DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 4
  Печат  
Автор Тема: перфектната комбинация  (Прочетена 17226 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
03 Юни 2006

днес ми хрумна идеята за тази тема и ето, че не забравих да я постна.

става дума за перфектните комбинации от типа на: уиски с бадеми, ракия със шопска салата, басейн след сауна, музика през слушалки и всякакви такива работи, ама идеята на темата е да бягаме оот установените клишета и да откриваме нови перфектни комбинации, а не утвърдени такива. не става дума само за ядене и пиене, а за всичко, което си отива с друго нещо и все още тази комбинация е "ъндъргаунд" така да се каже.

аз откривам темата с нещо много нестандартно, което никой от вас предполагам не е опитвал, а моето откритие беше плод на чиста случайност.

призовавам всички да отидат до магазина и да си купят енергийната напитка Pitbul, както и блистер от дъвки airwaves active new with Guarana & Plant Extracts. Първоначално е хубаво да се опитат и двете поотделно, примерно с разлика от 5 минути. Ще забележите, че нито дъвките, нито енергийната напитка са нещо особено.

После изконсумирайте две дражета airwaves и докато ги дъвчете си пийвайте pitbul-а. Е, така вече нещата се променят на 180 градуса и най-интересното е, че изведнъж в устата ти остава много силен вкус на ... вие ще кажете. дори и да не е толкова силен този вкус той е много различен от вкуса на дъвките и pitbul-а поотделно.

и ако някой си мисли, че е прекалено късно и... искам да кажа, че съм съвсем трезвен(само на една водка, ама си имаше добър повод).

Последна редакция: 03 Юни 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 03 Юни 2006

Мислех да премълча моята любима комбинация, но Маомод ме изкуши със споменаването на думата "ром" в една друга тема...та ето необходимите продукти, за един безпаметен купон:
10 литров буркан, в каквито се слагат туршии от по-възрастните домашни ентусиасти...та нашия буркан си е празен засега Усмивка
5 бутилки бял ром / скъп вариант с Хавана клуб, евтин с Атлантик БГ /
4 литрови сока ананас от предпочитана от вас марка
4 компота ананас на шайби, които трябва да разфасовате на дребни кубчета
за финал от 50 до 100 бучки лед да поддържат огъня
Смесвате всички съставки в буркана и сте готови за купон, хубавото на това питие е, че освен много вкусно е и благородно тоест никакво главоболие на сутринта!
Мао, обещавам да пробвам комбинацията ти с дъвките, ако вмъкнеш ром някъде в комбинацията. Зъл
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #2: 03 Юни 2006

Ухилен   Ухилен
Мислех да премълча моята любима комбинация, но Маомод ме изкуши със споменаването на думата "ром" в една друга тема...та ето необходимите продукти, за един безпаметен купон:
10 литров буркан, в каквито се слагат туршии от по-възрастните домашни ентусиасти...та нашия буркан си е празен засега Усмивка
5 бутилки бял ром / скъп вариант с Хавана клуб, евтин с Атлантик БГ /
4 литрови сока ананас от предпочитана от вас марка
4 компота ананас на шайби, които трябва да разфасовате на дребни кубчета

Смесвате всички съставки в буркана и сте готови за купон
само не разбирам кой ще е тоя буркан дето да побира течностите от всичките тези бутилки.  Объркан
По-скоро дамаджана, Кириле, а? Намигване

Мао аз съм фен на тези дъвки с гуараната, но не ги бях смесвал.
Обаче имам определено какво да кажа по твоята оферта. Значи: питбула, човек, не става за нищо по принцип.
Има една друга енергийна напитка-NRG
българска е (от 0.80 до 1.50) обаче кърти черепни кутии и разплита гоблени.  Шок Шок Шок
Само дето трудно се намира. Даже доста. Но я има тук-таме.
За сметка на това като я намериш няма да съжаляваш.
Повече от две не пий. Сериозно.
Ако и погледнеш хараткеристиките отзад и сравниш с всички други подобни напитки , ще откриеш супер-превъзходство в милилитрите на активните Таурин и Кофеин.
Единствената друга, която се доближава до нея е Shark.
Red bull например, както и всички останали...могат да идат на сладкарница да хапнат малко пастички.  Плезене
Аз съм решил като я намеря пак по за левче някъде , да преговарям за цяло стекче.  Зъл

for all the right reasons
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #3: 06 Юни 2006

Може да ви се стори мн странно и да си помислите че ви базикам, но моята перфектна комбинация е бира със сладолед

без майтап, мн се вързват, стига да не са в една чаша, защото тогава сладоледа се разтопява мн бързо и бирата става сладка. А най-добре е сладоледа да го ядете след 3-4 бири, когато в устата ви е останал само трабчив вкус

Обаче, най-сериозно, пробвайте, преди да се смеете Одобрение

jump out of time
ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #4: 06 Юни 2006

25 мл ром - без значение какъв
25 мл водка - без значение каква
25 мл джин - без значение какъв
25 мл уиски - без значение какво
25 мл текила - без значение каква
125 мл вълшебна отвара - нещо като тази на Астерикс  Зъл

....перфектната комбинация е с много лед!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #5: 06 Юни 2006

25 мл ром - без значение какъв
25 мл водка - без значение каква
25 мл джин - без значение какъв
25 мл уиски - без значение какво
25 мл текила - без значение каква
125 мл вълшебна отвара - нещо като тази на Астерикс  Зъл

....перфектната комбинация е с много лед!
... леле като гледам състава на коктейла, след две дози и ... под масата! Ухилен
Покъртващ коктейл!!! Пощурял

See what I see!
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #6: 17 Юни 2006

Ухилен   Ухилен
Има една друга енергийна напитка-NRG
българска е (от 0.80 до 1.50) обаче кърти черепни кутии и разплита гоблени.  Шок Шок Шок
Само дето трудно се намира. Даже доста. Но я има тук-таме.
За сметка на това като я намериш няма да съжаляваш.
Повече от две не пий. Сериозно.
Ако и погледнеш хараткеристиките отзад и сравниш с всички други подобни напитки , ще откриеш супер-превъзходство в милилитрите на активните Таурин и Кофеин.
Единствената друга, която се доближава до нея е Shark.
Red bull например, както и всички останали...могат да идат на сладкарница да хапнат малко пастички.  Плезене
Аз съм решил като я намеря пак по за левче някъде , да преговарям за цяло стекче.  Зъл

Пощурял
най-после я намерих за по лев и петдесет.
А на едно място я имаше за по левче. поръчах им стекче, не ами две. Едното е с шест бутилчици.
Две седмици ме лъжат и накрая нищо- доставчика го били уволнили. Бесен ..или май се беше разболял. Почнаха да ме ядосват
 Бияч
И вече се бях отказал..
 и ето днес изведнъж пак в центъра близо до баба ми в една пряка, където от години си купувам бира и от онзи чипс Естрела с лук и сметана, дето вече не се намира и какво да видя
 Шок Шок Шок
NRG
nrg-то, моето си. Доброто старо енерджи, ви казвам.
И то за колко мислите - лев  ипеесе. Очиврът Тц
за лев и дваесе  Очиврът Йок
Лев ? Объркан   Очиврът Очиврът
За по 0.80 стотинки.
Милото  Плачещ Ухилен
На батко. Две по четирийсе български с т о т и н к и.
четири пети от левчето.
Милото.
И имали стекове. Намигване
По пет стека имали по всяко време  Доволен
Аз какво мислите?
Поръчвам стекче ог раз. Чакай, връщам се - Два стека.
Да два, точно така,
Оппа, не , три да се нека да са три.
Или по - добре пет. Нали каза, че имаш пет, бе , брато?
Давай, снасяй. Изскачай от стековете.
 Раждай.
 Кога ще има още?
Колко?
Поръчвай. Стига с тези стекове. Мастербокси няма ли?
давай повече.
повечко да са. Идиот Идиот
Тирове няма ли?
Кога пристигат тировете.
Ще отида на границата. Тирове, много тирове.
 Зъл Шок Зъл
Хъ, ахъ, хъ , хъ (Викторчо диша тежко, задъхва се. Слюнки хвърчат от устата му)  Побъркан Побъркан
Я да си лягам аз.
 Млъкнал

resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #7: 17 Юни 2006

мач, бира и картофи за мен, мерси, днес не сме алтернативни просто

.iMMersE your soUL in LOVE.
Lin
Гост
Отговори #8: 17 Юни 2006

ако някой си пада по лютивото да пробва:
1. предястие- млечна салата с мексикански лютив сос, в него по принцип трябва да има царевица, а ако няма си добавете...след това поръсете с черен пипер и ако ви се намира на близо един чили сос и след 5 мин. се превръщате в огнедишащ дракон

2.второ - пържени картофки, пак със лютив сос, царевичка и черно пиперче, а после едно ликьорче и муцка.....а ако няма ликьор направо една ракийка(ама да е слаба) с количка пак върши работа

3. за десерт - ванилов и ягодов сладолед с натрушени солети и поръсен не с какво да е,а със .... черен пипер

за жалост вече не усещам лютото в тези комбинации и май ще трябва да открия нови хоризонти, че ми липсва огъня в устата..
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #9: 18 Юни 2006

Абе сервираха ми едно коктейлче,в Стара Загора на един купон...Бензин му викат там.Коктейла е съставен от около 150 мл водка,150 мл мента и нескафе...това кърти черепни кутии...буквално!
Последна редакция: 18 Юни 2006 от Mr Writer

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #10: 18 Юни 2006

ако някой си пада по лютивото да пробва:

Ох,аз обичам,но нещо не ми понася и после страдам от коремобол дълго време Плачещ.
Някои от моите любими комбинации:
супичка със соев сос и кисело мляко
баничка с кетчуп
пиле със сини сливи,стафиди и канела
чесън,мед и ябълков оцет (най-добрият природен антибиотик! Одобрение) със содени питки

А,щях да забравя най-важното-Depeche Mode+София+30 градуса+дъждец+море от devoted fans! Намигване Ухилен

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #11: 03 Юли 2006

винаги ме е вълнувал въпроса за перфектната комбинация преди концерт. след множество експерименти, ето и някои от тях: гинес, водка, усики, пауърейд и други различни течности, като
целта на твърдото гориво е била да вкара настроение главно и понеже ми харесва да пия когато ми се пие, а преди концерт ми се пие.

Тези опити беяха къде успешни, къде не толкова успешни, но вече официално мога да обявя, печелившият за мен вариант, който ме изстрелва и държи във форма през целият концерт: 2 броя Ред Бул директно преди концерта!!! Вършат страхотна работа!!! шапка им свалям за тази енергийна напитка. Вълнува ме въпросът как ще ми дойда ако повдигна дозата и кой знае скоро може да опитам, но 2 Ред Була вършат идеална работа. ако някой му се иска да си пийне и нещо по твърдо, те перфектно се комбинират и с водка и уиски, кириле...с ром още не съм опитал, но още не съм навлязъл изцяло в света на рома, още се охажваме тихихи.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #12: 06 Юли 2006

при мен ако е важен концерт, не пия нищо
два редбул-а са три пъти ходене до тоалетната Тъжен а някой път 10 часа може да няма такава възможност

сега се сетих, праскови на плажа, можеш да се омажеш целия без притеснения Усмивка

.iMMersE your soUL in LOVE.
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #13: 06 Юли 2006

Хм, не съм прочел цялата тема, така че се извинявам ако се повтарям, но моята перфектна комбинация е водка с кола, амин!

jamais vu
Гратис Любовник
**
Публикации: 47

Профил
Отговори #14: 06 Юли 2006

1) Бира с резени лимон, не е особено нестандартно, но ме гледат странно ако поръчам бирата така. Но е хубаво. Балансира.
2) Шоколад (особено Toblerone) след следобеден сън...усещаш шоколада МНОГО по-силно   Пощурял
3) Кафе, черно, с пъпеш медена роса
4) Зелена Sobieski с ябълков сок (класика)

Music is your only friend. Until the end.
Страници: [1] 2 3 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.