DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [31 ЯНУАРИ 2006] Приветствайте секция Архив  (Прочетена 16312 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #15: 03 Юли 2006

Не мога да изтегля нито един аудио запис от архива.  Тъжен Когато кликна върху съответния файл се отваря нов прозорец, но не както би трябвало с open и save, като дори и в този нов прозорец не тръгва, поне да го чуя. Същата работа и с десен бутон на мишката - когато избера save as се сейвва submenu-то, но не и аудио файла.  Плачещ 

Препоръчвам  програмата FlashGet-така освен,че няма да се изгубят зареждащите се в момента файлове,ако случайно ти прекъсне нет-а,можеш и да подредиш всички песни една след друга (с опцията "сваляне на всички с FlashGet"),без да се налага да ги save-ваш една по една. Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #16: 03 Юли 2006

Не мога да изтегля нито един аудио запис от архива.  Тъжен Когато кликна върху съответния файл се отваря нов прозорец, но не както би трябвало с open и save, като дори и в този нов прозорец не тръгва, поне да го чуя. Същата работа и с десен бутон на мишката - когато избера save as се сейвва submenu-то, но не и аудио файла.  Плачещ 

Кой браузър използваш?
Каква точно грешка получаваш?

personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #17: 03 Юли 2006

И при мен се появяа много често проблемът като при Мая  Плачещ

fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #18: 03 Юли 2006

Използвайте FlashGet и няма да имате никакви проблеми,иначе наистина се получава така. Усмивка

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #19: 03 Юли 2006

Кой браузър използваш?
Каква точно грешка получаваш?

Ами използвам Internet Explorer и винаги се получава точно както го описах. След като кликна върху съответната песен ми зарежда в нова страница, долу пише Downloading from www.depeche-mode.org......., после пак долу излиза Done и страницата си е абсолютно бяла - нито се даунлоадва, нито нищо.  Объркан Май ще трябва да си сваля програмката, която препоръчват dearrose и fallen star (Благодаря!), пък дано стане.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #20: 29 Октомври 2008

Както обещахме преди време с преместването на сайта на нов хост ще понапълним и секция архив с интересни материали. Първия от тях и убеден съм най-желания от феновете в България е вече факт и може да бъде свален от секция Архив ---> Видео или от посочения по-долу линк.

Видео запис на концерта на Депеш Мод в София, стадион "Локомотив" 21.06.2006

Специални благодарности на Йордан Михайлов, който предостави записа от концерта! Материала включва интрото + 13 пълни песни.

* flyer.jpg (133.77 KB, 400x285 - видяно 433 пъти.)
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #21: 29 Октомври 2008

Леле, много ви благодаря на всички! Страхотно е! Млъкнал
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #22: 29 Октомври 2008

... между другото, този запис попълни значително количество бели петна при мен - евала на оператора  Одобрение

See what I see!
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #23: 29 Октомври 2008

И аз благодаря за съименника си, за този страхотен жест!!!
Емоцията, която изпитвам в момента е неописуема с думи ...  Млъкнал
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #24: 29 Октомври 2008

този запис попълни значително количество бели петна

А аз имам чувството, че чак сега разбирам какво е било  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #25: 29 Октомври 2008

... Майче, ръцете ни се виждат доста ясно, особено на първата песен ... и целия Киро естествено... ох, че беше хубаво  Млъкнал

See what I see!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #26: 29 Октомври 2008

... Майче, ръцете ни се виждат доста ясно, особено на първата песен ... и целия Киро естествено... ох, че беше хубаво  Млъкнал

Току що го свалих и пуснах първата песен.... Шок оооо да, Кеви, наистина ние сме били точно пред оператора, виждам си черната розичка, твоите ръце до мен, Кирето отпред, Оги...
Много е странно усещането като го гледам този запис сега, отивам да си сипя едно  Млъкнал

Благодаря много на Йордан Михайлов, че го сподели с нас!  Одобрение
Последна редакция: 29 Октомври 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #27: 29 Октомври 2008

Its just a question of time..to see tnem again!!!  Пощурял най-големи благодарности на Йордан Михайлов Готин
хаха сега като гледам май Дейв нещо го е притеснявало бельото...  Объркан  Очиврът
Последна редакция: 29 Октомври 2008 от Ivelina_10
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #28: 29 Октомври 2008

Хиляди благодарности на Йордан Михайлов!!!! УсмивкаТези емоции никога няма да ги забравя и сега като си ги припомням, изпитвам пак същите чувства на радост, щастие....нямам думи...

Angels of the Universe
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #29: 30 Октомври 2008

Чудесен запис!
Много по-добър от всичко, което бях събрал до сега!
Мерси на екипа и на Човека-Желязна Ръка (и аз не знам как е успял да снима така стабилно!?) за споделената емоция!
На NLDA e успял да хване за момент Дейв и публиката с размахани ръце в дълбочина - монументална картина... Пощурял Просто не мога да си представя какво е усещането да видиш такава гледка от края на пътеката, където е Дейв...
Евала Йордане! - накефи много народ, и си заслужи не една черпня Намигване

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.