DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Любими компютърни игри  (Прочетена 12688 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
deiv4o
Гост
Отговори #15: 01 Септември 2006

ето и едно dm пъзелче

http://www.rene-depechemode.de/cgi-data/web-games/puzzle/game.html
contradictor
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #16: 03 Септември 2006

Цитат

Интересно пъзелче Одобрение,от третия път се справих
Последна редакция: 03 Септември 2006 от The Fein

"If you wanna use guitars,use guitars..."
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #17: 03 Септември 2006

Доста дълго мародерствах в Quake и CounterStrike  Зъл
Това беше, докато ходех в любимия си Нет-Клуб ,където се събираха 'обичайните заподозрени' Усмивка
В последно време си пускам HerosIII, но като цяло хъса ми за игра се загуби с напредване на годинките Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
yty
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #18: 03 Септември 2006

Myst, Riven, Syberia...
уау, падаш си по игри които харесвам и почвам, но никога не довършвам...голямо търпение се иска, пък аз май го нямам и все до хинтове прибягвам (чийтърка и тва си е Очиврът)Усмивка последно играх CSI, по-простичка от MYST и RIVEN и все пак много интересна и зарибяваща Пощурял
The_White_Raven
Някой
**
Публикации: 13

Профил
Отговори #19: 03 Септември 2006

Хъм.....абе аз си падам геймърка  Усмивка Предпочитам да играя фърст пърсан пъзели,кликандпоит ориентирани игри и адвенчари.
Любими игри са ми:Syberia 1 и 2, Post Mortem, The Black Mirror, Aura: Fate of the ages,Поредицата Monkey Island, Still Life,Шерлок Хоумс:Случая с изчезналата сребърна обица, Agata Christie: And Then There Were None, Ankh, Paradise, Fahrenheit:Indigo Prophecy....и още, и още  Усмивка Определено обичам да разцъквам някоя и друга игрица

Mandy:"Love is for the weak minded."
smokyninho
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #20: 05 Септември 2006

аз откак се помня се на Heroes си джъткам.още от малък фъстъчко почнах с 2-рата част,след това излезе 3-та,която играя и до днес,след 3-тата 4-та(от която съм истински разочарован) и сега след като излезе 5-та съвсем се отчаях,че добрия стар Heroes си е отишъл  Плачещ

освен тези две играя WOW,Warcraft 3(the frozen throne и то само в Battle.net) и когато ми скимне CS или нещо другио за разнообразие.

а като фен на Baseball-a търся нещо на ЕА и по принцип намерих,но е от 2005-та(MVP Baseball 2005) и ся търся то 2006-та,ама то май свърши...

flesh and bone by the telephone
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #21: 05 Септември 2006

Аз не съм много по игрите, но от време на време се изнервям с Zuma.

Цитат

Deiv4o, първото пъзелче беше лесно, но второто с розата и златните топчета ме мъче вече половин час Плачещ.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #22: 05 Септември 2006

... лелееее, от кога не съм се сещала за компютърни игри, а преди доста време бая време потрошвах по игрички разни... спомням си, че като студентка пропуснах цяла сесия, защото се бях вманиачила по Хироус... после Диабло бичих известно време. Всъщност така, като се замисля, основно предпочитам стратегии, защото явно рефлексите ми куцат... когато CounterStrike излезе и нашумя, що гледане съм изгледала, що акъли съм дала, но винаги друг играеше - аз бях само стратега зад рамото на играча, ама много ги усещах гадовете ... хихихихи ... Ухилен

... сега вече нищо не играя Плачещ... много, мнооого рядко, когато искам да се почувствам велика, си пускам Хироус, просто, защото съм непобедима там.... хех Намигване

See what I see!
alkariel
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #23: 13 Септември 2006

И аз преди направо бях манячка, като се почне от Dave, Mario и най-първия принц на Персия, през първия Wolfenstein, но най-голямото заседяване беше на Diablo и по-късно на Sacred...Леле като си спомня, това верно бяха геймърски времена, да си седя цяла нощ, за да стигна на еди-коя си земя или да убия някой по-главен Побъркан Сега вече не ми доставя чак такова удоволствие,а и ми умръзват бързо.Последно май повечко се заседях на едно NFS- MW май беше...Иначе напоследък много ми се играе някой куест, една приятелка ми беше разправяла за някаква игра, наподобяваща "От местопрестъплението", супер зарибяващо и едновременно с това интересно и поучително...Поне тя така каза,но може да й се вярва.Ше й припомня да ми даде дисковете Усмивка
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #24: 16 Март 2008

Наскоро открих една наглед простичка онлайн игра, която не е толкова времеотнемаща - в началните етапи на кампанията отнема по 5-10 минути сутрин и вечер...става дума за Travian, световно известната онлайн стратегия, която вече има и българска версия.
Нашия Травиан предлага два нормални сървъра - 1 и 2, като на 1 играят старите кучета и е доста трудно за новак да оцелее, а 2 е пуснат сравнително скоро и разликата в силите не е толкова драстична. Сървър номер 3 е скоростен сървър, тоест предназначен е за по-нетърпеливите - там времето се движи три пъти по-бързо. Всеки един сървър има по около 7000 активни играча, 99% от които са българи.
Играта предлага всички елементи на стратегия - започва се с малко селище с няколко заселника и постепено с развиването на ресурсите, расте и популацията на градчето ви. С напредване в играта ще построите казарма, академия и различни работилници за оръжия и брони, в които ще създадете войска, с която да браните своята територия. Ресурсите като в повечето стратегически игри са: желязо, глина, дървесина и жито, с тях получавате достъп до множество ъпгрейди в различни области.
Накратко това е представянето на играта, ще ми е интересно дали някой от форума играе или е играл Травиан преди време?
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #25: 16 Март 2008

До сега не бях видял,че има такава тема във форума. Компютърните игри са си ми слабост...Като започнем от любимият ми футболен мениджър - Championship Manager 2001/2002(това не означава,че играя само него), минем през Commandos-ите, всички ФИФИ(смятам,че японските футболни симулатори са по-добри - Pro Evolution Soccer), споменатата Heroes 3, Dungeon Siege, за кратко играех и Counter Strike, великата StarCraft, WarCraft 2&3 и т.н.

За споменатата последно игра от kirilart - познавам няколко човека,които се занимават сериозно с нея.Не съм я играл.Честно казано,не мисля да започвам да се "зарибявам" пак по игри.Въпреки,че от време на време играя ФИФА 2008 или ПЕС 2008  Очиврът
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #26: 17 Март 2008

Аз пък сега съм се запалила по Escape games...Толкова са интересни и забавни.

Angels of the Universe
bjork
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #27: 27 Март 2008

аз пък харесвамСупер Марио (срам  Побъркан)
enravota
Някой
**
Публикации: 12

Профил WWW
Отговори #28: 17 Ноември 2008

Любимата ми игра е Space Quest 1,2,3 (адвенчър от края на 80-те на Sierra). Дори се заех да правя адвенчър на подобна тематика - Cosmos Quest. 1 и 2 вече ги направих. За повече инфо - http://www.cosmos-quest.com
Kenzinio
Гост
Отговори #29: 16 Декември 2008

Катеричката Nobby ме разбива тотално в Dir.bg  Ухилен
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.