DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [29 АПРИЛ 2006] Новини около издаването на John The Revelator  (Прочетена 30008 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #30: 01 Юни 2006

За мен, поне от 2-3 слушания, единствения оригинален ремикс в промото е този на U.N.K.L.E. Не че другите не къртят пломби, но само този разплита и потници Усмивка
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #31: 11 Юни 2006

"чичовците" не са ми непознати, но този път ме разочароваха май. сингъла ми харесва, колокото r A pain that i`m used to -тоест умерено.
   Hай-добро впечатление ми прави ремикса bill hommels audio magnetics.

for all the right reasons
for all the right reasons
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #32: 12 Юни 2006

John The Revelator дебютира под 18 в британския чарт.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MO.
Гост
Отговори #33: 14 Юли 2006

Вече се сдобих с пълната гама компакт диск макси сингъл едишъни, 7" и 12" винили от сингъла и съм много хепи! Клипа си е много добре и различен от напудрените концептуално разиграни такива.....различен и за самите Депеш, чудесен завършек на поредицата ангелски издания.....колекцията е на 777! Ухилен Пощурял Одобрение Ангелче Доволен Артуърка на Антон отново ме кефи поради поне 7 причини, струва си човек да похарчи малко за такива номизматично стойностни продукти!  Готин
nelly
Гратис Любовник
**
Публикации: 48

Профил
Отговори #34: 15 Юли 2006

Здравей.. Намигване
Случайно попаднах на твои публикации и съм впечатлена/сигурно редовно го чуваш това... Бияч...Искрено се радвам,когато срещна хора,които са истински фенове на групата,а още повече,човек като теб,който прави всичко възмойно тя да достигне до повече сърца и най-вече за феновете..!!! Усмивка 

Do i need to sell my soul for pleasure like this Did I have to lose control To treasure your kiss Did I need to place my heart In the palm of your hand Before I could even start To understand
MO.
Гост
Отговори #35: 18 Юли 2006

...Искрено се радвам,когато срещна хора,които са истински фенове...
Ами здравей, но не се доизказа какво ще ги правиш като ги срешнеш феновете! Ухилен Доволен Пощурял Намигване Ще им изпееш вероятно "Hi, hi seven again!" Ангелче
nelly
Гратис Любовник
**
Публикации: 48

Профил
Отговори #36: 18 Юли 2006

...Искрено се радвам,когато срещна хора,които са истински фенове...
Ами здравей, но не се доизказа какво ще ги правиш като ги срешнеш феновете! Ухилен Доволен Пощурял Намигване Ще им изпееш вероятно "Hi, hi seven again!" Ангелче
Здравей отново и благодаря за отговора .. Усмивка..На въпроса..ами,каквото и да напиша тук...сигурна съм,че се досещаш,че ще бъде относително..така,че е безпредметно.. Намигване...А иначе -да,бих запяла..ако ми се отдаваше..обаче.. Намигване Ухилен..

Do i need to sell my soul for pleasure like this Did I have to lose control To treasure your kiss Did I need to place my heart In the palm of your hand Before I could even start To understand
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #37: 13 Август 2006

Не е много в смисъла на темата но не ми се искаше да откривам нова за целта.

Гледали ли сте това клипче.
Аз лично не бях го гледал. Много се забавлявах на веселия Дейв. Хубаво е да се види, че зад това което слушаме в рамките на 1 час се крие месеци труд.
Някой наскоро ме пита, кой измисля "хореографията" на Дейв за концертите. Мисля в този клип присъства частичен отговор на този въпрос

Good Evening, Sofiaaa!
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #38: 22 Август 2006

Днес ми обърнаха внимание на тази интерпретация на JTR.
Не знам, дали друг път се е говорило тук за това... но ако всъщност това им е била идеята за създаването на песента?

(Извинявам се на Марго в темата "Смехории", по-късно видях нейния пост, във всеки случай, това видео задава въпроси)
Последна редакция: 22 Август 2006 от personal_Dessy

dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #39: 24 Август 2006

Според мен песента се отнася за Джордж Буш младши.  Ухилен

Е аз какво ви казах? Ухилен

http://www.youtube.com/watch?v=VaB1psXTjS4

Тва ме кефи супер яко, много повече от оригиналния клип!

personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #40: 24 Август 2006

Да, може би точно това е била оригиналната идея, което и да обяснява, защо са предпочели видеото да е само live, а да не е с някакъв друг сюжет, различен от този, който всъщност са имали предвид и който сега да върви неофициално в Интернет.
Ето че се появиха две препратки за варианти на последните им два сингъла.

Tonita
Кукла
Публикации: 31

Профил
Отговори #41: 08 Септември 2006

Според мен песента се отнася за Джордж Буш младши.  Ухилен

И аз мисля така... просто защото по никакъв начин текстът не ми се връзва с който и да е Йоан от Библията...

By claiming God
As his holy right
He's stealing a God
From the Israelites
Stealing a God
From the Muslim too
There is only one God
Through and through

Това по-скоро е илюстрация на нещата, с които Буш-младши е зает в последните години и според мен песента не се казва George the Revelator само от благоприличие  Усмивка
Пък и идеята за Апокалипсиса се връзва чудесно с резултатите от политиката на сегашния US президент... Псевдо-християнските ценности също са една от опорните му точки...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #42: 08 Септември 2006

Чудесна ирония, направи ми впечатление, че ефекта с натрупването на думичката LIE е направен доста професионално. Ако го искате за колекцията си, можете да изтеглите от Тук! Записано е в .mov формат, но лесно можете да си го конвертирате в .avi и да си го гледате на домашното DVD. Постването на този линк е съвсем легално, защото материалът не е издаден официално и авторът му е публикувал линк за безплатен даунлоуд.
Последна редакция: 08 Септември 2006 от kirilart
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #43: 09 Септември 2006

Пича който го е правил работи във VH1, доколкото знам, та затова е толкова професионално. Ако някой намери клипчето в кристално качество да не се срами да го пусне тук! Усмивка

BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #44: 09 Септември 2006

Наистина интересно, имайки впредвид това което се случва след стъпките на чичо Гошо Буш из света ;>

Цитат
И аз мисля така... просто защото по никакъв начин текстът не ми се връзва с който и да е Йоан от Библията...

Но Мартин е преплел и Библията - затова го бива, всички знаем Намигване. Накрая на клипчето са си пуснали пичовете цитата от Откровения.

Аз не се бях замислял за връзка с Буш честно казано, но сега като го погледанах някакъв факс пристигна в главата ми с такава. ]:>

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* revelation.JPG (16.85 KB, 262x302 - видяно 385 пъти.)

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
Страници: 1 2 [3] 4  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.