DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Про-шотове  (Прочетена 2436 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
16 Август 2005

а бре dobo, има ли къде да хостнем няколко про шот-а, които ще смеся и синхронизирам със саундборд аудио ?
намират ми се няколко, които не са пускани в уеб пространството, а и като ги смеся... съвсем пък няма как да ги е имало преди това Усмивка
даже може и да ги компилираме, за да получим нещо като "a perfect concert" и да е с що годе добър стерео звук и стабилна и качествена картина от различни години и различни турнета.
Последна редакция: 16 Август 2005 от Recoil
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #1: 16 Август 2005

Може, може... Само с bandwidth-a трябва да фнимафаме. 100GB стигат ли?

Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #2: 16 Август 2005

ами дай да го измислим.
днес видях, че имам малко повече отколкото си спомням.
и че последните няколко диска изобщо не съм ги преглеждал.
но доколкото си спомням имаше хора от форума пък и разни познати, които са били в прага през 98ма.
от там намерих про шот и мисля да добавя звука на единият саунбоард от ел ей същото турне. само трябва да видя дали мога да ги синхронизирам.
имам и про шот със саунбоард на партито в на ел ей 97. видях и някакви про шоти от мтв, филаделфия, 90та. един про шот от брест 85та, пххх... бе, доста са.
а най-забавното е цял концерт про шот/саундбоард от 82ра (лондон, хамърсмит одиън), на който мартин е с брада, а алан още не е бил официално част от групата, но свири с тях Усмивка анди и дейв респективно са ужасно млади и невинни Усмивка
да взема да рип-на нещо, да го направя като за всд и също да го компресирам по около 5-6мб на минута и да видим... май разделено на тракове ще е най-добре.
а цял концерт... си е много трафик Усмивка но ще видим, може да е някой от първите.
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #3: 16 Август 2005

Ами аз съм бил в Прага и би ме изкефило много да видя запис от там. Както и от 90-та година... Усмивка

Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #4: 16 Август 2005

е, в случай, че не успея да го синхорнизирам със саундборда... ще го постнем и с оригиналния звук... не е чак толкова лош Усмивка
но трябва да видя дали е целият... иначе е про шот, дясно от сцената... точно между преградите и сцената или по-скоро до сцената. една камера немонтирано...
вероятно е трябвало да се излъчи част от материала по някоя местна телевизия.
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #5: 26 Август 2005

мда, както винаги се случва... не гледам между редовете.
от прага (98) ми се намира под ръка някаква компилация, като интересното е, че първите 4 песни (въпросните про шот) са снимани от концерта в рига, а не в прага...
е нищо де...
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.