DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4
  Печат  
Автор Тема: Muse  (Прочетена 17287 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #15: 08 Август 2006

Мuse имат доста твърдо и характерно звучене и въпреки,че е малко далече от музиката,която по принцип слушам ми харесват.Вече споменах в друга тема,че от новия албум като любима песен се оформи Hoodoo,а наскоро видях и клипа на Supermassive Black Hole,което за мен беше първото впечатление за групата като визия. Усмивка

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #16: 15 Август 2006

...да ми препоръчате нещо за да им дам и аз втори шанс.
не се смятам за фен нa muse, но time is running out ми беше супер любима песен, още преди да се запозная с техни албуми...а по-добрите такива са споменати вече =) въпреки, че честно казано рядко ги завъртам...
deiv4o
Гост
Отговори #17: 22 Ноември 2006

21/11/06  MUSE- WEMBLEY ARENA

Не сам от наи големите фенове на групата но снощи останах  без думи,
в моят топ 10 го слагам  на 2 място, публиката подивя ,тези които бяха standing си направиха един кръг посредата и стана пого от около  7000 човека & Шок Шок Идиот ,после пуснаха в публиката едни огромни балони пълни с листа от рози ,вокала  на групата подивя и си потроши китарата а  саунда беше извънземен, ето тука някоя  друга снимка пак сега качвам около 9 клипчета  да видете точно за какво приказвам Усмивка

ето ги и тях, както казах не съм голям фен и незнам повечето имена на песните но сам качил все неща  които си струват

here
and here
and here
and here
and again here
and here
and stops here

[attachment deleted by admin]

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* DSC03674.JPG (138.95 KB, 640x480 - видяно 453 пъти.)

* DSC03711.JPG (145.16 KB, 640x480 - видяно 467 пъти.)

* DSC03733.JPG (141 KB, 640x480 - видяно 445 пъти.)
Последна редакция: 23 Ноември 2006 от deiv4o
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #18: 17 Декември 2006

Супер добра група!Не ги познавам много,а трябва,защото малко останаха групите,коита правят качествени неща.Всъщност Muse е една от групите които бих желала да видя на живо. Усмивка

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #19: 07 Януари 2007

Muse са първата група, за която е потвърдено, че ще изнесе концерт на новопостроения стадион Уембли и това ще стане на 16 Юни.

Капацитетът на стадиона за този концерт ще е около 75000 зрители и се очаква да бъдат потвърдени 3 подгряващи групи.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #20: 07 Януари 2007

Muse са първата група, за която е потвърдено, че ще изнесе концерт на новопостроения стадион Уембли и това ще стане на 16 Юни.

Капацитетът на стадиона за този концерт ще е около 75000 зрители и се очаква да бъдат потвърдени 3 подгряващи групи.

Вижте какво: вече няма визи, Уиз еър пътуват до Лондон за смешни пари, дали да не си направим труда да ги чуем на Уембли, а?

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #21: 06 Април 2007

Британската група Muse записа името си сред победителите от тазгодишното издание на наградите на английското музикално списание „NME" и то в една от най- престижните категории - за най-добра британска банда.
Въпреки че не успяха да вземат наградата лично, тъй като бяха на турне в Азия,  Muse изказаха своята благодарност чрез видео послание към всички свои фенове за оказаната им подкрепа.
Малко преди тези награди бандата бе отличена и с награда Brits за „най-добра група, свиреща на живо" и с приз „най-добра алтернативна група" от тазгодишното издание на наградите MTV Europe.
Признанието за Muse дойде след пускането на техния четвърти албум „Black Holes and Revalations", от който до момента са пуснати два сингъла  - „Supermassive Black Holes" и "Knights Of Cydonia".
Албумът бе обявен за най-продаван чрез даунлоуд във Великобритания за 2006 г. Успоредно с това продължават и концертите на Muse по целия свят.
През април предстоят изяви в Полша и Мексико, а графикът за юни и юли прелива от участия на престижни фестивали като Pinkpop в Холандия на 27 май, на 1-2 юни Rock Am Ring и Rock In Park в Германия, на 8 юли Roskildе.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #22: 03 Май 2007

За мен Muse са една от най-гениалните групи в момента.Не случайно мнозина ги сравняват с Депеш,като дори самия вокал Матю Белами в интервю признава,че  след като е слушал Депеш Мод по-обстойно е разбрал сравненията тъй като и двете групи имат уникално за времето си звучене.Няма нито една друга група подобно на Muse или на Депеш като звучене.Сравненията с Radiohead са ми направо смешни,та Radiohead се доближават повече до Депеш в почти всичките си албуми(поне що се отнася до мрачните текстове и смесицата от електроннен саунд и китари).
 В съвременната музика иновативните нови групи са доста малко.За мен Muse са невероятна банда,която изпъква на фона на цялата друга нова  поп и рок сцена.И макар подобно на Депеш и на други гениални групи Muse да биха могли да се определят като "мейнстрийм",дори някой ги определят като "поп" (защото няма значение с какви инструменти правиш поп музика),според мен те са най-великата Alternative група на света (след Депеш разбира се).
Последна редакция: 03 Май 2007 от Infra Red

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #23: 01 Юни 2007

Снощи бях на техен концерт .Беше ненормално  Пощурял !
Сега съм твърде уморена за да кажа повече ...по - нататък ще пиша . някакък не мога да си събера мислите ...
ПС   Пощурял Усмивка

reach out and touch faith !
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #24: 01 Юни 2007

Реших да не натоварвам темата с излишни възклицния и описания . Но тъй като трябва понякакъв начин да си изкарам емоцията , ще понапиша нещо в дневника , стараейки се да е по -кратичко .
От снимките ми не се разбира особено много , то снимки в нета , колкото искаш , ще ви прикача само една-две за красота .
пс - мале , ако можех да ида на Уембли ..... Очиврът

* 1.jpg (76.99 KB, 480x334 - видяно 371 пъти.)

* 2.jpg (101.96 KB, 480x360 - видяно 339 пъти.)

* 3.jpg (69.01 KB, 347x250 - видяно 455 пъти.)

reach out and touch faith !
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #25: 23 Юли 2007

http://www.last.fm/venue/8847965

Според този линк Muse ще са лайф в Белград на 07 октомври.

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
melatonin
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #26: 14 Август 2007

Потвърдена е датата в Белград в официалния сайт на Muse Усмивка
то и другите европейски дати:
4th - Athens, Greece
6th - Bucharest, Romania
7th - Belgrade, Serbia
9th - Zagreb, Croatia
10th - Budapest, Hungary
13th - Kiev, Ukraine
15th - Moscow, Russia
17th - Helsinki, Finland
19th - St. Petersburg, Russia
21st - Stockholm, Sweden
23rd - Oslo, Norway
24th - Copenhagen, Denmark
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #27: 20 Август 2007

Потвърдена е датата в Белград в официалния сайт на Muse Усмивка
то и другите европейски дати:
4th - Athens, Greece
6th - Bucharest, Romania
7th - Belgrade, Serbia
9th - Zagreb, Croatia
10th - Budapest, Hungary
13th - Kiev, Ukraine
15th - Moscow, Russia
17th - Helsinki, Finland
19th - St. Petersburg, Russia
21st - Stockholm, Sweden
23rd - Oslo, Norway
24th - Copenhagen, Denmark

ех, няма да е зле на 5ти да вместят и една дата в София, но за съжаление не виждам как това ще се случи.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #28: 20 Август 2007

Хм...до някъде би било яко.Залата ще е празничка и 200-тата фена на Muse ще си куфеем на воля,на всеки ще се падат по 2-3 квадтратни метра за подскачане Усмивка Не мисля обаче,че ще има кой да се наеме да организира концерта на свръхнепопулярна у нас,но мегапопулярна в чужбина група .

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #29: 20 Август 2007

Хаха, клипът на Knights Of Cydonia е изключително забавен!
Известно време се чудих дали се побърквам или наистина пианото в Hoodoo ужасно много прилича на пианото в концерт №1 на Чайковски! Чудех се и отде иде това пиано изобщо. После си прегледах Уикипедията и всичко ми се изясни.
Брех тоз Матю Белъми, брех, такъв сгоден младеж!
И изобщо из целия Black Holes And Revelations тук-там има едни мотивчета, дето са ми адски познати и ако не бях чак толкова неграмотна откъм класическата музика, щях да мога да кажа на какво точно ми приличат. А в Take a bow е много повече от мотив, ама на, акъл море....
Опитвам се да кажа, че албумът все повече ми влиза под кожата, обаче се дразня, че май не мога да го оценя напълно. Ама ще слушам, кво ми остава. Страхотно е Усмивка
Позагледах се и в живите изпълнения - думи нямам! Определено изглежда като нещо, което заслужава да се види.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Страници: 1 [2] 3 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.