DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 10
  Печат  
Автор Тема: Направи и сподели  (Прочетена 46233 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
27 Май 2006

Идеята ми е следната : в тази тема да се споделят проекти за фен-аксесоари , фотомонтажи и всичко друго в стил "Направи си сам"с една основна тема Depeche Mode. Полицай
                                    Надявам се моя замисъл да Ви допадне Одобрение

ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #1: 27 Май 2006

Лично аз подготвям някой неща които ще споделя до някоско дена,но не бих имал нищо на против друг да "Среже лентата".Във форума има доста творци - според мен и се надявам тук да намерят поле за изява. Одобрение
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #2: 29 Май 2006

Малко GIF-чета.

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* band01[1].gif (6.21 KB, 48x48 - видяно 836 пъти.)

* band04a[1].gif (5.46 KB, 48x48 - видяно 822 пъти.)

* dreamon01[1].gif (6.15 KB, 48x48 - видяно 858 пъти.)

* ets2[1].gif (4.73 KB, 48x48 - видяно 828 пъти.)

* ets[1].gif (5.69 KB, 48x48 - видяно 815 пъти.)

* exciter01[1].gif (6.67 KB, 48x48 - видяно 818 пъти.)
Последна редакция: 29 Май 2006 от ultrapmp
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #3: 29 Май 2006

Ако Ви харесат ще сложа още
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #4: 29 Май 2006

Този с Дейв, както си отваря мантията не е лош.

for all the right reasons
for all the right reasons
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #5: 31 Май 2006

Ето и малко шрифтове естествено DM , e не съм ги правил аз , но са СУПЕР.

* FONTS- DEPECHE MODE 1 .zip (267.78 KB - свалено 320 пъти.)
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #6: 31 Май 2006

Още  Усмивка

* FONTS- DEPECHE MODE 2.zip (351.7 KB - свалено 286 пъти.)
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #7: 31 Май 2006

Всички шрифтове, използвани в албумите и синглите на ДМ могат да се намерят на www.raphmode.net

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Lin
Гост
Отговори #8: 31 Май 2006

Аз преди време си бях направила едно ключодържателче съставено от 3 кожени кръгчета напълнени с памук...на едното са свещените букви -DM , на другото Enjoy The Silence, а на последното - ВС , за него се старах най-много, защото исках да прилича на тъжното лице от концерта ONIP(всъщност от там ми дойде цялата идея) .... може всичко това да не е кой знае колко, но за мен има сантиментална стойност пък и ми харесва да обяснявам на хората за ДМ ...
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #9: 31 Май 2006

Не знам дали ще го споделя, но преди няколко дни си взех текстилна боя и се развихрих върху един черен потник Усмивка. Резултатът е страхотен и изглежда като купен, даже не ми вярват, че аз съм го правила и имам поръчка от брат ми да му направя една тениска обаче с Alice In Chains Усмивка.
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #10: 01 Юни 2006

Много се радвам ,че постепенно идеята ми започва да се осъществява . Преди няколко дни си направих някой нещица с CorelDRAW 9 и ги споделям с всички вас . Отварят се с CorelDRAW ,ако ви харесат просто ги носите в рекламна къща да ви ги изрежат от фолио и лепите с ютия.Аз лично си ги направих всичките - мисля че са добри

* ???®???  ??? ????? .zip (89.45 KB - свалено 336 пъти.)
Edgecrusher
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #11: 01 Юни 2006

Някой мислил ли е за някакви стикери за автомобил например?От тези,които се слагат на стъклото отвътре?Или нещо подобно? Усмивка

It all seems so stupid,it makes me want to give up.But why should I give up when it all seems so stupid...
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #12: 01 Юни 2006

Това става много лесно , примерно изрязваш с Corel произволен надпис правиш си го от фолио там кадето имаш възможност-рекламна къща или др. занимаващи се с подобна дейност примерно Офис 1.Тези които съм споделил стават само трябва да се коригира размера -те са за формат А4
Иначе идеята е добра -на 21.06 всички коли с надпис Depeche Mode Одобрение
lover
Агент
Публикации: 120

Профил WWW
Отговори #13: 01 Юни 2006

Темата е страхотна наистина! Аз съм голям фен на подобни изпълнения, тип "Направи си сам" , особено когато си вдъхновен от любовта си към някоя група (няма да споменавам коя то е ясно!), човек или нещо друго...
Аз също мисля по въпроса, но още не съм задействала, за съжаление... А имам голямо желание. Ще го направя скоро (и ще споделя тук, разбира си), защото 21-ви юни наближава със страшна скорост...  Намигване Усмивка Намигване
Между другото една от идеите ми е и аз като Kiira да си купя текстилна боя и върху черен потник или тениска да се пробвам. И без това съм си творец по призвание, все ще се получи нещо хубаво... Намигване И- пак между другото- приятно ме изненадаха и думите на Kiira че ще прави за брат си подобна тениска- но с Alice in chains!  Одобрение Аз съм огромен, невероятен фен на Алис (колкото и на ДМ!!)- това беше най-любимата ми група преди да се влюбя "безпаметно" в Депеш, така че - Kiira, моля те- поздрави брат си от мен (нищо че не го познавам, както и теб всъщност)  Намигване Ангелче Намигване

До скоро! И успех във фенското (и не само!) творчество!!!  Одобрение

http://blackandblue.free.bg
WHEN YOU'RE BORN A LOVER, YOU'RE BORN TO SUFFER...
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #14: 01 Юни 2006

И- пак между другото- приятно ме изненадаха и думите на Kiira че ще прави за брат си подобна тениска- но с Alice in chains!  Одобрение Аз съм огромен, невероятен фен на Алис (колкото и на ДМ!!)- това беше най-любимата ми група преди да се влюбя "безпаметно" в Депеш, така че - Kiira, моля те- поздрави брат си от мен (нищо че не го познавам, както и теб всъщност)  Намигване Ангелче Намигване

До скоро! И успех във фенското (и не само!) творчество!!!  Одобрение

Вече е поздравен Усмивка А наистина с боя се получава адски добре. Аз използвах лилава и си направих надписите от SOFAD, с шрифт като този на обложката. Остана ми толкова много боя, че си разкрасих и други неща Намигване
Страници: [1] 2 3 ... 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.