DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4
  Печат  
Автор Тема: Pet Shop Boys  (Прочетена 24272 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #30: 08 Февруари 2009

Love etc. е просто трепач Пощурял
Нямам какво повече да кажа, на феновете честито, а аз ще чакам новия албум с още по-голямо нетърпение Зъл
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #31: 08 Февруари 2009

При мен звучи по-добре с всяко слушане, може би това, че си я намерих в по-добро качество от това в youtube също помогна да се разделя с колебливите впечатления от първите завъртания. Освен всичко, има и много хубаво послание, отправено по типичен за Pet Shop Boys начин - консуматорство, суета, все неща, които не очакваш да чуеш в съвременна поп песен.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #32: 09 Февруари 2009

Аз също съм с великолепно впечатление от песента, особено на фона на продукта излязъл от Depeche Mode, Love Etc. блести още по-ярко, като сполучливо попадение.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #33: 14 Февруари 2009

Ето и текста на песента

LOVE etc.

You need more You need more You need more You need more
You need more You need more You need more You need more
You need more

Boy it's tough getting on in the world
When the sun doesn't shine and a boy needs a girl
It’s about getting out of a rut, you need luck
But you’re stuck and you don’t know how, oh

(Don't have to be) A big bucks Hollywood star
(Don't have to drive) A super car to get far
(Don't have to live) A life of power and wealth
(Don't have to be) Beautiful but it helps
(Don’t have to buy) A house in Beverly Hills
(Don’t have to have) Your daddy paying the bills
(Don’t have to live) A life of power and wealth

You need more
Than a big blank check to be a lover, or
A Gulfstream jet to fly you door to door
Somewhere chic on another shore

You need more You need more You need more
You need love
You need love
You need love

Too much of anything
Is never enough
Too much of everything
Is never enough
Boy it's tough getting on in the world
When the sun doesn't shine and a boy needs a girl
It’s about getting out of a rut, you need luck
But you’re stuck and you don’t know how, oh

(Don't have to wear) A smile much colder than ice
(Don't have to be) Beautiful but it’s nice

You need more
Than the Gerhard Richter hangin’ on your wall
A chauffeur-driven limousine on call
To drive your wife and lover to a white tie ball

You need love

I believe that we can achieve
The love that we need
I believe, call me naive
Love is for free

(Don’t have to live) A life of power and wealth
Beautiful but it helps
Beautiful but it helps

Good Evening, Sofiaaa!
hooky
Джуниър
Публикации: 77

Профил
Отговори #34: 23 Февруари 2009

Вече е готово и видеото към Love etc. Режисьор е Han Hoogerbrugge. Тук пък може да видите изпълнението на момчетата от наградите BRIT.  Одобрение

Последна редакция: 23 Февруари 2009 от Client N

I never dreamt that I would get to be
*this* cool
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #35: 23 Февруари 2009

Вече е готово и видеото към Love etc. Режисьор е Han Hoogerbrugge. Тук пък може да видите изпълнението на момчетата от наградите BRIT.  Одобрение

Клипът е приятно ироничен, а песента, както вече се изяснихме кърти. Изпълнението на живо винаги е нещо специално, въпреки, че "китка от песни" не е точно любимата ми форма на изпълнение.  Очиврът

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #36: 23 Февруари 2009

Тези от YouTube бързо действат мамка му. Не видях и официален канал на групата там за да го видя все пак. Ще се търси по други явки нямам как.
За БРИТ изпълнението мога да кажа, че много ме радват с начина си на представяне. Винаги ми е харесвал и екстравагантният им стайл. Не знам кой се грижи за това, но винаги се справя добре. Фаворит ми е стила на
I Don't Know What You Want..... Намигване

Good Evening, Sofiaaa!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #37: 13 Март 2009

Прослушах още 4 нови песни от предстоящия албум (More than a Dream, Pandemonium, The Way It Used To Be, Vulnerable), както и включената нова песен към 25 годишния бест - Did You See Me Coming.

Всички звучат много приятно, до момента "моята песен" е The Way It Used To Be. Очаквам целия албум с голямо нетърпение!
 Одобрение

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #38: 29 Март 2009

Ако някои от колекционерите се колебаят дали да си вземат албума, може би тази статия върху артуърка на изданието ще ги убеди все пак да го направят - клик

Колкото до самия "Yes" - все още не мога да кажа, че съм го разучил напълно, но има неща от "Fundamental", "Battleship Potempkin OST" и "Release", които ми липсват тук и може би това е по-меланхоличната и драматична страна, която обикновено присъства в албумите им и която е толкова подценявана от публиката. Но като изключим това, по всички останали фактори за мен това си е албум на ниво, като освен "Love etc.", другият ми голям фаворит е "Building a Wall" ("I'm building a wall / a fine wall / not so much to keep you out / More to keep me in!")

Grain
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
Отговори #39: 03 Април 2009

С огромно закъснение прослушах албума и от два дни съм направо хипнотизирана - изтънчен, изпипан, окриляващ... Възхитена съм!!!
Какви прекрасни неща създават хората!!

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #40: 03 Април 2009

Колкото до самия "Yes" - все още не мога да кажа, че съм го разучил напълно, но има неща от "Fundamental", "Battleship Potempkin OST" и "Release", които ми липсват тук и може би това е по-меланхоличната и драматична страна, която обикновено присъства в албумите им и която е толкова подценявана от публиката.

Бих казал, че от "The Way It Used To Be" не лъха нищо друго освен меланхолия... Между другото това е една от малкото песни, които слушам постоянно напоследък. Добра продукция, приятен текст, на моменти дори някои напявания напомнят за New Radicals и You Get What You Give, но по добър начин.
Последна редакция: 03 Април 2009 от Recoil
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #41: 25 Април 2009

Като втори сингъл ще бъде издадена "Did You See Me Coming?" (което предполагах, тъй като думата сингъл просто крещи от нея), а съдържанието му е доста интересно - освен редовната доза ремикси, ще има и цели четири би-сайда - "After The Event", "Up and Down", "The Former Enfant Terrible" и мегамикса от Брит наградите.

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #42: 11 Октомври 2009

От няколко дни в Гърция се носи слух за концерти на групата в Солун и Атина и днес един приятел ми каза, че вече било сигурно като в Солун концертът ще се състои на 21 ноември (събота), а в Атина на 20-ти.
Ако наистина това се случи, понеже вече се съмнявам да наминат и към нашата държавица, ще се наложи да сляза до Солун да ги гледам, така или иначе се пада събота (ако успея да си намеря билет, разбира се).
Последна редакция: 11 Октомври 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #43: 14 Октомври 2009

Днес започна продажбата на билети за концертите им в Атина и Солун и току що си закупих едно билетче онлайн за солунския концерт на 21.11, като доставка не е възможна, издават ваучер, с който билетите се взимат на място преди концерта. При получаването на билета трябва да се покаже ваучера и лична карта, за да се удостовери самоличността на купувача. Първите 1500 броя са на цена 35 евро и понеже са за арена и няма пред сцена или трибуни се обадих да питам и ми казаха, че билетите са само за арена и нямало да има други сектори. Който има желание да ходи може да си вземе от този сайт, има английска версия горе вдясно: www.ticketservices.gr

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
LiftedHigher
Джуниър
*
Публикации: 61

Профил
Отговори #44: 15 Октомври 2009

Съвсем скоро си купих двойния Concrete, който Светльо е споменал още 2006та и съм възхитена от него. Горещо го препоръчвам на хора, които не се боят от оркестрални аранжименти. Щеше да ми хареса, ако повече групи експериментираха по този начин. Вярно, че не всяка може да използва BBC Concert Orchestra като PSB или професионалисти в тази област като Анджело Бадаламенти, Ник Ингман, Крейг Армстронг и др., но много ме радва например, как, въпреки че включват и готови семпли класическа музика, Muse използват оркестралните аранжименти на Мат Белами и според мен им се получава.
Последна редакция: 15 Октомври 2009 от LiftedHigher

I'm always willing to learn when you've got something to teach.
Страници: 1 2 [3] 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.