DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6
  Печат  
Автор Тема: Sofia,No Good...  (Прочетена 26051 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
WatchMeMove
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #60: 27 Юни 2006

Хмм-аз пък най-много се ядосвах на себе си за това, че съм ниска-установих го след този концерт Усмивка
А нещото, което ме издразни много и все още помня е някакъв мъж с приятелката си и незнам си още кой, който така нагло ме бутна дори нямаше "извинете" или нещо такова а само извика, че от 25 години го чака този концерт...така се ядосах и първото, което ми хрума да извикам след него и което да не е псувня беше:Аз пък го чакам от 2 часа следобяд, по дяволите..
Както и да е-концертът определено е най-хубажото нещо, което ми се е случвало последната година..все още се раплаквам от време на време като си пусна дм Ангелче
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #61: 27 Юни 2006

nomi твоят пост си е за Sofia So Good ]:>
WatchMeMove, и аз исках 10 см отгоре ама не стана...jump around вършеше работа обаче  Готин

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
WatchMeMove
Кукла

Профил
Отговори #62: 27 Юни 2006

хаха с последвалата разходка после, която бтв адски много ми хареса(многото хора, задръствания и всички ги свързва едно нещо-така де почти всички) крачетата ми сега се чувстват идеално едни такива мускулести и слабички Намигване
rapidfire
Луд за връзване
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #63: 30 Юни 2006

с тая инфраструктура на София не знам какви олимпийски игри можем да оргнизираме. те не могат да се справят с един концерт от 40000, пак да не говорим за мултимилионна олимпиада
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #64: 01 Юли 2006

Грубото отношение, глупавите коментари (естествено винаги не на място) и нахалството са нещата, които най-много ме влудяват у хората.

Като изключим кебапчетата,метъл феновете и другите големи фенове на Депеш,които си личаха отдалеч и които вече подробно сте обсъдили,най-много ме подразни една позната девойка,която не бях виждала много отдавна...
През по-голямата част от концерта се опитвах да запазя позицията си,за да не  ме измести някой,който в последния момент се е добрал до едно от най-добрите места пред сцената,а ние бяхме там от самото начало...няма значение,нали по-важно е с нахалство към прогрес Усмивка
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #65: 10 Юли 2006

Повече от ясно е, че ще има и хора с negative experience от концерта - не съм очаквала на всички да се хареса на 100%, още повече предвид псевдо феновете и всичко останало, но нали в действителност един концерт е вид промоция с цел резширяване на публиката... както и за сегашните фенове, които са го чакали с нетърпение (независимо дали това е 20 години или 20 месеца).
Кебапчетата, чопленето на семки... това е час от нашето културно минало и настояще, не виждам нищо лошо в него - то придава някакъв колорит на цчлата обстановка - без него просто не може! Не е само при нас така, не смятам, че трябва да сме негативни в това отношение - в други страни, ако попитате местните, те ще ви кажат, че еди какво си ги е изнервило, защото е показало техния местен нрав, пък на чужденците им е харесало и въобще навсякъде стават такива неща, шък феновете при все свичко успяват да се наслаждават!
Това, което ме очудва (давам си сметка, че тази тема е за негативния опит, който някои от нас са имали по време на концерта) е защо се връзвате на българската простотия? Все едно не се познаваме и не сме очаквали подобно нещо! Да, не еп риятно някой да ти "съсипе" преживяването, не е и лесно да сме над тези неща, но в крав на деня, ти си този, който страда, защото заради някой си, дето повече нямя да видиш през живота си, не си успял да изпиташ върховното щастие, което си чакал с трепет!
При мен също не всичко мина по мед и масло, но сега, ако ме попитате какво ми е било, няма и спомен от лошите неща, а концертът си го спомням в цветно!!! <a href="http://и това единствено има значение!!!" target="_blank">http://и това единствено има значение!!!</a>
Искрено съжелявам тези, които не смятат така. Знам, че това ми изкарване ще предизвика недоволство у някои.
Проблемът е на българина като цяло - ние сме свикнали да сме черногледи и да виждаме само негативното в живота (може би, защото той не ни е никак лесен), а забравяме да се наслаждаваме на малкото красиви моменти, които ни спохождат в краткото време, което ни е отрдено на този свят!
Извинения, ако разбудих страстите.....  Бесен

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #66: 10 Юли 2006

Оги, не са пали толкова....
Нормално е да има хора с негативни спомени от концерта и то от баш феновете... и не защото сме си "такива просто"....

Аз лично, съм потресена от "атаката" срещу Дейв... просто отвратително... Идиот Бесен... винаги съм си мислила, че Депеш-феновете са друга класа хора... особено най-нахищените (тези в синя зона)... и последното което съм очаквала е някой простак да хвърли нещо по Дейв, пък ако ще и от любов да е било....

... тeз' дни гледах концерта и се потресох още по силно даже... няма оправдание за такава постъпка... и това не опира до факта, че сме българи... просто очевидно идиоти има винаги ... и наистина всяко правило си има изключения, дори и сред най-запалените фенове... дори и в синя зона на концерт на Депеш.... Идиот

Това е единствения ми лош спомен от концерта... но все пак го има... Ядосан Тъжен Плачещ

See what I see!
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #67: 10 Юли 2006

Не казвам, че не е нормално да има хора с лошо впечатление, просто казвам, че не бива да оставяме това да проваля удоволствието от събитието като цяло! Аз също съм потресена от факта, че Дейв беше замерен и то от тълпата в синята зона, където все си мислех, че ще има само върли фенове, които не биха си позволили подобно концертно поведение, но фактите говорят сами за себе си!
Може би проблемът ми е, че моят опит посочва, че по-хубаво от селекривното спомняне в такива случаи няма!

dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #68: 10 Юли 2006

Може би това е пример за криворазбрана проява на любов от страна на някой фен. Побъркан На мен също ми е неприятно,но със сигурност за DM това не е първата подобна случка,навсякъде по света има фенове,изразяващи по този нелеп начин емоциите си по време на концерт. Плачещ
Дори и в Devotional,ако не се лъжа,по време на изпълнението на Judas някой замери Мартин със знаме или кърпа,не съм сигурна и Мартин дори се спъна във въпросното нещо към края на песента,направи кисела физиономия,след което го хвърли отново на публиката. Ядосан Неприятно,но се случва почти навсякъде...

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #69: 11 Юли 2006

Абе това, че са го замерили Дейв с някакъв парцал - голяма работа. По време на Exciter tour го бяха цапардосали с бира и то не къде, а тук в щатите, където концертите се водят цивилизовани и по-спокойни от Сънчо.

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #70: 11 Юли 2006

Абе това, че са го замерили Дейв с някакъв парцал - голяма работа. По време на Exciter tour го бяха цапардосали с бира и то не къде, а тук в щатите, където концертите се водят цивилизовани и по-спокойни от Сънчо.

... Ужас!

И я разкажи... къде са го целнали и продължил ли концерта?

See what I see!
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #71: 11 Юли 2006

Може би това е пример за криворазбрана проява на любов от страна на някой фен. Побъркан
Сега, като се замисля, може би тези прояви на феновете не са толкова непонятни. Аз ги тълкувам като един вид съприкосновение на почитателите с групата Всеки иска да се докосне до магията на ДМ, така да се каже.... Ухилен Още повече, по време на концерт, адреналинът се покачва. Хората, сигурно не се замислят, че този вид физически контакт може да има последици. Те просто искат техния парцал да е цапардосал Дейв или Марин.

jump out of time
Ogi101
Опасен
*

Профил
Отговори #72: 11 Юли 2006

Това е много интересна теза, която определено не подкрепям, но всеки има право на лияно мнение.
Не знам какъм олигофрен трябва да си, за да се изкефиш на подобна фенска проява, камо ли да я изпълниш собственоръяно!
СИгурна съм, че има и хора с такава логика, просто си задавам въпроса колко лабилна психика би имал такъм човек. Ако греша, моля поправете ме, но не може да си с всичкия си и да замериш Дейв на сцената... нещо ми се губи някъде по трасето.....

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #73: 11 Юли 2006

аз говорих с доста хора, които са видели как бутилка от минерална вода удря дейв в гърба и се разлива докато лети. това е тъпотия, хич не го разбирам, не откривам и логика в тезата, че на някоий това може да му достави някакво удоволствие. според мен това просто е бил някой малоумник каквито има в изобилие на такива мащабни събития. никога не съм разбирал и какъв е смисъла да се хвърлят национални знамена по сцената...също много тъпа идея според мен. както и да е и според мен това не е развалило по никакъв начин впечатленията на групата от концерта. такива неща стават и това, което е станало в на концерта в софия, парцал или пластмасова бутилка не е кой-знае колко сериозно.
Последна редакция: 11 Юли 2006 от maomode

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
WatchMeMove
Кукла

Профил
Отговори #74: 16 Юли 2006

Ама и бутилка ли е имало хвърлена?леле..това за пръв път го чувам сега
Всъшност исках да кажа, че напълно съм съгласна с Оги101..имаше някои неща, които не ми харесаха, но в крайна сметка сега като се върна назад във времето,като си помисля за всичко изживяно, за цялата емоция и енергия - беше наистина незабравимо!Едно от най-хубавите ми преживявания досега Ангелче
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.