DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 7
  Печат  
Автор Тема: Кога пристигат DEPECHE MODE?  (Прочетена 29419 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
23 Май 2006

Някой знае ли кога приститат DM в София, в кой хотел ще бъдат, ще ходят ли при Слави и други такива неща?

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #1: 23 Май 2006

Това са много хубави въпроси. Oще когато разбрах, че ще идват в България ме интересуваха точно тези въпроси. Честно казано хич не искам ДМ да са гости на Слави, но пък от друга страна, по този начин при него имаш възможността да се докоснеш по-близо до тях. Не искам да ходят при този кретен Слави, който ще каже, че слушал Депеш Мод от както се помни и, че те са му приятели. ДМ не заслужават такава подигравка.
 Много искам да знам кога пристигат и в кой хотел ще бъдат. Ако някой разбере някои подрибности около тези въпроси да пише за да посрещнем най-великите хора за мен  :

DEPECHE MODE

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #2: 23 Май 2006

И аз не гледам Слави но това е един много добър повод да издържа да го гледам Усмивка защото него нито ще го виждам нито ще го чувам. Обаче си мисля, че той ще драпа със зъби и нокти да ги вкара в предаването си, което е добре за нас ако въобще пусне билети. Аз не успях да си взема билет пред сцената  Плачещ и ще съм много доволна да ги видя по отблизо.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #3: 23 Май 2006

Цитат
Честно казано хич не искам ДМ да са гости на Слави, но пък от друга страна, по този начин при него имаш възможността да се докоснеш по-близо до тях.

Ок, ще се "докоснем по-близо" до тях като зрители, но ако на него му хрумне "гениалната" идея да направи cover на тяхна песен в чалга вариант?!  Побъркан Бесен Бияч

SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #4: 23 Май 2006

Ок, ще се "докоснем по-близо" до тях като зрители, но ако на него му хрумне "гениалната" идея да направи cover на тяхна песен в чалга вариант?!  Побъркан Бесен Бияч

Това вече ще бъде наглост от негова страна  Бияч
Не стига, че тъпата Глория (където не може да произнесе правилно името на Депеш Мод) реши да направи кавър на "Enjoy The Silence"   Бесен  Идиот  Побъркан, ами ако и Слави реши вече....ще се побъркам  Ядосан

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
personal_Dessy
Ултрас

Профил
Отговори #5: 23 Май 2006

Цитат
Не стига, че тъпата Глория (където не може да произнесе правилно името на Депеш Мод) реши да направи кавър на "Enjoy The Silence"   Бесен  Идиот  Побъркан, ами ако и Слави реши вече....ще се побъркам  Ядосан

Да, но за съжаление, доколкото знам, това е неговият начин да прави особено "ценни подаръци" на гостите си  Побъркан Бияч Идиот Ядосан Ядосан

dockapi
Гост
Отговори #6: 23 Май 2006

Цитат

Да, но за съжаление, доколкото знам, това е неговият начин да прави особено "ценни подаръци" на гостите си  Побъркан Бияч Идиот Ядосан Ядосан
Да не мислим за най-лошото.Само че не знам ,дали ще се доберем до интересуващата ни информация,предполагам,че хотелът старателно ще се пази в тайна,за да не бъде обсаден от феновете.Ако имаше начин поне да се влезе на soundcheck -а  Тъжен  Ех мечти ...... Плачещ
Последна редакция: 23 Май 2006 от dockapi
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #7: 23 Май 2006

За да не ни е срам докато гледаме как Слави се подиграва с Депеш,един бойкот от страна на феновете ми се струва съвсем реален,друг е въпросът дали някой изобщо ще ни обърне внимание Усмивка
А иначе идеята да ги посрещнем е добра- не знам другаде дали има такава практика.Това със сигурност няма да е неприятна изненада за групата УсмивкаИмало е случаи фенове да посрещат актьори и какви ли не други, защо да не може да се направи същото и за ДМ.
Последна редакция: 23 Май 2006 от MaoriGirl
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #8: 23 Май 2006

Еее Хора...не се настройвайте така негативно. Надали ще се осмили Слави, ако изобщо има предаване с тях, да направи кавър на ДМ. Все пак са велика група и най-много да им изпее някоя фолклорна песен и да им разкаже за България. Но аз си мисля, че няма да има предаване с тях като гости.

Angels of the Universe
stanoevus
Кукла
Публикации: 38

Профил
Отговори #9: 23 Май 2006

бихте ли  им подарили  нещо ако имате възможност да ги видите отблизо???
работя на летището така че,ще ви дам точна информация кога идват... Усмивка
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #10: 23 Май 2006

Молба към всички за които това не е първа среща с групата.Кажете каква е практиката ,ако има такава-по принцип кога пристигат кога си  тръгват,защото може да се помисли и за изпраштането все пак .

dockapi
Гост
Отговори #11: 23 Май 2006

кога си  тръгват,защото може да се помисли и за изпраштането все пак .

Че трябва да ги посрещнем,трябва,но никакво изпращане  Бияч.Да ги задържим поне още 48 часа  Полицай,please!!!
Интересно къде ще отидат след концерта?Специално Martin   Доволен

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* dm1.gif (14.05 KB, 401x82 - видяно 679 пъти.)
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #12: 24 Май 2006

Депеш Мод никога няма да отидат на подобно долнопробно шоу като това на Слави,помнете ми думата ! Колкото и да се мъчи "дългия" да ги покани за гости,все ще удря на камък,абсолютно съм сигурен!

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Nick at Night
Гост
Отговори #13: 24 Май 2006

Депеш Мод никога няма да отидат на подобно долнопробно шоу като това на Слави,помнете ми думата ! Колкото и да се мъчи "дългия" да ги покани за гости,все ще удря на камък,абсолютно съм сигурен!
Не желая да обиждам никого,затова дано бъда правилно разбран.
Предполагам,че "дългия"ще се набира,като глист на буца за да вкара dm в студиото си,но небива и той самият да забравя че Депеш имат последната дума!
personal_Dessy
Ултрас

Профил
Отговори #14: 24 Май 2006

Depeche Mode може по принцип да не участват в подобен род предавания, но това не означава, че "познават" Слави и знаят за какво иде реч.
Ако организаторите решат, че това допълнителен начин за голяма реклама, нищо не им пречи да кажат, че това е едно от най-гледаните и популярни предавания тук, което се приема много добре от голяма част от зрителите.
Силно се надявам да няма такива залитания в крайности и да ни бъде спестена тази "културна" проява от престоя им в България.

Страници: [1] 2 3 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.