DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: 10 СЕПТЕМВРИ 2005 - Velvet Goldmine Glam Party  (Прочетена 5115 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
16 Август 2005

WELCOME!
Последна редакция: 28 Август 2005 от loosemyself

[:There's a devil lying by my side:]
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #1: 16 Август 2005

Какво общо има това с Депеш?
Последна редакция: 28 Август 2005 от dobomode

loosemyself
Странен Любовник

Профил
Отговори #2: 18 Август 2005

RETRO NIGHT oznachava che shte vkluchva dosta depeche mode,kakto i samata mi ideq da go publikuvam tuk

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #3: 19 Август 2005

А сигурно ли ще е, че ще се пуска Депеш??? Защото в Мохито в София ходихме цялата тайфа на едно Уейв парти и ... то не бе Сиси Кеч, Бони М,  Модерн Токинг и други светила на уейв вълната Ухилен Ухилен Ухилен ходихме три пъти да молим поне Personal Jesus да ни пуснат, но казаха не била достатъчно комерсиална Объркан

Трагедия беше...
loosemyself
Странен Любовник

Профил
Отговори #4: 28 Август 2005

da dosta e sigurno poneje az shte puskam muzikata Ухилен
Последна редакция: 29 Август 2005 от loosemyself

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #5: 28 Август 2005

тези дето молят за разни песни са ми най-любими.
не мога да разбера, защо на wave party задължително трябва да се пуснат personal jesus или enjoy the silence. нима не сме ги слушали във всякакви варианти?
едно е modern talking, които аз лично никога не бих включил в "wave" дефиницията, друго е de/vision или camouflage.
но изненадата е, че дори и wave да звучи нон-стоп, хората пак идват да мрънкат за depeche mode, при това за песни, които са слушали до спукване и които се въртят навсякаде.
след това пък има и едни други хора, които не смятат depeche mode за типична wave група. и въпросните хора идват и казват "бе, това нали е wave party? стига с тези depeche mode."
та... съвета ми е, да се игнорират рикуести по време на партито.
ако са написани четливо на листче, става, но иначе... не Намигване
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #6: 29 Август 2005

Ходила съм на уейв парти в Мохито, но някъде преди две години и си беше читаво, в смисъл пускаха достатъчно  depeche, cure, tears for fears, duran, new order.........., не беше върхът, но съвсем прилично.
 А наистина яки уейв партита ставаха преди години - всеки понеделник в Червило, там наистина можеше да се изкефиш невероятно и да танцуваш цяла нощ   Пощурял    , бяха наистина мнооого добри...   

...you take me there, you take me where...
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #7: 29 Август 2005

А, забравих да попитам за това парти на 10.09. - това в София ли е на Самуил ?

...you take me there, you take me where...
Luba
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #8: 29 Август 2005

A на мен най-любими са ми тия, дето се взимат много на сериозно и се опитват да оригиналничат без да се интересуват от обратната връзка с публиката.  Каква е целта на диджеят на едно парти, каква е причината той да е там - да се прави на интересен или да създава готино настроение и да води емоциите на публиката?
Добрият диджей знае как и кога да пусне и "супер изтъркани хитове", и  забравени стари парчета и нови кавъри. И с избора си те "води" до кулминацията!
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #9: 29 Август 2005

A на мен най-любими са ми тия, дето се взимат много на сериозно и се опитват да оригиналничат без да се интересуват от обратната връзка с публиката. Каква е целта на диджеят на едно парти, каква е причината той да е там - да се прави на интересен или да създава готино настроение и да води емоциите на публиката?
Добрият диджей знае как и кога да пусне и "супер изтъркани хитове", и забравени стари парчета и нови кавъри. И с избора си те "води" до кулминацията!
обратната връзка с публиката не трябва да пречи на диджеят да преслушва дискове и да синхронизира песни.
иначе и аз споделям мнението, че добрите диджеи знаят какво да направят Усмивка затова се опитвам да не им давам акъл, коя песен да пуснат... и се опитвам да не ходя при пулта да им крещя в ушите и да ги моля да ми пуснат it's no good Усмивка
според мен заведения има много. единственият вариант да се появяват по-качествени партита, е да се създава конкуренция. по възмонжост лоялна.
в този ред на мисли, ми се иска да помоля всеки, които знае как трябва да протече едно парти, да поговори с някои управители... и да започне да организира партита.
понеже на мен лично ми писна да чета компетентни и некомпетентни мнения по тази тема.
тогава аз с радост ще си замъкна фенският задник и ще оценя събитието Усмивка
сигурно ще съм разочарован, понеже съм голям фен Усмивка но какво да се прави Усмивка
аз и от собсвените си партита бях разочарован... и реших да не си губя времето и да гледам сериозно на нещата Усмивка
Последна редакция: 29 Август 2005 от Recoil
Luba
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #10: 29 Август 2005

... Жалко!Един "сериозен" диджей по-малко! Нищо, ще го преживеем Усмивка
Последна редакция: 29 Август 2005 от LUBA
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #11: 29 Август 2005

Да, така съм съгласна Одобрение Не трябва да се дава акъл на диджея, но и той да не изпада в крайности Усмивка
от там идва и проблема Усмивка че крайностите за теб, не за крайности за някой друг.
истината е, че няма хора, които да ходят по партитата... а като има хора е по-забавно... освен, ако не ни убият с някой hard mix на barrel of a gun Усмивка
loosemyself
Странен Любовник

Профил
Отговори #12: 29 Август 2005

А, забравих да попитам за това парти на 10.09. - това в София ли е на Самуил ?
da,v sofiq,na ul.samuil 74

Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #13: 29 Август 2005

Жалко че няма да съм в София по това време  Тъжен Ще съм командировка по морето и ще закривам сезона...гадно...А относно партитата то съм присъствала на такова на ДМ  и беше толкова яко...много  ама много яко че нямаше време да си пиемем дъх.....само ДМ и нищо друго!Супер!!!Жалко че от тогава не съм чула някой да прави само Депеш Мод партита Объркан

Angels of the Universe
MO.
Гост
Отговори #14: 19 Септември 2005

mi az pravya dosta takiva....na 24.09 e sledva6toto! Пощурял
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.