DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25
  Печат  
Автор Тема: Placebo  (Прочетена 73896 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #30: 24 Ноември 2005

Беше във връзка с кавърите на Johnny на Personal Jesus и Hurt,нали така? Одобрение Какво мислите за тях?
точно така ама кавърите не ми харесват(повече от оригиналите)  Намигване) имам клипа на johny cash към песента му hurt и наистина  разбирам защо и е направил кавър (спестявайки псувните в текста) на клипа ако не сте го гледали той си разказва за живота... супер ме натъжи ... сега като се сетих ... много добър клип ... май имаше някаква награда за него ... определено обаче на PLACEBO концерта беше по- добър от този на Korn!!!

So High so Far to Fall
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #31: 25 Ноември 2005

Хм,наистина в клипа Hurt на Johnny има много символи,сякаш човекът си е усещал приближаването на края. Тъжен Текстът като че ли е променен само на едно място.Е,разбира се,нищо не може да се сравнява с оригиналите. Одобрение
На концерта на Korn не ходих,страх ме беше от тежки телесни повреди  Намигване.Пък и не съм им чак такава фенка.
Много се отклонихме от темата за Placebo обаче. Ангелче

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
cxt
Посветен
*

Профил
Отговори #32: 25 Ноември 2005

та за да върна нещата отново в темата ... ми се ще да попитем фенковците на placebo коя песен по- им харесва - pictures или the first day ... на мене pictures Одобрение

So High so Far to Fall
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #33: 26 Ноември 2005

О,да,и аз гласувам за Pictures.Малко ми напомня Placebo-кавъра на The Ballad Of Melody Nelson на Серж Генсбург.
Brian трябва по-често да говори в песните,гласът му е невероятен! Не че имам нещо против пеенето му,де! Намигване

cxt
Посветен
*

Профил
Отговори #34: 26 Ноември 2005

мин лично ме кефи тоя тип песни защото са изключително мръснишки ... и са подходящи за разни случаи в които доста малко песни в действителност стават Намигване разбирам защо е гей ... то с тоя глас вероятно му е писнало от момичета  Ухилен

So High so Far to Fall
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #35: 26 Ноември 2005

Дано да ни навестят отново.Само че този път да вземат и David Bowie,че да изпеят нещо заедно!  Одобрение
е да,това вече си е мечта! Ухилен
without you i'm nothing....

[:There's a devil lying by my side:]
cxt
Посветен
*

Профил
Отговори #36: 26 Ноември 2005

никакъв шанс да дойдат от ново според мен ... останах с впечатлението, че бяха много разочаровани от сцената... спомням си как brian постоянно сочеше микрофона ... слаба организация като цяло си беше...

So High so Far to Fall
v1l10l80r
Господар
Публикации: 190

Профил
Отговори #37: 26 Ноември 2005

ако трябва да съм честна,мисля че бяха по-разочаровани от публиката...няма да забравя как някакви бесни тийн-представители пристигнаха с храна и списания хай-клуб..нямаха си идея... Тъжен

само агитката най-отпред изми срама...
Recoil ми разказа после нещо забавно относно палките на барабаниста(дано се не лъжа) и как Brian ги подал на някакво момиче в тълпата...обаче един съседен индивид много нахално взел да драпа към тях... та Brian се намесил-така де,вкарал му един ритник Бияч...(извинявам се за израза)...

изобщо момче с характер... Намигване

I wrap my white arms around the
black box where you live now and
listen to you talk to me all night.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #38: 27 Ноември 2005

разбирам защо е гей ...

Момчето баща стана, приятелка има...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

cxt
Посветен
*

Профил
Отговори #39: 27 Ноември 2005

разбирам защо е гей ...

еее значи всичко е било заблуда ... аз много ново инфо нямам де... жалко че не е гей всичко е било заради парите е славата в тази група Тъжен

So High so Far to Fall
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #40: 28 Ноември 2005

...няма да забравя как някакви бесни тийн-представители пристигнаха с храна и списания хай-клуб..нямаха си идея... Тъжен

Чудесен начин да отидеш на концерт и да покажеш уважение към групата   Побъркан

...you take me there, you take me where...
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #41: 28 Ноември 2005

разбирам защо е гей ...

еее значи всичко е било заблуда ... аз много ново инфо нямам де... жалко че не е гей всичко е било заради парите е славата в тази група Тъжен

Самият Brian казва,че е бисексуален,гей е китаристът Stefan,но това едва ли е чак толкова важно.Аз предпочитам да обсъждам музиката им. Ангелче
Напоследък много ми харесват песните,в които Brian пее на френски.Примерно Protege-moi ми харесва даже повече от английската версия.Какво мислите по въпроса?

loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #42: 04 Декември 2005

никакъв шанс да дойдат от ново според мен ... останах с впечатлението, че бяха много разочаровани от сцената... спомням си как brian постоянно сочеше микрофона ... слаба организация като цяло си беше...
и аз си спомням нещо такова...общо взето,като гледам другите им концерти,бих казала,че в София можеше да се получи доста по-добре.....но така или иначе,беше жесток концерта Пощурял

[:There's a devil lying by my side:]
salo
Някой
*
Публикации: 11

Профил
Отговори #43: 27 Декември 2005

PPPLLACCEEEEEBBOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Пощурял
ха-ха, най-любимите ми!!! много си ги обичам Зъл
колкото до новия албум: първият сингъл ще се казва "song to say goodbye"  Плачещ и ще излезе февруари някъде, има и дует с мацката от "the kills"
а за концерта в софия: една приятелка наистина получи палките от стийв и си ги опази храбро до края Ухилен но все пак на кой подаде браян ръка, а? Готин той си е МОЙ! Бияч Бияч Бияч между другото се бяха изкефили, че толкова хора бяха дошли на концерта и що да не дойдат пак....  Очиврът

ето няколко снимки от концерта:

http://home.clara.net/tiffany/sofiaone.jpg

http://home.clara.net/tiffany/sofiathree.jpg

http://home.clara.net/tiffany/sofiafour.jpg

Television lifestyle
People come on down
Welcome to the future
Your feet won’t touch the ground
cxt
Посветен
*

Профил
Отговори #44: 09 Януари 2006

някой слуша ли вече новия сингъл на placebo??? 'Because I Want You' довечера ще го пускат по radio 1 поже да го засечете Ухилен

So High so Far to Fall
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 25
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.