DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4]
  Печат  
Автор Тема: Muse  (Прочетена 17279 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #45: 17 Ноември 2009

депеш с вокалите на матю вече си има клип Усмивка
http://www.youtube.com/watch?v=vhHhKIa8jbo
kasaba
Кукла
**
Публикации: 27

Профил
Отговори #46: 05 Юли 2010

Някой има ли идея защо като чуя Muscle Museum и се сещам за някаква песен на български. Има ли някаква такава кражба или си втълпявам ? Някой по на Ти с фолк-попа ?
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #47: 07 Юли 2010

Някой има ли идея защо като чуя Muscle Museum и се сещам за някаква песен на български. Има ли някаква такава кражба или си втълпявам ? Някой по на Ти с фолк-попа ?

Не знам за песен на български, но като чуя музикална кражба се сещам за 4те акорда и определени прогресии, които се повтарят в безброй много песни.

Иначе в началото всяка една песен на Muse ми звучеше като нещо друго, но пък в това се крие и част от чара им Усмивка
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #48: 07 Юли 2010

Миро, това с четирите акорда е безумно забавно. Викам да направим една dm.org банда и да изкараме албум в 4 акорда  Ухилен
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #49: 18 Октомври 2013

Мат Белами обяви, че през следващата година, Muse ще започнат работа по  записването на нов албум.
През ноември месец ще е и премиерата на новият им концертен филм "На живо от Олимпийският стадион в Рим", заснет на 6 юли пред 60 963 зрители.
Това е и първият концерт, който ще бъде издаден в 4K Ultra High Definition формат за кино, който позволява излъчване на 4 пъти повече пиксели от стандартният кино формат или 8.8 млн. пиксела. Освен в 4K, филмът ще бъде издаден на DVD, CD и Blue Ray.
През следващата година се навършват 20 години от създаването на групата, като се очаква групата да отбележи кръглата годишнина с турне,

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #50: 21 Октомври 2013

Концертният филм ще бъде излъчван и в България  Усмивка Не съм особен фен на последните два албума, но със сигурност ще се гледа: http://www.kinoarena.com/MUSE-LIVE-AT-ROME-OLYMPIC-STADIUM-JULY-2013_388517.html

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #51: 21 Октомври 2013

Забелязах, че скоро в Арена даваха концерт на Роби Уилямс и силно се надявах, че няма да пропуснат Muse. Супер новина! Така да се каже, ще имаме възможност да бъдем част от историята. Не съм им бил никога на концерт, но чух само положителни неща за турнето им, а сцената им е била впечатляваща. Забавно ще е да се гледа на живо, поне надявам се публиката няма да е малоумната тълпа нагъваща пуканки и хилеща се на плоски шеги.

La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #52: 07 Ноември 2013

Ами какво да кажа, интересно беше да се види.
Кадрите и звука бяха впечатляващи, всички хитринки в заснемането на концерти бяха използвали, нямам представа колко камери са заснели концерта, но нямаше нито един случаен кадър, включително на публиката. Единствено липсваха хеликоптерните кадри, предполагам съвсем умишлено защото концерта беше по-тъмно, а и без да съм бил на стадиона си спомням, че е в покрайнините на града и едва ли има кой знае каква гледка към РИМ, дори и по светло. Пиро-ефекти, конфети... крушка-балон с акробатка (впечатляващо зрелище)! Интересно, че двама от героите в прожекциите излязоха на сцената... тук може би са новатори.

Иначе на Resistance настръхнах! Публиката изглеждаше много яка, млади хора, които не спряха да скачат. Аз си признавам, че по-новите неща на Muse не са точно my cup of tea. Филмът е прекрасно направен и звука е превъзходен. Доста грандоманска продукция, чак не мога да си я представя в зала, сякаш на грамадни стадиони като Олимпико и е мястото. Сцената... готина да, различна, изобщо не е удачно каквото и да било сравнение с тази на ДМ, но и със сигурност тази е една от най-големите използвани в бизнеса изобщо.

Само положителни неща, едва ли някой би останал разочарован.
Усещането ми на мен беше по-скоро, че присъствам на рок представление,  отколкото на традиционен рок концерт.
Последна редакция: 08 Ноември 2013 от MAO BOY

La tête dans les nuages
Страници: 1 2 3 [4]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.