DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос:   Кой ви е любимият анимационен сериал
Ну, Погоди! - 4 (10.5%)
Бъгс Бъни - 1 (2.6%)
Том и Джери - 17 (44.7%)
Пинко розовата пантера - 3 (7.9%)
Семейство Флинстоун - 4 (10.5%)
Роуд рънъра и Койота - 9 (23.7%)
Общ брой гласове: 32

Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Любими анимации  (Прочетена 18364 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #30: 05 Юни 2006

Еи, да и аз сега се сетих за този смърф. Той май беше най-забавен. иначе Смърфовете мен нещо ме депресираха> Сигурно беше заради този син цвят и заради фона (те винаги бяха по разни мрачни гори и пущинаци)
Ина4е една от любимите ми анимации, заради която дори закъснявах за училище, беше едно канадско филмче:
Beast Wars
 Одобрение

jump out of time
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #31: 05 Юни 2006

"Beast Wars"  беше компютърна анимация, нали?
Nick at Night
Гост
Отговори #32: 05 Юни 2006

За тези,които си спомнят само ще спомена Доктор Снагълс и водното паяче "ех това водно паяче,чудно паяче е то" Усмивка
zuu
Смутител

Профил
Отговори #33: 06 Юни 2006

Да, Да Beast Wars беше 3Д анимация и при това мн добра за онова време (или тогава поне нямах представа какво правят японците) Първите епизоди ги има качени в арена и дори и сега си ги гледам понякога. напомнят ми на детските, безгрижни години, когато спокойно можеше да закаснееш за у4илище и в най-лошия случай да получи 1/3 отсъствие

jump out of time
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #34: 06 Юни 2006

Хм,не мога да се сетя за Beast Wars,вероятно съм го гледала,но не помня.
Имаше едно друго филмче,което просто обожавах- "Приключенията на Боско",пускаха го по време на предаването "Събота късен следобед" през 91 год. и мисля,че не са го повтаряли оттогава.Не знам дали някой изобщо си го спомня Тъжен.Записвах си всяка една серия и още си пазя касетите.Сюжетът за спасяването на света беше много интересен и нямаше как да пропусна серия,защото се губеха важни моменти от историята.Не разрешавах никой да ме безпокои по време на даден епизод.Може би филмчето освен с интересен сюжет ме е привличало и с различната анимация и приятната музика.Дори с някои от децата от блока си правехме конкурси за рисунка на героите от филмчето,толкова се бяхме запалили Побъркан.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
lady_evil
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #35: 07 Юни 2006

А моят любим анимационен сериял е "Кро", помните ли го? Култовият герой от добрата стара каменна ера и неговата банда неандерталци Пощурял Беше стахотно, а сега не мога да си го намеря и много ме е яд, че не го дават. Ще ми се дребосъчето ми да израстне с хубави анимета като "Том и Джери" или "Ну, пагади" и много ме е яд, че по тв-то въртят некви тъпотии от рода на "Волтрон","Спайдърмен", "Айрън мен" и разни други менове дето само към агресия подтикват.

"...той подскачаше,сякаш чуваше музика и танцуваше в ритъм, който отекваше само в главата му. А лунната светлина за миг озари лицето му и то беше като череп на ангел..."
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #36: 07 Юни 2006

много ме е яд, че по тв-то въртят некви тъпотии от рода на "Волтрон","Спайдърмен", "Айрън мен" и разни други менове дето само към агресия подтикват.

Не е вярно, в "Спайдър-мен"  ни учат, че "С голямата сила идват и големите отговорности" Намигване
eloa
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #37: 08 Юни 2006

аз пък харесвам много чибурашка и се питам заЩо не фигурира....
иначе явно съм по-руските - кефя се на ну пагади...
на кво друго на southpark...mmmm оncle fucker....
ps не знам дали така се пише чичо

vi veri UniverSum viciiiiiiii
zuu
Смутител

Профил
Отговори #38: 08 Юни 2006

Аз тази анимация чичо Fucker  за пръв път я чувам??  Шок

jump out of time
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #39: 09 Юни 2006

uncle - с u.
и аз не съм го гледал това анимационно.. да не е ниакое анимационно за възрастни Полицай

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
eloa
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #40: 12 Юни 2006

ох,не тва е една луда песничка от south park.... Усмивка не е анимационно за възрастни....но пък е добра идея за такова... Намигване давай maomode!!

vi veri UniverSum viciiiiiiii
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #41: 28 Март 2008

една много забравена тема, но просто ето това филмче веднага ми стана любимо като го видях, а по-подходящо място и да искам не мога да му намеря Усмивка

ages of delirium
curse of my oblivion
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #42: 28 Март 2008

имаше едно филмче, едно време - Семейство Мейзга и то беше много нашумяло, освен това като дете бях напипал от един съсед живял във Финалндия няколко касети с анимационната версия на инспектор Гаджет, която, макар и на този странен език намирах за особено интересна, скоро гледах, че я въртят и по някой от бг каналите.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.