DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4]  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [29 АПРИЛ 2006] Новини около издаването на John The Revelator  (Прочетена 26517 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #45: 05 Октомври 2006

Имам удоволствието/неудоволствието да ви съобщя, че темата която сме разисквали до сега е за нещо, което не съществува. Йоан въобще не е излизал като сингъл на групата. И в този момент идва резонния въпрос - какво съм си купил тогава? Бесен
Не ми ли вярвате?  Ангелче
Ето вижте - линкче
 Ухилен Ухилен Ухилен

Good Evening, Sofiaaa!
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #46: 05 Октомври 2006

Имам удоволствието/неудоволствието да ви съобщя, че темата която сме разисквали до сега е за нещо, което не съществува. Йоан въобще не е излизал като сингъл на групата. И в този момент идва резонния въпрос - какво съм си купил тогава? Бесен
Не ми ли вярвате?  Ангелче
Ето вижте - линкче
 Ухилен Ухилен Ухилен

Радвай се, притежаваш рядък, неиздаван материал Усмивка
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #47: 06 Октомври 2006

...Макар че все пак е странно, че на линка, който си постнал, John не фигурира между Suffer Well и Martyr както би било логично да е...

... ами той точно за това го е публикувал линка, защото странно е меко казано, по-скоро е несериозно...

kiril101, сега успокои ли се, че си си купил баш каквото трябва... едва ли някой може да е по-убедителен от Tonita, при това с "железни" аргументи... Ухилен

... понякога се чудя, на хората скучно ли им е или просто не разбират от майтап, а искат да са услужливи ... Объркан

P.S. А когато на някой просто му хрумне да си изтрие поста, се получават "прекрасни" висящи последващи постове... julianep беше прав, че опцията "изтрий" няма да ни донесе нищо добро...
Последна редакция: 06 Октомври 2006 от Kevy

See what I see!
Страници: 1 2 3 [4]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.