DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4]
  Печат  
Автор Тема: перфектната комбинация  (Прочетена 18019 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #45: 19 Септември 2006

Ами тази сутрин ми хрумна една перфектна комбинация:
напалм или пластичен експлозив + къщата на Биг Брадър 3

о дааа Усмивка явно и някой друг се е събудил сърдит, ползвайки теб като вдъхновение, моята комбинация днес ще бъде
'чук + главата на комшията ми'
който по подобие на биг-брадъровците не може и няма да може да проумее какво е това нещо наречено простотия и мъчи целия район (пардон, по-скоро доставя удоволствие на целия район) с чалга разбира се, от 8ч.  в с я к а  сутрин (е, някой път и от 7, зависи дали ще се дигне за училище или не). май в края на краищата чука трябва да е за мойта глава, един човек по-малко, отказал да споделя "удоволствията"  Ядосан

ages of delirium
curse of my oblivion
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #46: 19 Септември 2006

Ами тази сутрин ми хрумна една перфектна комбинация:
напалм или пластичен експлозив + къщата на Биг Брадър 3
Ефектът е лишаване на човечеството от 16 нечовеци, както и прекратяване на мазохистично и низко удоволствие на останалите нечовеци пред телевизорите.
Разбира се нерешен остава въпросът с милионите им нелепи подобия, населяващи територията на РБългария.
Плаче ми се  Плачещ с глас, като си помисля, че на повечето от там присъстващите тепърва им предстои да се размножават

Разбира се това е едно доста крайно мнение, но не можах да се сдържа.

Макар и крайно това мнение, конкретно тази перфектна комбинация ми допада изключително много. Мислех си, ако това е представителна извадка от българското общество... ГОРКО НИ!!!! Лошото е, че почти си вярвам, особено като знам, че концерт на ДМ напълни стадион Локомотив, а на Цеца не знам си коя си, стадион Васил Левски - РЕЗИЛ!!!!!  Не ми се плаче - искам да грабна една картечница и да се развихря... пък ако има такива със някакво сиво вечество между ушите, да им налея макло акъл или алтернативно ДМ  Одобрение в главата

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
alkariel
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #47: 19 Септември 2006

Цитат
концерт на ДМ напълни стадион Локомотив, а на Цеца не знам си коя си, стадион Васил Левски - РЕЗИЛ!!!!!
Доколкото разбрах, на нейния концерт е имало около 5000 души, т.е. всички онези слухове, че билетите са тотално разпродадени, май се оказват чиста проба реклама. Иначе и мен ме е яд, защото Депеш заслужаваха да са на Васил Левски и щяха да го напълнят.
Сетих се една перфектна комбинацийка:
чалгари + коктейл Молотов
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #48: 20 Септември 2006

1. Ягоди, заляти оболно с течен шоколад и задължителни с бита сметана отгоре + Мartini Bianco
2. Тъмна стая + ароматни клечици + запалени свещи + много Depeche Mode
3. Зелена салата + синьо сирене

P.S. А пък напоследък много ям ориз с топено сирене + доматки   Ухилен

'Heaven ain't far from where we are '
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #49: 21 Септември 2006

Не знам за вас, но напоследък установчвам, че ронената чубрица е перфектна комбинация почти за каквото се сетя - картофки, доматки (слалатка), оризче, кайма (музака) - you name it!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #50: 21 Септември 2006

Кубински пури + коктейли + кубинска музика + страхотна компания + най-любимия човек  Готин

More than a party...
kalisto
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил
Отговори #51: 11 Октомври 2006

На всички, на които им се хапва нещо сладичко, но не им се иска да се поддават на изкушенията на безбройните видове вафлички, шоколадчета и т.н., препоръчвам комбинацията от фурми и сурови бадеми. Поне за мен се оказа перфектна ... Одобрение

Where souls disappear
Only YOU exist here
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #52: 16 Май 2007

Съвместен албум на Дейв и Алън + дългоооооо турне  Очиврът

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #53: 16 Май 2007

Нещо по- добро- Нов албум на Depeche Mode, с участието на Алън! Намигване Усмивка +Много дълго турне, което има поне няколко дати в България. Хах...  Усмивка
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #54: 16 Май 2007

Нещо по- добро- Нов албум на Depeche Mode, с участието на Алън! Намигване Усмивка +Много дълго турне, което има поне няколко дати в България. Хах...  Усмивка

Мента, Глог и Валериан, за да може спокойно да дочакат част от потребителите албумите и евентуалното турне на Дейв, примерно догодина напролет  Очиврът Ухилен

"I'm my own worst enemy"
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #55: 17 Юли 2007

... море... плаж... шезлонг... бяло фрапе... и De/Vision в ушите... не е лошо, ако малко Recoil се появява (не знам защо, но Recoil ми е много подходяща музика за слънчево време в комбинация с кафе) Готин

See what I see!
Страници: 1 2 3 [4]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.