst enemy"
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 25
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.