DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Любими компютърни игри  (Прочетена 13324 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dockapi
Гост
27 Май 2006

Както всички знаем някои от членовете на Depeche Mode  Доволен са доста запалени по компютърните игри.Предполагам,че и Вие обичате да играете?Синът ми и мъжът ми играят главно на Quake,затова и не мога да стигна до форума понякога Ухилен Ухилен Ухилен
А Вие? Усмивка
Nick at Night
Гост
Отговори #1: 27 Май 2006

Маняк съм на Lock On!Горещо я препоръчвам на хора,които харесват авиациата.
Играта е със страхотни графики и мисии.
Ако представлява интерес може да опитате на www.lo-mac.com/
Последна редакция: 28 Май 2006 от Nick at Night
Lin
Гост
Отговори #2: 27 Май 2006

мммм форума става по-сладък и от шоколад Пощурял...
едно от любимите ми занимания е да джиткам на NFS most wanted, но за съжаление игричката я изтрих.... заради друга по-готина : Tony Hawk`s american westeland
и такааа цял ден карам някоя мощна количка или просто чупя главата на някой скейтър Ухилен

но иначе съм пристрастена към Heroes
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #3: 27 Май 2006

Имаше преди една игра Crock, с един крокодил Усмивка - вярно, че беше детска, но бях много добра - бях я превъртала 5-6 пъти, а тя си беше сложна Усмивка. Иначе предпочитам игри от типа на Need For Speed и понякога и бой Бияч. Помня едно време на SEGA-та много играех на Mortal Combat, пък Супер Марио си е класика. За съжаление обаче не съм играла на компютърна игра сигурно от година, само понякога играя на Game Boy-я, но наистина рядко се случва вече.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #4: 27 Май 2006

Тъй като съм голям фен на футбола обичам да играя Football manager.Не съм любител на Fifa-та,защото еднообразието е голямо при нея...Други игри,които обичам са War Craft,Star Craft,Age of empires и др. стратегии.Напоследък не играя никакви игри освен Football manager 2006,нещо взеха да ми изтъпяват...или може би просто порастнах.

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #5: 28 Май 2006

тази Football Manager на EA Sports ли е?

навремето бях доста запален по първият Championship manager от 94, както и по един испански мениджър горе-долу от същото време. заигравахс е и с по-късните версии на Championship Manager.

като, че ли най дълго време пред компютъра съм изкарал пред първата Цивилизация, Master of Magic и Diablo.

eто и една онлайн игра, която ме занимава от известно време:
http://www.littlebillsdrivingschool.co.uk/

включете средната игра, която се казва 3 point turn. целта е колата да премине дори и с малко пунтираната линия, да направи обратен завой, като по възможност без да се удря в тротоара и да излезе от екрана. най-добрият ми резултат е 19691. пробвайте се да го биете и ако успеете дайте насоки, как сте го направили.
Последна редакция: 28 Май 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #6: 28 Май 2006

На фона на толкова супер модерни игри, мен все още ме радва една много стара китайска игра:

Маджонг

Ангелче

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #7: 28 Май 2006

маджонг играта с плочките, от които има две еднакви в купа ли беше...и които трябва да отстраняваш по двойки.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #8: 28 Май 2006

Да, Мао, дала съм по-горе линк към нея (един вариант от много възможни), ако на някой му се прииска да поиграе  Намигване

Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #9: 28 Май 2006

тази Football Manager на EA Sports ли е?

Мао,не е на EA.На Sega e.Manager-а на EA Sports е доста по-глупав и елементарен.Ето виж този сайт : http://www.sigames.com/fm/
Наистина е направен доста добре.Аз го играя от Championship manager 2001/2002 и винаги ми е бил интересен.А иначе този Football manager се явява продължението на Championship manager.Преди Sega и EIDOS бяха обединени,но после и 2-те фирми си издадоха свои manager-и,та...този на Sega e доста по-добър.
Последна редакция: 28 Май 2006 от Mr Writer

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #10: 28 Май 2006

Аз играя на една стара, но много хубава игра.....1934... Чикаго - "Мафиа" Одобрение

Angels of the Universe
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #11: 29 Май 2006

Myst, Riven, Syberia... krasivi questove... kolkoto se moje po-zamotani Усмивка

ages of delirium
curse of my oblivion
Dorrian
Гост
Отговори #12: 29 Май 2006

Rome Total War
 ...е любимата ми. Става въпрос за експанзията на народите в Европа през първите два века преди рождество Христово, както и малко след това. Исторически се припокрива добре, а саундтрака е невероятен  Усмивка
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #13: 30 Май 2006

На мен кюбими са ми повечето компютърни игри от преди 1994 - 1995-та година. През изминалите години всичко е клонинг на 3D shooter.

Сред класиките са:

Doom
Master Of Orion
Lands Of Lore
Dune 1&2
Quest For Glory 3
Prince Of Persia
и стотици други.

Повечето са abandonware и могат да се изтеглят безплатно тук:

www.freeoldies.com

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #14: 30 Май 2006

Хммм стар геймър съм аз, вече съм загубил част от стръвта и постоянството си в превъртането на игрите на един дъх и безсънните нощи са отдавна история, но все пак прекарвам по няколко часа седмично във виртуално шофиране. Това са моят тип игри: ралита, офроуд, формула, всичко на четири колела е минало през ръцете и харддиска на компютъра ми Усмивка
Като се започне от Commodore C64, мине се през конзолните варианти на Panasonic 3D и Sony Playstation и се стигне до PC.
Напоследък се върнах назад във времето, за една игра която си заслужава, но остана неизиграна от мен навремето: Mercedes Benz World Racing, много приятна графика и чудесно управление на автомобилите.
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.